Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Ale idziecie do przodu...!:cool:Świetne komody,uważam,że te uchwyty do tej w przedpokoju świetnie pasują.Świetne lustro-farbami olejnymi malowałaś?Świetny kwietnik i donica-co to za farba?;)

No i wianki cudne-a nie sypią się jak wyschną?W ogóle nie mogę wyjść z ochów i achów-wszystko moje klimaty :o:wiggle::jawdrop::jawdrop::jawdrop::wave::lol:

Nie mogę się doczekać wyspy...Proszę-pokaż w jaki sposób skręcasz te blaty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Świetny kwietnik i donica-co to za farba?;)

No i wianki cudne-a nie sypią się jak wyschną?

.Proszę-pokaż w jaki sposób skręcasz te blaty:wink:

 

Farba na donicy to srebrny "Hemorajdek" ...hi hi kupiłam kiedyś do zawiasów w łazience i nie podobał mi się efekt tak więc skoro miałam całą puszkę to czemu miała się marnować ;)

Z wiankami trzeba uważać , szczególnie z tymi z wąsami , bo jak gałązki wysychają to potrafi coś wypaść... inaczej jest ze zwykłym ciasnym splotem .

Czejeno daleko mam do stolarza i dlatego daruję sobie zbliżenia , mam nadzieję że się nie pogniewasz. Ten blat w łazience skręcony jest kątownikiem do nóg (pomalowane też na czarno) , nogi przewiercone i wzmocnione nagwintowanymi prętami , skręcone motylkami . Wszystko trzyma się i nie kiwa , nie buja jest stabilne i sama go nie dałabym rady przesunąć .

Zaś wyspę zrobimy inaczej , nie damy kątowników . Wszystko skręcimy na wkręty , do tego konstrukcja wyspy ma być bardziej skomplikowana niż blatu.

Moją inspiracją do której bardziej zabiło serce jest to - kiedyś pokazywałam , ale przypomnę . Tylko ja planuję ją w kolorze naturalnym a nie białym ... jak wyjdzie to zobaczymy

a408e08f946dabb29195bf81f1801f9e.jpg

 

Kobietki jak znajdziecie coś podobnego to proszę wkleić tu do u mnie może spodoba mi się inna . W sumie mam jeszcze czas na zmianę:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chwilę to pokarzę moją inspirację szafy na przedpokój. Moje drzwi nie są takie wspaniałe ale też bardzo okazałe. Nad szafą długo dumałam , wymyślałam mężowi różne pomysły. On tylko łapał się za głowę co znów wymyśla jego żonka i jak /on ma to zrobić;) . Pomysł szafy podpowiedziała mi koleżanka a ja idą tym tropem znalazłam właśnie to zdjęcie .

Co o tym myślicie?

6a013485164b5d970c0147e2af587c970b-800wi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelku ale tam nie ma co czytac?! u Cie to były przezycia!!!;-))))

ale skoro tak to kawka ci sie nalezy;-))) i jeszcze ciacho i babeczki brownies z malinkami uchowałam;-)

 

mniam mniam jestem w stodole i pracuję nad wyspą, kawusię wypiłam i ciasteczko by się przydało ....

wyspa cudowna ... jeszcze chcę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł z tą szafą...:cool:

Znalazłam takie wyspy:

http://img109.imageshack.us/img109/3248/wyspakuchnia2.jpg

 

http://img18.imageshack.us/img18/2756/wyspakuchnia.jpg

 

 

I jeszcze tu zajrzyj

http://www.weranda.pl/archiwum/2007/04/5326-kuchnia-z-wyspa

http://www.weranda.pl/galeria-zdjec/kuchnia/1/?id=9313

Jak na razie najbardziej podoba mi się ta wyspa z Twojej inspiracji,no i jeszcze ta z cegły...

Edytowane przez Czejena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzięki wielkie , piękne te wyspy tylko ,że tak wypasionych to my nie zmontujemy , wszystkie takie dopracowane jak z pod igły. Miło na takie popatrzeć :)

 

Zosik toż to Twoje klimaty i pewnie jakby była zielona to padłabyś , dobrze myślę?

Moja będzie taka wiejska , trochę krzywa , trochę zżarta przez robactwo, poobijana .... będzie moja i miała być mała a wyszła wielka. Zaraz coś wrzucę poglądowo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0002.JPG

 

DSC_0004.JPG

 

DSC_0009.JPG

 

DSC_0018.JPG

 

DSC_0021.JPG

 

Stoi na własnych nogach, nie buja się i nie kiwa , już jest strasznie ciężki , ma wyszlifowany i wyrównamy blat ( choć nie do końca jest gładki bo nie miał być) .

Jutro budujemy dolną półkę :) Trochę to trwa bo bez profesjonalnego sprzętu łatwo nie jest a i trzeba jeszcze pogłówkować jak wszystko złożyć do kupy by miało ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda ,że fajny warsztat , można brudzić , kurzyć i nikomu to nie przeszkadza. Jeszcze zrobić małą kuchnię by móc brudnym napić się kawki , a po pracy umyć się pod prysznicem... o to jest to.

Jak zbiliśmy sam blat to zanieśliśmy go do kuchni celem przymiarki i właśnie to drewno pięknie pasuje do drewnianych elementów w ścianie ceglanej. Dojdą jeszcze takie same parapety i półki w mojej minimalistycznej kuchni i będzie git - eee :( taką mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynie ogromne:jawdrop: wyspa bedzie super z tymi dechami:), pomysl z szafa jak dla mnie rewelacja;)

no i faktycznie sporo miejsca macie na majsterkowanie:jawdrop: i ile starego, pieknego drewna:jawdrop:, te pobielone, przy ktorych prace nad wyspa trwaja to od razu na sciane do pokoju dzieciowego bym zaadoptowala:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...