Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

przebrnelam przez caly wasz watek...jestes NIESAMOWITA! nie zdawalam sobie sprawy ze istnieja takie pracowite mroweczki jak ty :) jestem absolutnie zakochana w waszej kuchni (czekam na wyspe!) a schody z ta ceglana sciana sa cudowne (pamietam ze u mojej babci byly identyczne. niestety jej dom przeszedl do historii i pozostalo mi tylko kilka zdjec i wspomnienia).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Kubel'ko.Podglądm i czytam prawie od samego początku i już nie jestem w stanie dużej się ukrywać. Wspaniały dom tworzycie (nie tylko ten remontowany ), jesteście niesamowitymi ludzmi. Jestem pełna podziwu dla Waszej pracy , determinacji. Nadal będę śledzić Wasze postępy i czekać na kolejne zdjęcia i wpisy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Antonia i AnnNS2 . Miło nam ,że śledzicie wątek i zapraszamy do kontynuacji.

A tak na marginesie w życiu nie pomyślałabym , że wątek będzie cieszył się takim zainteresowaniem. Na założenie namawiał mnie mąż i nie powiem , że zrobiłam to od razu. Ociągałam się , migałam a taraz nie mogę doczeka się aż odpalę kompa, poszperam i poczytam co tam u innych i skrobnę coś u nas:) To zaczyna byc chorobą FM :D... cóż jak dobrze że nie jestem sama;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś serwuję buziaki a wiecie za co? :) A mianowicie za to ,że rozczuliście moją siostrę swoimi wpisami ... musiała zadzwonić i mi to powiedzieć , ba nawet kazała mi Was zaprosić na kawkę:D

No tak miałam wkleić zdjęcia wyspy wieczorkiem , ale za to ,że jesteście tacy grzeczni to pokażę teraz , tak przed obiadkiem. Jeżeli znajdzie się tu na FM choć jedna osoba , której spodoba się taka samoróbka to zachęcam do skuszenia się i zrobienia samemu. Nasz koszt to ok.20zł , a może mniej - drewno z odzysku z górnego piętra.

 

tadam:)

DSC_0018.JPG

 

DSC_0009.JPG

 

DSC_0015.JPG

 

DSC_0025.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie nie dlaczego???? dlaczego ja nie mam takiego talentu??? dlaczego nie mieszkasz tuz za miedzą!?? Kubełku gdzie mieszkasz? bo normalnie na kawe sie wprosze jak nic!! ale ciacho przywioze;-)) a ty zarazisz mnie pasją!? co? :hug:

PIEKNIE!!! poprostu pieknie a wieszak na sciereczki mnie rozwalił! nawet o tym pomysleliscie?????!!

Jeszcze raz przejrzałam Twoj watek i pokazałam mezowi...... padł tak jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśleliśmy , że będzie ciasno między wyspą a stołem , bo ona dość pokaźnych rozmiarów. Koniecznie muszę zrobić stolnicę , bo szkoda mi tego blatu:) a wiadomo jak to w kuchni ciągle coś się robi... moja na pewno nie jest katalogowa .

 

DSC_0024.JPG

 

i parę dodatków

DSC_0010.JPG

 

DSC_0028.JPG

 

DSC_0027.JPG

 

DSC_0031.JPG

 

Teraz czas zająć się półeczkami z tego samego drewna na końcu kuchni i parapetami. Muszę to wszystko ze sobą zgrać:D

Miłego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy :hug: . Chętnie kawką poczęstuję , cosik tam upichcę i do tego mogę pozarażać .

A wieszaczek to najtańszy reling zakupiony w Ikei , bardzo przydatny. W mojej pracowni pomalowane są na czarno stare haczyki z okien . Jak tylko wyschną to mąż przykręci je z boku .

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo mateczko! A toś nas zaskoczyła, wszystkie na wieczór ustawione, a tu bach! :jawdrop::jawdrop::jawdrop: ... i mogłabym tak jeszcze długo, długo...

Bardzo podobnie wygląda moja ława w mieszkaniu, z tą maleńką różnicą, że kosztowała 700 zł!!!!!!!!!!!!!!!! :sick:

 

No a jak my się mamy nie zachwycać, jak tu tak pięknie, i to siłą własnego mózgu i mięśni!

 

Aż strach wyobrazić sobie podłogę z tych dech... Żal by było po niej chodzić ;)

 

 

I niech mi do diabła jeszcze raz ktoś powie, że nie warto remontować starych chat! Jak się ma 2 lewe ręce, albo obkurczony mózg, to najłatwiej wyburzyć! ehhhh się podnieciłam niezdrowo ;)

Edytowane przez zosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...