Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Super pomysł muszę podumać na ten temat , bo za cholerę nie wiem skąd mam wziąć sklejkę. Dzięki za podpowiedź:):):)

A co najważniejsze nie jest ciężka, no a z tym ,żeby ją wieszać jest genialne:D

 

Ja mam tez stolnice ze sklejki :) z tym, ze ja kupiłam kawałek nowej sklejki (w sklepie w którym kupuje płyty meblowe), tam docieli mi kawałek taki jaki chciałam a ja ją tylko wygłaskałam i dorobiłam brzegi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julinko nie mam pojęcia jaką chcę tą deskę ... tyle się dzieje ,że nie mam czasu. Jedyne co teraz wiem , że musi być na pewno bo to nie dębina i jest miękkie, ba nawet dziś cholera musiałam od nowa szlifować i olejować bo został ślad od gorącego talerza. Babcia postawiła talerz i stało się , nie wiedziała ,że ja jeszcze będę go nacierać:(

 

Anetko mam nadzieję, że też będę zadowolona i wszystko mi jedno jak wyjdzie byle już je mieć. A tak właściwie to wiesz co myślę o Twoich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudownymi widokami cieszysz oczy. Wyspa wspaniała i wspaniałe duperelki na wyspie. W szczególności przypadły mi dzbanuszki na ocet i oliwę. Skąd takie?

 

O kurcze żebym to ja pamiętała. Stały biedaczki jakieś pięć może sześć lat w szafce i czekały na tą moją wyspę;) Jeden nie ma oryginalnego koreczka bo nasz szczurek ( św. pamięci) zjadł go. Pamiętam ,że były w komplecie z drewnianymi talerzami i miskami, albo nie ze szklaną miską i łyżkami.

Eee chyba nie pomogę:no: Dobrze ,że ich nie wywaliłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER,dopasowały sie do wysepki.Pytam sie o wielkosc bo mam pewien koncept;) tak na luzie.Kilka propozycji-kupic kawałek debowego blatu sztorcowego(trwaly,mozna dostac tez w ikea) -mozna tez pomyslec o szkle hartowanym(praktyczne a nadal widac drewno) ,-a sklejke lub inny kawałek drewna wyciac ciekawy kształt.To tylko propozycje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tez stolnice ze sklejki z tym, ze ja kupiłam kawałek nowej sklejki (w sklepie w którym kupuje płyty meblowe), tam docieli mi kawałek taki jaki chciałam a ja ją tylko wygłaskałam i dorobiłam brzegi

Ja nie mam brzegów, tylko od spodu, prawie na dolnej krawędzi listwę o wys. 4 cm aby mi stolnica nie uciekała w czasie wałkowania:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek masz rację ładnych drzwi szkoda i takich nie miałam zamiaru ruszać , bo one pójdą na górę. Dorwałam jakieś inne, wyglądały mi na samoróbki, kawałek opaliłam i co ....zonk okazały się zwykłą płytą pilśniową i znów dumam .... a do takiego marketu mam jakieś 60km więc do tak atrakcyjnej ceny musiałabym dodać paliwo. Ech nie opłaca mi się. Szkoda ,że u mnie nie ma takich ... zawsze można coś tam upolować i pracy miałabym mniej;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...