Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Dziewczyny jakbym obrosła w "piórka" to wierzcie mi moja doopa siadłaby na fotelu i tylko liczyła na pochwały. Jednak tak nie jest i robię dalej, a że lubię to co robię i daje mi to zadowolenie to inna sprawa. Właśnie zabrałam się za parapety , bo dom bez nich jakiś niedorobiony jest . Pracy dużo jak diabli , bo dechy strasznie wyłódkowane . Na szczęście mąż przerobił wczoraj wtyczkę tej wielkiej heblarki i wio cała w pyle jestem. Oczywiście trzeba jeszcze trochę wyrównać miejsce zaprawą na te parapety i dopiero wtedy je przykleić. Oj dużo pracy , dużo.

Zosik - kupa będzie świetna , tylko zamknij ją w słoiku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MSzary wyluzuj, i nie obrażaj pośrednio reszty tu zagladajacych bo w domyśle nazwałeś nas lizusami ten wątek dotyczy remontu, odnawiania domu w stylu raczjej rustykalnym i sądze, ze zaglądaja tu ludzie zainteresowani takim właśnie stylem i wnętrzem jak ktos lubi nowoczesny to szuka wątku gdzie są nowoczesne wnetrza etc.. tak czy siak chciałam przez to powiedzieć,ze jak ktos szuka takiego wątku co mu sie styl i praca podoba to po jakie licho ma krytykować jak lubi to samo ? Dlatego twoje uwagi,ze przez 80 stron nikt nic złego nie napisał są bez sensu, może nie zauważyłeś ale to sie chyba zwyczajnie podoba?:):):) tutaj wszyscy podziwiają prace właścicielki wątku bo byliby hipokrytami gdyby nie doceniali samodzielniej pracy dwojki ludzi z takim efektem jak widzimy na załączonych zdjęciach... nie znam takich co tyle potrafią i im się chce . Mi się nie chce więc podziwiam .;) Hej Kubelko ja Twój lizus , który codzienie podlgąda ;) Dostane kawał ciastka w nagrodę, że tak ładnie Wam piszę ?;):):):):) He he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartAss77 no zamurowało mnie :D - eee dla takiego lizusa to nawet torta zrobię ;)

A że Kubelka nie lubi siedzieć a parapety były bardzo irytujące to dopięła swego i je ma:) . I nieważne ,że odbiegają od ideały i nie są mega proste i straciłam wszystkie nerwy na ich dopasowaniu, aż mężulo się zlitował ( czytać nie mógł już dłużej słuchać moich jęków) i widać łączenia ważne, że są:D

Pokazuję jeszcze przed przyklejeniem , zaimpregnowaniem i chyba olejowaniem , bo sama nie wiem co lepsze olej czy lakier?

Tu również znalazła sobie miejsce kula na patyku ... docelowo dwie wylądują na nowych szafkach na przedpokoju , kiedy nie wiem:(

 

DSC_0083.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam wszystkim lizusom stawiam ciacho i kawusię ... Zosik byłaś druga to dostaniesz większą porcję:D

 

:lol2::lol2::lol2: jupiiiiiiiiiiii a niech mi idzie w boczki :D

 

I znowu się podliżę... śliczne te parapety!!! I pomyśleć, że ludzie wydają kupę forsy na drewniane parapety. A można inaczej i tak pięknie :) Będę brała przykład :D Obiecuję!! :)

 

hmmm co ja z mam z tą kupą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartAss77 ...chyba też zostanę super lizusem bo mi się wszystko podoba:wiggle:

I mi też, mi też.

Ja doceniam całą pracę jaką wkładacie w dom, bo też dłubiemy wszystko sami i kombinujemy żeby było fajnie, tanio i bez kredytu :)

Lubię właśnie taki styl dlatego tu zaglądam i tyle.

A co do kuli jest suuuuper :) Nawet nie chcę myśleć co będzie na święta :) ehhhhh a może coś podpatrzę ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to ja miałam takiego nerwa , że aż strach - na szczęście nie miałam w planach schabowych bo mogłabym się pokaleczyc;)

Za parapety dziękuję , one tak fajnie wyglądają na zdjęciach :rolleyes: . W rzeczywistości to stare , nadgryzine zębem czasu oraz przez te cholerne kołatki dechy z odzysku. Ale co mi tam lepsze to niż nic lub docięta pianka. Są bardzo szerokie , mają od 36 do 40 cm . Łączone na pióro , które skracałam celem zniwelowania szpary . Teraz mąż przejmuje pałeczkę i musi wyrównac trochę powierzchnię pod nie , skleic je razem i przykleic do muru. Znajomy polecił nam zastosowac silikon do luster podobno dobrze trzyma.

Pogoda dołuje ...jak tak dalej pódzie to zapadnę w sen zimowy:P

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...