Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak jak napisała Aneta...białą bejcą i potem lakierem matowym:yes:. Kiedyś dawno temu w Ikea były takie bejce, po zabejcowaniu drewna ładnie było widać słoje. Myślę jednak, że są o wiele leprze ;)

Kubelko jak ja Ci zazdroszczę tych okiennic i skąd wziąć takie dwie :lol2:;)

Pokazałam schody z dynią w roli głównej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisała Aneta...białą bejcą i potem lakierem matowym:yes:. Kiedyś dawno temu w Ikea były takie bejce, po zabejcowaniu drewna ładnie było widać słoje. Myślę jednak, że są o wiele leprze ;)

Kubelko jak ja Ci zazdroszczę tych okiennic i skąd wziąć takie dwie :lol2:;)

Pokazałam schody z dynią w roli głównej ;)

 

A ja wiem kto ma kilka , tylko one trochę zniszczone są :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miała takich wydatków to sama mogłabym Ci podrzucić dwie w te Bieszczady - moje marzenie ,szkoda ,że tak daleko ode mnie . Na Kujawach nic nie załatwisz , musisz przyjechać nad morze coś między pomorzem a warmińsko-mazurskim , bo ja teraz na granicy tych regionów. Nie martw się mogę Ci je przechować , a jak kiedyś sama będę wybierać się na Termy to podrzucę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi się strony pokićkały ;) dobra to jedziem na granicę pomorza z warmińsko-mazurskim :lol2: ( też ładnie ;) ) i daleka droga :( w Bieszczady zdecydowanie bliżej mamy, a przez Słowację to rzut beretem ;)

Jak nie w tym roku to w przyszłym pojedziecie !!!!! w te wymarzone Bieszczady !!!! tak cichutko powiem... ja to jestem lokalną patriotką całym sercem kocham Gorce :)

Chociaż Bieszczady oczywiście mają swój urok i jakby nie było dwa razy do roku jeździmy tam :wiggle:

Do nas zapraszam z całego serca i czekamy na Waszą wizytę :yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieje jak wszędzie tam gdzie domy stoją w szczerym polu :) , takie było nasze pierwsze skojarzenie i tak już zostało .

Jak weszliśmy do domu po raz pierwszy to wiatr hulał po pomieszczeniach bujając wielkie pajęczyny nad głowami , drzwi stukały , okiennice waliły a z góry dochodziły ciche jęki .

Dom prosił by się nim zaopiekować , płakał cichutko nad swoim losem a my nieśmiało zaglądaliśmy do każdego pomieszczenia , a serce waliło jak dzwon. Do tego wszystkiego słonko świeciło co wydawało się jaką abstrakcją w tej całej scenerii .

Ach piękny to był dzień:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A później jeszcze byliśmy tu kilka razy zanim podjęliśmy ostateczną decyzję i jak dobrze pamiętam to właśnie we wrześniu mija dwa lata od tej naszej miłości od pierwszego wejrzenia. I tak przylgnęła do nas ta nazwa :D

 

A propo nazwy Wichura , pytam się mojego sześciolatka , który poszedł do zerówki w szkole czy wie gdzie mieszka - adres . A on mi na to : mamo no przecież Wichura po co się pytasz:o O matko trzeba coś z tym zrobić bo nauczycielka zrobi wielkie oczy jak będzie się ich o to pytać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...