Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

A to teraz macie wygodę z tymi fugami... :lol2: nie musisz wymiatać piasku...Tzn.pewnie głównie tylko Ty teraz sprzątasz,skoro dom ostatnio tylko na Twojej głowie

Gratuluję kolejnego osiągnięcia-wiem jak to jest kiedy mąż w pracy,a na głowie dzieci,obiad,sprzątanie,remontowanie i wiele innych dodatkowych czynności...Ale za to kiedy wieczorem kładziesz się do łóżka,to przyjemnie się zasypia po takim męczącym dniu z myślą,że tyle znów dzisiaj dokonałaś...:rotfl::wave:

Czyż nie?:wiggle::D:lol2::yes:

Ach jeszcze zapomniałam zapytać o parapety...Przyklejone i pomalowane już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A to teraz macie wygodę z tymi fugami... :lol2: nie musisz wymiatać piasku...Tzn.pewnie głównie tylko Ty teraz sprzątasz,skoro dom ostatnio tylko na Twojej głowie

Gratuluję kolejnego osiągnięcia-wiem jak to jest kiedy mąż w pracy,a na głowie dzieci,obiad,sprzątanie,remontowanie i wiele innych dodatkowych czynności...Ale za to kiedy wieczorem kładziesz się do łóżka,to przyjemnie się zasypia po takim męczącym dniu z myślą,że tyle znów dzisiaj dokonałaś...:rotfl::wave:

Czyż nie?:wiggle::D:lol2::yes:

Ach jeszcze zapomniałam zapytać o parapety...Przyklejone i pomalowane już?

 

Czejeno fugi to wielka wygoda , a szczególnie jak się ma psa :D a najbardziej cieszy mnie to ,że mam to za sobą .

Do tego ,że jestem wiecznie sama to jestem przyzwyczajona, tak było od zawsze ... jedynie ostatnie dwa lata mąż był częściej w domu , a tak zawsze w delegacji. No niestety żyć z czegoś trzeba , samo nie nakapie( szkoda :( ) ,a ja żyję według grafiku dzieci i takich tam :) jak każda matka stacjonarna:lol2: .

Wieczorkiem to jestem tak padnięta ,że nie mogę zasnąć i częściej myślę :"o Boże ile jeszcze trzeba zrobić:o". A parapeciki czekają w kolejce oczywiście na swoich miejscach ... ach i takie prowizorki są najgorsze bo najdłuższe .

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja może coś podpowiem... jeśli ta fuga jest za jasna, to zamiast używać impregnatów posmaruj ją sobie olejem, nie dość że przyciemni, to jeszcze będzie się ją łatwiej czyściło...

 

A dzięki Niemodna ... tylko ,że ja nie chcę już jej przyciemniać bo jak tak sobie cała wyschła to podoba mi się, a jak kiedyś przyjdą listwy -białe podobno- to będzie git.

Sposobu z olejem nie znałam , a słuchaj to później się nie rozmazuje , takie tłuste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psosin dzięki już tam lecę:D mam wolną chwilkę teraz.

Zosik Ty mi tu lepiej sprecyzuj która to strona bo u Mani to już 28 stron... chcesz mnie zabić ...a tam tyle piękności, że za nic się nie wezmę :lol2:. Powiadasz beztalencie ? hym ja w sumie też i nie uwierzysz kto mnie tej sztuki uczył : jak ja go nazywam?:yes: MacGyver czyli mój Tato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubel30 a nie myślałaś o plisach do łazienki?

http://www.google.pl/search?q=plisy&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1280&bih=608

według mnie wpasowałyby się idealnie i spełniały świetnie swoją funkcję: podczas kąpieli zasuwasz od dołu a górą wpada ci światełko w ciągu dnia ;)

wszędzie tylko te rzymskie i rzymskie a tu dodatkowo jest wąziutkie okno i nie będzie widać po prostu uroku tej rolety :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny za odzew :D poczytałam i dzięki uprzejmości mojej koleżanki jutro będę mieć kupione malutkie kółeczka do rolet . Mam nadzieję ,że w przyszłym tygodniu zacznę zabawę z maszyną do szycia:)

Katawoj Tobie również dziękuję za coś zupełnie innego tylko ,że ja jakoś tych rolet od dołu nie lubię, nie leżą mi choć na pewno są praktyczniejsze od rzymskich.

A tak w ogóle to nie wiem co z tego wyjdzie .... jak schrznię to nawet nie pokazuję .

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubelko wyjdą dobrze, najpierw poprubuj na innym materiale prosty szew ( i ta prosta linia to cały sukces [ mi jakoś zawsze schodzi w bok ] ):lol2::lol2::confused::yes:

Rolety rzymskie marzą mi się do salonu ( niestety nadal zostaną w krainie marzeń :mad: )....

Do Twojej łazienki ( tak tylko w nawiasie napiszę całkiem reprezentacyjnej łazieneczki ) będą pasować roletki ;). Trzymam kciuki za prosty szew :yes:

 

Wianki poczyniłam dwa :wiggle: i bardzo dziękuję za inspirację i instrukcję....

jutro muszę zerwać gdzieś :confused: (jeszcze nie wiem gdzie ) gałązki głogu....widziałam dzisiaj w kwiaciarni wianek z głogu.... piękny :yes: tylko cena mnie zaniepokoiła 50 dych....sama zrobię taki za DARMO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Twój wątek od tak dawna i nawet się nie przywitałam, wstyd normalnie. Zatem Witam się u Ciebie Kubelko :)

I nie bój się tych rolet! Remontując wyczyniałaś takie cuda (do dziś mi się włos na głowie jeży jak widzę to zdjęcie gdzie siedzisz okrakiem na belce stropowej) i teraz dasz się zastraszyć strzępowi materiału?:p

 

A i muszę to wreszcie napisać, mam takiego małego fioła na punkcie Waszych schodów-to są moje ulubione perełki w Wichurze. I nie chcę męczyć, ale jak tam masz jeszcze jakieś nieopublikowane fajne zdjęcia ze schodami w roli głównej to chętnie oczy nacieszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee nie umiesz :lol2: spodnie, poduszki, firanki.....

Dasz radę jak takie stroje uszyłaś gdzie były skomplikowane linie,to roletki pójdą jak z płatka :hug::yes:

 

To ja się jeszcze przyznam,że mam dwa zawody ten który wykonuję z pasją i miłością iiiiii też jestem wykwalifikowanym kaletnikiem ( ale przez całe cztery lata technikum [ właśnie 4 lata technikum kaletnicze trwało ;) a nie 5 jak przeważnie wszystkie technika ] nigdy nie siedziałam za maszyną :no: [ jak ja tego dokona łam to nie mam pojęcia ;) ] i niestety też nie umiem szyć :lol2: a powinnam chyba nie???? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...