Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też przyznaję, że jestem fanką Twoich pięknych schodów.

Na roletę najleiej wybrać materiał prosty ,dobrej jakości, który się nie skosuje. Brzegi obetnij równiutko, to i równo potem podwiniesz.

Nie jest to trudne, potrzeba tylko precyzji i dokładności w odmierzaniu odpowiednich odstępów.

Edytowane przez KasiaC79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dzielna kubelko

Ja przyszłam z budowy:) Jestem Twoją fanką od początku dziennika. Odezwałam się w sprawie okna, które jest ozdobą łazienki, ten łuk u góry - pięknie. I teraz gdy powiesisz rolety rzymskie zasłonisz go, szkoda. Może coś innego z forumowiczkami wymyślicie.

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu i VTS witajcie w mych progach :welcome:.

No właśnie ten łuk jest tak piękny ,że nie mam zamiaru go zakrywać chcę tą roletę powiesić na oknie lub nad samym oknem. Co mi tam szkodzi jak mi nie wyjdzie to kupię coś innego . Zawsze chciałam żaluzje drewniane , tylko boję się wilgoci bo wiadomo kąpiele do suchych nie należą.

Uknułam sobie plan ,moja koleżanka to mistrzyni maszyny - stroje karnawałowe dla dzieci to dla niej pikuś - tak więc zabiorę ten materiał i zmolestuję na dokładny instruktaż. Szyć nie będziemy bo przy winku to pewnie niezłe esy-floresy wyjdą :lol2: a już w domku sama coś tam wyskrobię.

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój miejski leniwy kot poluje na myszy:D ... a jednak wychowałam go dobrze. Tylko dlaczego przynosi je do domu:o .

O zgrozo właśnie łapałam -ganiałam jedną w salonie , taką na wpół żywą ... scena niczym z filmu grozy: Neon(kot) z myszą w pyszczku wpada do salonu przez okno balkonowe. Z tej radości i chęci podzielenia sie tak radosną chwilą miałczy do mnie ( ja w kuchni) i wtedy ta biedna myszka pod stolik tv uciekła:mad: . Zaraz po tym jak mój leniwiec dumny łasi się już do mnie nasza mała Jagóla (kociak) dopada tą myszkę...ta jednak ucieka. A ja skaczę pomiędzy kotami i przesuwam w tą i z powrotem stolik tv:( . Ufff na szczęście mysz dała nogę przez balkon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobre masz kotki, dzielą się przysmakami z Tobą :lol2:

Co do rolet, to też własnie myślałam żeby tego łuku nie zastawiać, czyli nie wieszać rolety na ścianie nad wnęką okienną, tylko na samej ramie okiennej, za pomocą uchwytów bezinwazyjnych, nie musisz wtedy nic wiercić. Jest jeszcze jeden plus tego zawieszenia, kiedy chcesz otworzyć okno, roleta wtedy nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko..... Kubel, współczuję Ci tych darów. Ja się panicznie boję myszy, ale jak miałam koty i mi tak przynosiły te myszy, to omal zawału nie dostałam przy ratowaniu. Dla mnie to jest straszne! Naprawde!

 

Wianej cudny. Jak Ty uszyjesz rolete, to ja obiecuję, że też uszyję do mojego piwnicznego pokoju. Bo też się boję. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z roletami pewnie sobie poradzisz ale ja proponuje tak jak dziewczyny cos na sama rame okna .Fajne sa takie "uchylne zazdrostki" proste do uszycia(tunelik i juz) i mechanizm pozwala na odchylenie kiedy chce sie wiecej swiatła wpuscic.No to co moge Ci cos zaproponowac co do okiennic?;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to są haczyki bezinwazyjne :( bo ja nie wiem. Ale wiem jak to już uszyć , byłam i widziałam a nawet dostałam taśmę z kółeczkami ... teraz tylko maszyna i do dzieła. Tylko nie wiem czy się wyrobię bo mój luby wchodzi na dach wyciągać komin - czas najwyższy i nic innego mi nie pozostaje jak znów być pomocnikiem :)

Ale na dach to ja już nie wejdę ... chyba:sick: już mi słabo:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam nic wielkiego.Tak sobie pomyslałam,ze moze masz jakies pomieszczenie ,w ktorym moglabys uzyc okiennic od wewnatrz(oczywiscie jezeli ktores sie ostana w dobrym stanie)Uwazam ,ze byłoby ciekawie ...Ale wiesz taka propozycja( mysle warta przemyslenia ;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelko w mojej galerii na 2 stronie pokazuję mechanizm rolet bezinwazyjnych, może do czegoś Ci się to przyda i będziesz wiedziała co i jak ;)

 

A ja dzisiaj mam totalnego lenia ... kompletnie nic nie zrobiłam, a teraz mam wyrzuty sumienia :cry:, miałam takie plany i nici z nich ... Za to jutro idę w Gorce na kijki :p, a co !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...