Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Ja byłabym zainteresowana tymi drugimi bo okna mam pcv , ale że ja z tych niecierpliwych to muszę wymyślić coś na cito , czyli ratuj się czym się da. Najważniejsze , że można ją podciągać do góry i opuszczać na dół . Teraz uszyłabym trochę inaczej , od razu dałabym tuneliki na patyczki ... u mnie w środku wierzba ale taka wysezonowana i sucha... bo choć okno wąskie to bez nich roleta nieładnie się układała nawet z dolnym patyczkiem.

Jestem mega zadowolona :D ... a to że szyłam ją pół dnia to inna sprawa:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafilam tutaj prosto z wątku....kuchnie IKEA :)

.....wszystkiego nie przeczytałam jeszcze.....ale po obejżeniu zdjęć szczękam mi opadła ;)

Podziwiam ogrom prac włożony przez Was w remont tego domu!!!

Dotychczas myslalam, że mój mąż wykonał "wielką" robote w naszym domu..........ale przy tym co zobaczyłam u Was to pikuś;)

Wszystko mi sie BARDZO podoba......czuje sie jak u siebie bo uwielbiam drewno......

a dzięki yokaście i terac dzieki Tobie.....chyba nabiorę również przekonania do cegły !!!

....będę zagladac i kibicować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi roletami to tak jak z wiankami :) zdolności manualnych Ci nie brak Kubelku i następne na pewno wyjdą genialnie :) skułam 50 m2 tynków i ledwo się ruszam od dwóch dni :sick:

 

Ooo merci :p .

Kochana to teraz już tylko dobry masaż musisz sobie zafundować , współczuję ... robiłam to samo .

Tynków już zbijać nie będę bo na górze nie ma czego zbijać , ale podłogę trzeba rwać .... :o:o:o a ja już nie chcę:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafilam tutaj prosto z wątku....kuchnie IKEA :)

.....wszystkiego nie przeczytałam jeszcze.....ale po obejżeniu zdjęć szczękam mi opadła ;)

Podziwiam ogrom prac włożony przez Was w remont tego domu!!!

Dotychczas myslalam, że mój mąż wykonał "wielką" robote w naszym domu..........ale przy tym co zobaczyłam u Was to pikuś;)

Wszystko mi sie BARDZO podoba......czuje sie jak u siebie bo uwielbiam drewno......

a dzięki yokaście i terac dzieki Tobie.....chyba nabiorę również przekonania do cegły !!!

....będę zagladac i kibicować :)

 

Jeszcze raz dziękuję za siebie i męża :) Co do cegły to było moje najlepsze posunięcie , teraz nie żałuję :D , ale był taki moment ,że chciałam odpuścić.

Kala ja w Twojej kuchni od czasu do czasu przesiaduję cichutko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie piękne drewno z takiej starej podłogi można uzyskać. A koty przynoszą Ci myszki z szacunku. Jesteś przewodnikiem stada.

 

Tak te dechy bynajmniej częściowo będą odnawiane, po wybiciu gwoździ idą pod hebel i nazad na podłogę jako podkład . Ale wierzcie mi jak wyjdą piękne to zawału dostanę bo przecież na całą górę mam już panele:mad: Tylko z nimi może być mały problem , bo to ,że niektóre do niczego to wiem ale to ,że wyjdą spod hebla cienkie to inna sprawa. Są strasznie wyłódkowane i dużo będzie odpadu.

Przewodnik stada -dobre :rotfl: ale jak nie przez te dechy to przez koty dostanę zawału ... ten mój stary kocur przynosi myszy dla tej małej :sick: a ta gania je do upadłego ... a ja ganiam za nimi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo a je te koty KOCHAM i już , wszystko im wybaczę .... psince też :D

 

I właśnie powiesiłam roletkę i już wiem ,że kiedyś jak tylko kupię inny materiał to uszyję na nowo. Chodzi o to by materiał był sztywny a mój jakiś zwiędły jest . I zupełnie nie wiem jak to się stało ,ale uszyłam za długą :( ... jutro poprawka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...