Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

właśnie powiesiłam roletkę i już wiem ,że kiedyś jak tylko kupię inny materiał to uszyję na nowo. Chodzi o to by materiał był sztywny a mój jakiś zwiędły jest .

 

Zawsze Kubelko możesz ładny, ale miękki materiał podszyć jakimś sztywniejszym materiałem a z pewnością będzie się lepiej roletka układała .

Czekam na zdjęcia z niecierpliwością:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonia zdjęcia będą niedługo :) , a teraz mogę pokazać moją dynię , którą ledwo wniosłam sama do domu , w tle widać fugi ... w końcu nie jest źle:confused:

DSC_0003.JPG

 

DSC_0007.JPG

 

Roletką zajmę się wieczorkiem , teraz czas na dalsze prace z okiennicami i robić próbę malowania ich na biało , najwyżej będę ryczeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelku podglągam ,podglądam i jestem pełna podziwu ,my też z M dużo robimy sami ocieplenie poddasza z płytowanie ,malowanie ,ocieplenie domu ,drenaż ,układanie paneli i wiem jakie to oszczędności ale też jaka ciężka praca więc podziwiam .Mam pytanko moja kuchnia to też Stat ,górne szafki czekają na zawieszenie ,planuje takie krzesła jak masz w jadalni z jyska (są teraz na promocji ) powiedz wygodne ? zadowolona jesteś bo strasznie mi się podobają uwielbiam wikilinę i drewno.Pozdrawiam serdecznie ps .zainspirowana twoim wiankiem zrobiłam 3 jeden zaniosłam w niedziele na grób do brata przyzdobiłam kasztanami i jarzębiną ,2 przyzdobiłam jabłuszkami z pigwowca i jarzębiną a 3 jeszcze czeka na pomysł. Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelku podglągam ,podglądam i jestem pełna podziwu ,my też z M dużo robimy sami ocieplenie poddasza z płytowanie ,malowanie ,ocieplenie domu ,drenaż ,układanie paneli i wiem jakie to oszczędności ale też jaka ciężka praca więc podziwiam .Mam pytanko moja kuchnia to też Stat ,górne szafki czekają na zawieszenie ,planuje takie krzesła jak masz w jadalni z jyska (są teraz na promocji ) powiedz wygodne ? zadowolona jesteś bo strasznie mi się podobają uwielbiam wikilinę i drewno.Pozdrawiam serdecznie ps .zainspirowana twoim wiankiem zrobiłam 3 jeden zaniosłam w niedziele na grób do brata przyzdobiłam kasztanami i jarzębiną ,2 przyzdobiłam jabłuszkami z pigwowca i jarzębiną a 3 jeszcze czeka na pomysł.

 

Witaj u nas Renatamama3 :D , super pomysł z tymi wiankami i gdyby nie to ,że grób moich dziadków został doszczętnie zniszczony po ostatnim pogrzebie ( z rodziny) to też bym tak zrobiła . Powiadasz ,że też działacie sami no to też podziwiam :) łatwo nie jest.

Jeżeli chodzi o krzesła to są super ale na pewno nie są to krzesła na lata , bo za jakiś czas to albo je mąż będzie musiał podbijać od spodu celem wzmocnienia albo będzie trzeba kupić nowe. Są mało stabilne ( czytaj ruchawe) ale czego tu oczekiwać od wikliny czy bambusowych liści. Jestem zadowolona i nawet są wygodne:D

Zapraszam częściej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubełku, przyszłam za Juszczakówką i chciałam się przywitać :bye:

Z grubsza przeczytałam wątek i jestem pełna podziwu dla Waszej pracy i zaangażowania:yes::D

Macie piękny dom. Dom z duszą, a takich dzisiaj już mało. Jeśli pozwolisz, to będę dalej podczytywać i się zadomowię:D

 

ps. Bielone dechy wyszły ładnie:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pięknie!!!

białe dechy fajne. Jak w końcu bielisz i jakie to drewno?

 

Kiedyś już dyskutowaliśmy na temat drewna i według naszego eksperta to modrzew , ale kto to wie .

Bielę białą farbą do drewna , którą najzwyczajniej rozcieńczyłam z wodą nadmiar wycieram:) . Farba Dekoral

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka fajna zeberka wyszła po bieleniu :) Widać słoje i fajnie, a że na co one? Bo chyba nie na parapety? "Drewniane" mają być, tak?

 

Fuga elegancka :) Jeszcze listwy i będzie miooooodzio :D

Nooo fajna tylko jak to wyjdzie na dużej powierzchni ... oj może zaboleć;)

Zosik przecież mówię o okiennicach na szafkę , zapomniałaś najwyraźniej .

Właśnie zakończyłam ostatnie szlifowanie i gładzenie , posmarowałam impregnatem tak więc bielenie zostaje na jutro. Zapomniałam ,że po tym środku musi minąć trochę czasu by robić cokolwiek dalej ... buuu szkoda.

Znów coś uknułam :rotfl: bo jak tak wszystko przygotuję to mąż nie będzie miał wyjścia i zrobi stelaż do tej szafki . Pewnie się ucieszy:yes:

 

Na te listwy to ja pewnie długo będę jeszcze czekać, ale poczekam wyjścia awaryjnego brak:eek::no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od progu trzaskam szczęką i chylę czoła... Weszłam na 1 stronę dziennika a później na ostatnią - jestem pełna podziwu - przeczytałam wsjo - zobaczyłam wyspę :) Muszę pokazać ją mojemu męzowi - pewnie się skusimy. Bardzo duze gratulacje za wielką pracę - rozumiem - my również sami większość dłubaliśmy (zwł. mój mąż). Będę podglądać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...