Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Gosiek nie mogłam pokazać bo to na razie jakaś tragedia , zawiesiłam tylko do zdjęcia ;) , ale jak mąż skończy obrabianie drzwi - właśnie to robi:D- to idzie ze mną do łazienki coś tam przykręcić . Tak to sobie wymyśliłam ,że będzie pod łukiem , tam mam odcinek prosty:lol2:

Z tych kafli i tego mozolnego fugowania jestem dumna .Kurcze kolana bolały okrutnie, palce wyprane od czyszczenia i to polerowanie, spać nie mogłam ...uff na szczęście mam to za sobą.

A wiesz też zastanawiałam się nad zielonym tylko bałam się ,że będzie za ciemno to przez wiatrołap - brudnołap to czasem ciemnawo jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nooo fajna tylko jak to wyjdzie na dużej powierzchni ... oj może zaboleć;)

Zosik przecież mówię o okiennicach na szafkę , zapomniałaś najwyraźniej .

Właśnie zakończyłam ostatnie szlifowanie i gładzenie , posmarowałam impregnatem tak więc bielenie zostaje na jutro. Zapomniałam ,że po tym środku musi minąć trochę czasu by robić cokolwiek dalej ... buuu szkoda.

Znów coś uknułam :rotfl: bo jak tak wszystko przygotuję to mąż nie będzie miał wyjścia i zrobi stelaż do tej szafki . Pewnie się ucieszy:yes:

 

Na te listwy to ja pewnie długo będę jeszcze czekać, ale poczekam wyjścia awaryjnego brak:eek::no:

 

:confused::confused::confused: uduś mnie - zwalę winę za sklerozę na choróbska chłopaków, mogę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam dziś na Twój wątek i nadziwić się nie mogę ile pracy wykonaliście. Efekty cudowne! Aż mi głupio, że my praktycznie tylko sprzątamy na naszej budowie:confused: Gdy widzę czego dokonaliście żałuję, ze nie kupiliśmy starego domu na Kaszubach. Chociaż nie wiadomo co by z tego wyszło;) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałam u siebie kubelko już jestem.... Przyszłam podziwiać wianek z jarzębiny wow pięknie wyszedł ;), roletki fiu fiu....( patrzyłam u siebie na tył rolet i u mnie kółka są przyszyte powyżej [ciut powyżej] tego patyka, a nie po niżej jak u Ciebie...ale widzę, że to chyba nie przeszkadza :):hug: super wyszła...to ja też postaram się uszyć roletkę sama..., dynia cudna - zaczarowana kareta, szarość fug wpasowana idealnie ( dobrze, że jaśniejsza fuga - delikatny kontrast ), piękny nowy KOMIN ( najważniejsze, aby super ciąg w nim był :yes::D ), no i pobielona okiennica....słoje prezentują swoje piękno i ja bym zostawiła ten kolor :yes: jutro skończysz i zobaczysz jakie wyjdą idealne już je widzę czyli szafkę na buty widzę :lol2: ). Listwa w łazience super i przy kafelkach koło wanny.... całkiem na swoim miejscu...podoba mi się .... oj podoba :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję za siebie i męża :) Co do cegły to było moje najlepsze posunięcie , teraz nie żałuję :D , ale był taki moment ,że chciałam odpuścić.

Kala ja w Twojej kuchni od czasu do czasu przesiaduję cichutko;)

kochana...........moja kuchnia jest martwa póki co ;)

 

A teraz proszę o opinię co o takim bieleniu myślicie:yes:

DSC_0013.JPG

 

a tu by lepiej pokazać bielenie ... to są dechy na próbę

DSC_0017.JPG

 

Piszcie bo coś w tym kierunku chcę dalej podziałać:D ... ładnie poproszę .

uwielbiam bielone drewno!!!

u siebie mam duzo bielonego drewna, mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam dziś na Twój wątek i nadziwić się nie mogę ile pracy wykonaliście. Efekty cudowne! Aż mi głupio, że my praktycznie tylko sprzątamy na naszej budowie:confused: Gdy widzę czego dokonaliście żałuję, ze nie kupiliśmy starego domu na Kaszubach. Chociaż nie wiadomo co by z tego wyszło;) Pozdrawiam.

Witam i tak sobie myślę ,że jeszcze może przyjdzie czas na zakup domku na Kaszubach ... i myślę , że nie powinno byc Ci głupio , pomyśl u mnie fachowcy dużo nie zarobili Ty dałaś zarobic i też jest dobrze. Zagladaj jak najczęściej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalu jak siedzę w Twojej kuchni to nie wydaj mi się pusta , martwa:eek: , a drewienko bielone cudne , szczegółnie w tym niebieskim pokoiku i łazience .

Wiecie jak tak biegam od wątku do wątku to dostaję oczopląsów , tyle pięknych aranżcji , każdy dom inny .... i bardzo dobrze bo byłoby nudno:D

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jaksie , czuj się jak w domu ... albo lepiej jak na wakacjach i podglądaj ile chcesz.

Właśnie piję pierwszą kawkę i jak na mnie to stanowczo za późno :x , wirtualnie stawiam wszystkim na dzień dobry:)

4375kawa1b.jpg

 

Pierwszą dawkę adrenaliny zaserwowała mi o 6.00 moja psica... normalnie wariatka. Wypuściła ją na dwór córka , ja w tym samym czasie zdążyłam zobaczyć kątem oka sarenkę za oknem ( prawie na balkonie) i było już po ptakach:bash: .Tyle co zdążyłam zrobić to puścić się w pogoń w kaloszach za tą kudłatą. Dobrze ,że byłam ubrana i nie mam sąsiadów za miedzą bo niezły ubaw by mieli z Kubelki biegającej i drącej się za psem po polach:lol2: Masakra już myślałam ,że po psie tzn. daleko pobiegła ... ja nie :no: Psica wróciła zadowolona jak nigdy, a jak pewnie jeszcze ze mnie się nabijała, sarenka na szczęście uciekła a ja nie miałam czasu na kawę .

 

Ze spraw wczorajszych - nie mam haków zamontowanych w łazience... roletka musi czekać . Sumie mogę sama wywiercić te dziury ale co z tego będzie to aż strach pomyśleć . Ta cegła tak pyli ,że nawet z odkurzaczem zostają czerwone ślady. Chyba jednak poczekam na małża:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek dzięki za namiary , kopertę znałam ale jeszcze nie znalazłam ich w kartonach :) , poczekam jednak a poza tym jestem trochę zajęta ;)

Wracając do kudłatej to ona najbardziej słucha się męża , no mnie też ale nie tak bardzo a ogrodzenia to ja nie planowałam ... sama już nie wiem powinno jednak być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyszło tak jak myślałam , pomalowałam jedną stronę okiennicy ... było bardzo źle:cry::cry::cry: .Tylko pomalowana rozcieńczoną farbą wyglądała okrutnie ...fe :p Nie mogłam na nią patrzeć więc w ruch poszła szlifierka i taki o to efekt uzyskałam. Jednak robiąc w ten sposób czyli malując i ponownie szlifując strasznie dużo czasu mi to zajmie. I jak małż wczoraj zobaczył tą deskę na żywo to stwierdził ,że woli tylko lekkie przebłyski białego... chyba mi jednak nie wyszło:oops:

 

DSC_0020.JPG

 

DSC_0019.JPG

 

DSC_0022.JPG

 

I lepiej już nie będzie:( , góra szafki będzie taka jak parapety, boki nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubelko na zdjęciu wygląda bardzo dobrze :) serio, poboba mi się bardzo :yes::lol2:. Myślę , że jak pomalujesz drugą cz. będzie idealnie i napiszę , że bardziej mi się podoba bobielona decha od oryginału ( chociaż oryginał też coś w sobie ma ;) ). I te słoje, sęki .... :rolleyes::jawdrop:. Zostaw już te pierwsze i zabieraj się za drugie drzwi. SUPER :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mi szczęka opadła... Trochę przeciągiem przeleciałam przez Waszą Wichurę, bo mam teraz tylko chwilkę, ale wieczorkiem zrobię sobie kakao i posiedzę i poczytam i pooglądam... Coś pięknego!

Wiankiem się zachwyciłam w wątku o jesieni, a tu cały dom taki cudny!

Ja też tak chcę, taki przedpokój, cegłę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...