Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Agalind przepraszam ale nie pamiętam , kupiłam ją przez allegro , ale to jakaś zwykła i o dziwo o wiele lepiej jest wykonana od koła , nie wspominam o utrzymaniu w czystości bo jest rewelacyjna.

Oooo ciepło to pewnie od tych kominków , dziś grzejemy od rana i może dlatego tak ciepło i domowo :)

 

Dziękuję. Z tych, ktore widzialam lepiej wygladaja takie no-name z casto niz firmowe.:)

 

Oj, ile bym dala za takie ciepelko bijace od kominka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Taras z cegieł powiadasz? Czekaj, czekaj, gdzieś mam fotkę...

 

Cholercia, zdjęcia mam w domu na kompie, myślałam, że załadowałam już na neta... Nic to, wrzucę przed wieczorem :)

 

mam :)

 

http://img830.imageshack.us/img830/3114/img1844e.jpg

Edytowane przez zosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas wczoraj mąż wyczarował właśnie pierwszy taki ceglany rządeczek na tarasie, miał być z bukowego bruku, ale nie dał rady ciąć tego co zostało ze schodów i wróciliśmy do ceglanego pomysłu, wcześniej zaczęłam robić ceglaną ścieżkę w ogrodzie za domem, powinno to się zgrać

ostatnio za wiele się u nas nie dzieje bo synek choruje, znowu niby jakaś wirusówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubel30 czytajac dziennik yokasty natrafilam na Twoj. Oba tak mnie zainteresowaly, ze dzisiejsza niedziele spedzilam przed komputerem. Brak mi slow. Tempo w jakim zmieniliscie wichure w to cudo wydaje sie nie do pobicia! Jestescie wielcy. A Twoj maz- zlota raczka! Oczywiscie kilka Twoich zdjec ukradlam do swojego folderu z inspiracjami i juz na wstepie mam pytanie:) Czy moglabys zdradzic jakiej firmy macie wyposazenie sanitarne w lazience? (dokladnie chodzi mi o kibelek i zlew). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taras z cegieł powiadasz? Czekaj, czekaj, gdzieś mam fotkę...

 

Cholercia, zdjęcia mam w domu na kompie, myślałam, że załadowałam już na neta... Nic to, wrzucę przed wieczorem :)

 

mam :)

 

http://img830.imageshack.us/img830/3114/img1844e.jpg

O takie coś sobie wymyśliliśmy, chociaż chodzi mi po głowie jadełka. Na wiosnę zobaczymy ile tego w ogóle tam jest i co można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bałam sie powiedziec mezowi bo i tak juz patrzy na mnie dziwnie;-)... /QUOTE]

Mój się już niczemu nie dziwi:) . Idź i pozbieraj bo warto , na żywo wyglądają piękniej niż na zdjęciach. Mi się właśnie skończył wikol a chciałam zrobić serducho:( ... chyba pomęczę się z tymi patyczkami ... może wyjdą tak piękne jak Anetce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam widze ze wszystkie dodatki, upiekszenia i nawet duuuze pomysly kubelek robi bez nakladu - jak nie z odzysku to uzywajac co matka natura sama dala. Czyli cos z niczego i mamy wrozke Kubelke - czego Jej zazdroszcze bo mam dwie lewe rece i musze wszystko kupic :(

ja z kawalka deski ani patykow nic nie wyczaruje, do tego trzeba miec talent i pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psosinku nie kasuj pokażę jutro małej i wiem co powie: wow :D , oprócz remontów( ciągle w zabawie udają ,że coś remontują) zaraziłam swoje dzieci do wykonywania samodzielnie pierdołek .. właśnie dziś moja mała razem z dziadkami była na giełdzie a tam trochę staroci było , po powrocie z olbrzymią iskierką w oku opowiadała jaką fajną witrynkę widziała i mówi: wiesz ale ona jakaś taka brązowa była ,taka bee ale wiesz trochę poszlifujemy , wybielimy , postarzymy i mogłaby u mnie stać:) No niezłą artystkę wychowałam.

Maniu a wiesz co można wyczarować w kawałka drewna i patyczków ? Piękną doniczkę plecioną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...