Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

kubelek jasne...zakladajac ze sie ma dwie prawe rece :):) A pociecha ma talent, smak i wyczucie po mamie to co sie dziwic

 

na tych fotkach od psosiny strasznie mi sie podoba ta rama po oknie...................

taka sama widzialam u siebie teraz jak bylam w domu, wisiala na scianie jako dekorcja, ciocia powiesila ze starego okna jak cos tam rozwalili kolo domu, a ja sie zastanawialam jak ja wycyganic od niej. Chyba popracuje nad nia za rok :)

Bo tak ogladam te Wasze domy i kombinuje co by tu w tym moim Bialym Pokoju zrobic. Zarazliwe jestescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bo Maniu widzisz w moim poprzednim mieszkanku miałam bardziej nowocześnie niż teraz , w sumie nie mogłam się wszystkiego pozbyć , ale taki spokojniejszy wystrój bardziej mi odpowiada i chyba po części kiedyś się zaraziłam od innych . Jak zrobisz ten pokój na biało i wstawisz jakieś drobne drewniane dodatki albo taką ramę to już stworzysz taki klimat . A tam dwie lewe na miejscu zawsze mogą zmienić się na dwie prawe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psosinku nie kasuj pokażę jutro małej i wiem co powie: wow :D , oprócz remontów( ciągle w zabawie udają ,że coś remontują) zaraziłam swoje dzieci do wykonywania samodzielnie pierdołek .. właśnie dziś moja mała razem z dziadkami była na giełdzie a tam trochę staroci było , po powrocie z olbrzymią iskierką w oku opowiadała jaką fajną witrynkę widziała i mówi: wiesz ale ona jakaś taka brązowa była ,taka bee ale wiesz trochę poszlifujemy , wybielimy , postarzymy i mogłaby u mnie stać:) No niezłą artystkę wychowałam.

Maniu a wiesz co można wyczarować w kawałka drewna i patyczków ? Piękną doniczkę plecioną :D

 

:lol2::lol2:

Nieźle..... czym skorupka za młodu nasiąknie ... ;).....moja mała też łapie bakcyla ;)

Wczoraj nazbierałam gałązek na wianek - kulę....mała podchodzi i mówi: - fajnie, że już są gałęzie... to robimy serduszka ;)

I zrobiłyśmy narazie jedno małe ;), a Klara na to : w moim pokoju wieszamy i chcę duże :wiggle:

Fajnie, że dzieci widzą, że można coś samemu zrobić i jaką mają radość ze swojej pracy ( lub rodzica :yes::lol2: bardziej to drugie ).

 

Choróbska widzę wszędzie atakują brrrr, jutro idziemy do kontroli i zobaczymy jak będzie dalej. Życzę zrówka u Was.

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle...trochę mnie nie było,a tu znowu tyle nowości...:).Ale piękne te okiennice wyszły:cool:.jaką farbą malowałaś?Rozcieńczałaś z wodą?Już nie mogę się doczekać efektu końcowego,tzn.całej szafki :popcorn::D.

A co do tych pięknych wianków i kul nie mam słów...Już widzę oczyma wyobraźni świąteczne dekoracje u Was :yes::-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny w taki piękny dzień ;) ... kurna chata pada od rana i nici ze zbierania orzeszków:bash: i śliwki też nie zerwane , muszą poczekać do następnej soboty. Jesień pełną gębą do nas zawitała, pada wieje i nic się nie chce.

Moje szafiszcze musi poczekać na ruch mego męża , najważniejsze że okiennice są zrobione bo jak teraz pomyślę by je robić na dworze lub stodole to słabo mi się robi. A lakierować będę już na piętrze .

Nie obejrzymy się jak będziemy witać święta i znów najdzie mnie dzika frajda tworzenia dekoracji , mam tylko cichą nadzieję, że zdążymy wykończyć jeden kominek ...ach te girlandy a mi się marzą całe z długich szyszek .

I jak widzę nie tylko moje dziecię zwariowało na punkcie serduszek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubel witam się u Ciebie :oops: przyznaję że od dłuższego czasu podczytuję ale najczęściej na szybko wchodzę na wątki z wnętrz :) i tam coś sobie klikam. Że ogromnie podziwiam ogrom włożonej w dom pracy - chyba pisałam Ci u siebie. Ale piszę i tutaj bo doskonale sobie poradziliście z wyzwaniem :yes: a ja bardzo lubię kiedy ludzie wkładają w dom serce, a oprócz serca jeszcze trochę siły. Bo że i kasę to pisać nie trzeba a i to powód do radości nie jest :D.

 

W każdym razie jestem u Ciebie gościem (chcesz czy nie chcesz :lol2:) i zostaję :wiggle:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Yokasto :D A proszę bardzo zostań i odpoczywaj ,bo ja już widziałam jak pracowaliście przy tych roślinkach i jak biednego chłopa ganiałaś z kartką po działce :) tak więc na pewno chwilka relaksu Ci się przyda.

I to serce :rolleyes: kto wkłada ten wie ile to czasu i pracy potrzeba , bo o kasie też nie wspomnę ... wszystko kosztuje :bash:.

Idę upiec ciasto ze śliwkami bo nic mi do głowy nie przychodzi na dziś:( ... będę rozpieszczać swojego remontowego chudzielca ;):lol2::stirthepot: bo nie ma do czego się przytulić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ol(g)a witaj u nas:) ... no jak mogłaś coś podebrać;) widzę ,że niedobra kobietka jesteś... wybaczam skoro się podoba:D Wc-cik to Ugo Rea z deską wolno opadającą i stelażem , a umywalka przepraszam ale nie mogę znaleźć .

 

dzieki za info. Bede jeszcze wieksza grzesznica i podbiore tez Twoje inspiracje wiankowe. Gdyby nie to, ze pada pobieglabym po brzoze i skrecala wianek. Poki co popracuje nad moja polka ze skrzynek...na balkonie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelku, ja dzisiaj na obiad zrobiłam....uszka z grzybami :lol2: ot taka profanacja potrawy wigilijnej, ale je bardzo lubię :D nie mogłam się powstrzymać a namoczyłam już grzyby i tak leżały biedne, nie wiedziałam co z nich zrobić.

 

A która z nas chłopa nie gania :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...