Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć

podczytuję Twój wątek od jakichś 2 tygodni:rolleyes:

już minął mi etap zielenienia z zazdrości więc mogę pisać;) a specjalnie się wtym celu zalogowałam o pierwszej w nocy zmiast dzielnie pracować na kompie:cool:

to zielenienie głównie tym spowodowane, że choruję na zakup starej gospodarki i jej wyremontowanie, z tym, że chodzi mi nie tylko o dom ale też o ogród i fanaberie w stylu własne kurki, czy tym podobne stworzenia

m patrzy na mnie jak na marsjanina bo po pierwsze primo niedawno się budowaliśmy i jeszcze co nieco wykańczamy, a po drugie z miasta jesteśmy :rolleyes:

no ale co począć

więc jak już przetrawiłam wiadomość, że ktoś zrealizował mój pomysł, a nie było łatwo :sick: dołączam się do podziwu nad zapałem i pracą - trochę wiem ile tego było bo remontowałam już z m. zrujnowane miszkanie w kamienicy więc i fugowanie i opalanie i zrywanie tynków jest mi znane

oczywiście bardzo mi się u Was podoba - jest domowo i przyjemnie, przy wyspie zeszłam prawie na zawał

 

tak więc dzięki za pobudzenie mnie do działania - znów mam wiele pomysłów, z przyjemnością tu zaglądam bo serdeczna tu atmosfera, a trafiłam tu ze świąt we wnętrzach

 

najgorsze jest jednak to, że trochę czuję się jak podglądacz, nie mam za bardzo czym się podzielić - zdjęć znaczy żadnych, chyba powinnam coś chociaż z dekoracji jesiennych wkleić, żeby nie było, że tylko oglądam cudze domy, po 3 latach mieszkania domem już trudno mi się podniecać:p

wykańczamy wprawdzie pokój gościnny, ale z wymyślaniem jestem w czarnej przysłowiowej d. , zapodałam jakąś zieleń na ścianie i to chyba było jakieś totalne zaćmienie

 

no dobra nie zaśmiecam Ci wątku po nocy

ale fajnie jest u Ciebie więc się wprosiłam:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koga witam Cię u nas :welcome:. Na prawdę nie ma czego zazdrościć , dom jak każdy :)

Zosik ja jak idę do kogoś z wizytą (wirtualną) to z każdego domu zabrałam bym coś do siebie , chyba wszyscy tak mamy:D .

A swoją drogą to nie spodziewałam się , że tak bardzo będzie się podobać moja wyspa:wiggle: . Cieszy mnie to strasznie i utwierdza w przekonaniu ,że dobrze zrobiliśmy nie kupując tej z Ikeii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

moimi faworytami u Ciebie są schody (opalałam kiedyś kilka par drzwi i framug i jak zobaczyłam schody jakie chcesz opalić to :jawdrop:) i wyspa właśnie (powinnam napisać wyspa - nie-wyspa bo widziałam, ze jakiś znawca się tu pojawił od wysp;))

muszę ustalić jak się tu zakłada galerię, żeby nie być podglądaczem jednostronnym

 

miłego dnia

spadam do pracy bo mnie zaciukają:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku witam :welcome: , miłej lektury . Ja sama nie wiem kiedy tych stron tyle się narobiło ... Pysiaczku nie 50 a 99:jawdrop:

Dobra idę coś potworzyć , bo zaraz muszę jechać na prom i małego ze szkoły zabrać.

Ach ta wiejska szkoła , do niej nic nie mam ale te odwozy . Ile razy już wkq...w mnie brał jak stałam i czekałam na dziecko a oni się spóźniali. Niestety to nie to samo co w mieście i nad tym ubolewam. A że moje dzieci mają frajdę z odwozów do domu gimbusem to nie chcę ich tego pozbawiać , bo mogłabym te 2,5km pojechać po nie. One mają radochę a ja stres:(.

Później pokarzę to moje serce tylko pomaluję je na biało ... moją kulą bardzo zainteresowana jest mała Jaga (kociak) ,nie wiem czy przeżyje to jej zainteresowanie , bo usilnie stara się wejść do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barszczyk jutro zrobisz :stirthepot:

Ja też zrobiłam serducho tylko jeszcze nie pomalowałam ... miało być małe , a właściwie chciałam skopiować Anetki ale mi nie wyszło :jawdrop: i jest jak na serce duże.

 

Barszczu nie zrobię :no: nooo dobra zrobię :yes: ;) .Dzieciaki uwielbiają barszczyk ( my zresztą też ) tylko ja gotować nie lubię :cry::cry::lol:

Kurcze mi wszystko małe wychodzi :lol2: i chude ;)

NIe mogę się doczekać Twojego serca ... i jak chcesz puste w środku zrobić ???? grubo się zastanawiam :jawdrop:. Myślałam na tym, myślałam ... i nic nie wymyśliłam. Jedziemy do Anety na korki to nas uświadomi ;).

 

I jak my kochamy te Wasze tereny , a o promach to już nie wspomnę :hug::yes:( mąż każdy prom zaliczy, czasami nadrabiamy kilometry tylko po to aby promem przejechać :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...