Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

babie lato Bikosy....komentarze :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 194
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jasne, że kwestia gustu- dlatego mówię, że niektózy uważają je za kiczowate ale mi się podobują :lol: Rafałek- Zobaczysz, obłożuysz je szybciej niz myślisz- cała budowa idzie Ci bardzo szybko więc i z tym nie będzie probelmu :lol: Albo z drugiej strony- przyzwyczaisz się i beczułi nie będą Ci się podobać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Sąsiadko, ja nie z Gorzowa a z Pojezierza Krajeńskiego(urlopowo). Widziałąm naocznie to co na zdjęciach i... jeszcze więcej. Ach jakże bym chciała w przyszłym roku porównać fotkę pustej działki z naszym przyszłym domkiem. Po moim powrocie z urlopu myślę że mi Panno Dziedziczko szczęka opadnie od postępu robót u Ciebie. :wink: Trzymam kciuki za dalsze prace budowlane i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłam w czwartek obejrzeć postępów na budowie :oops: ale nadrobiłam straty w niedzielę czyli dzisiaj. Jestem pod wrażeniem. To już jest naprawdę dom. Nawet "chirurga" ścignęłaś!! Kończę urlop, ale to nie wyklucza spotkania. Pozdrowionka

Ps. Na naszych włościach powoli odzywają się jesienne klimaty, jakże piękne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłam w czwartek obejrzeć postępów na budowie :oops: ale nadrobiłam straty w niedzielę czyli dzisiaj. Jestem pod wrażeniem. To już jest naprawdę dom. Nawet "chirurga" ścignęłaś!! Kończę urlop, ale to nie wyklucza spotkania. Pozdrowionka

Ps. Na naszych włościach powoli odzywają się jesienne klimaty, jakże piękne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...