Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jaki grill najlepszy?


pauza

Recommended Posts

Moim zdaniem najlepszym wyborem grilli ogrodowych, są te gazowe. Plusem na pewno jest to, że nie trzeba się męczyć z rozpalaniem go (a wiadomo jak to działa przy grillach węglowych), a dodatkowo ma się kontrolę nad temperaturą, także potrawy wychodzą zawsze idealne. No i na pewno jest to zdrowszy wybór. Jeżeli interesują Cię propozycje ze sklepów internetowych, to możesz wejść na stronę broilking.pl gdzie jest sporo różnych modeli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też miałam obiekcje co do grilli gazowych dopóki nie dowiedziałam się, że można je tez w domu zrobić, a do tego jedzenie jest zdrowsze. Taka mała opcja http://www.kamai.pl/index.php?cPath=56_69&page=4#!p200071,c56_69,grill+turystyczny+gazowy+i+kuchenka+go+grill+2w1 jest dobra zarówno w ogrodzie jak i w kuchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
  • 1 month później...
Guzik prawda prawdziwy gril to dym i to dym z drewna drzew owocowych a nie z gazu . Wez sobie np szynke ze sklepu a szynke z domowej wedzarni . Jak nie widzisz róznicy to chyba nie jadłeś wyrobów z domowych wedzarni :bash:. W fabryce szynki malują a nie wedza . Tak samo się ma z grilem na gaz Tu nie chodzi o maxymalną temp . tylko odpowiednią zależy co robimy . przewaznie ok 80-150C A jeśli chodzi o zimne wędzenie to 40C Po wyżej dałem linke jak się piecze np żeberka tam temp 70-95C inaczej lipa z żeberek Edytowane przez Adik50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
A ja podłącze się z nieco innym pytaniem. Wybudowałem wolnostojący garaż 10x 7m bo jestem fanem motoryzacji i musze mieć dużą świątynię na moje motory i auta:) 1/4 część garażu to wiata z wmurowanym w ścianę kominem u którego podstawy jest przygotowane miejsce na grill murowany. Moje pytanie jest takie: czy kupić gotowy grill i zainstalowac go w ścianie czy wybudować taki grill od podstaw? Myślałem też o zainstalowaniu po drugiej stronie ściany czyli we wnętrzu garazu pieca typu koza,że zagrzać w garażu w zimie jak będę chciał cos porobić przy sprzętach. A jakbym zrobił grill gazowy i jednocześnie jakieś ogrzewanie gazowe do garazu z tej samej butli? Co radzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 9 months później...
  • 4 weeks później...
Mirku, no qrcze, że też wcześniej tu nie zajrzałam - taaaka oferta :) Ja właśnie zzastanawiam się nad kupnem grilla elektrycznego i oferta na rynku, jest tak bogata, że nie wiem, co wybrać. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z grillami elektrycznymi i może coś polecić, doradzić... Edytowane przez anSi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Fakt gazowy jest fajny. Mogę polecić .

 

 

Ja także polecam , już od dłuzszego czasu grilluje na niezawodnym jak dotąd grillu, jest to grill gazowy więc jest z nim naprawde mało roboty. Nie brudzi się jak zwykły węglowy, nie trzeba go ciągle pilnowac, wystarczy nastawić na daną temperaturę i moża siedzieć wraz ze znajomymi bez obawy że coś sie nam np. przypali. Wielu zarzuca że jedzenie z grilla gazowego nie ma tego 'smaku' co węglowy, ale wystarczy dorzucić specjalne wiórki drzewne i smak jest ten sam a na pewno jest zdrowiej. Jakby ktoś był ciekawy, ja mam takiego grilla: http://grill.specbruk.pl/grill-royal-340/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
aaaaaaaaaa ł łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłććććććććććććććććć Wpadło mi w łapki ;https://www.youtube.com/watch?v=bdOjov8Yyn0 A to moje ,,dziecko'' Do napędu używam materiałów tylko z naturalnego drewna liściastego owocowego

IMG_0380.jpg

Edytowane przez Adik50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

My z żoną kupiliśmy w zeszłym roku gazówkę, konkretnie taką :MODEROWAO sam byłem zaskoczony, że jedzenie z grilla gazowego będzie mi smakować równie dobrze, a nawet lepiej jak z węglowego. Był to z początku pomysł żony. Jak się okazalo :cool: udany.

Dla miłosników dymu polecam mini wędzarki - taki ot, gadżet, ale bardzo przydatny, bo nadaje mięsu fajny aromat, no i zawsze się coś dymi ;) Ceny grillów nie są bardzo wygórowane biorąc pod uwagę, że dostajemy prawie dożywotnią gwarancję, urządzenie może stać latem i zimą i nic się z nim nie dzieje.

Szwagier też dał się namówić, ale wybrał Webera. Pod Krakowem jest sklep z dużym asortymentem więc polecam. My sobie chwalimy :)

Edytowane przez finlandia
Reklamy są niezgodne z regulaminem forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...