Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mam chyba męża pierdołę


kania

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zgodnie z miejskim słownikiem slangu i mowy potocznej

Pierdoła to inaczej łajza, łamaga, nieudacznik. Nic nie umie i psuje wszystko za co się weźmie.

http://www.miejski.pl/slowo-Pierdo%C5%82a

lub według wikisłownika

http://pl.wiktionary.org/wiki/pierdo%C5%82a

Ogólnie jeśli twój mąz do najprostszej pracy wzywa fachowca albo jesli bierze się za to sam i spieprzy to jest pierdołą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona denerwuje sie na fajtlapowatego męża:

- Ale ty jestes pierdoła! No normalnie jestes najwieksza pierdoła na świecie!! Gdyby urządzili ogólnoświatowy konkurs na najwiekszego pierdołę to ty byś zajął drugie miejsce!!!

- A dlaczego drugie?

- A bo ty taka pierdoła jesteś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

Eeeee! To łatwe! Należy z góry założyć, że każdy mąż to pierdoła - niezależnie od stanu owąsienia!

 

 

o nie nie,to założenie nie jest słuszne, ja mysle,ze jednak stan całościowego owłosienia ma zasadnicze znaczenie. pamiętacie "francuskiego" hydraulika , on na pewno nie był pierdołą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie nie,to założenie nie jest słuszne, ja mysle,ze jednak stan całościowego owłosienia ma zasadnicze znaczenie. pamiętacie "francuskiego" hydraulika , on na pewno nie był pierdołą ;)

 

Z wyglądu może i nie ale cała prawda wychodzi w działaniu:rolleyes:

 

Malka popatrz na swój avatar: facet z pozoru gniewny ,dominujący ,jednym słowem samiec alfa:)

ale jeśli przyjąć,że jest cały zes.......tresowany bo górna lewa szóstka rwie jak diabli i trzeba do dentysty?

według mnie pierdołę mozna rozpoznać tylko w akcji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy - ale tu nie mówimy o facetach!!!

Tu omawiamy konkretny przypadek faceta - czyli mąż pierdoła (z owąsieniem lub bez owąsienia :) )

Wracając do lewych rąk - należy dokładnie zapoznać się z umową - lewe ręce bywają w zestawia z lewymi nogami!!!

 

Noooo, i pytanie mam - dlaczego producent nie chce uwzględnić reklamacji :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdoła to facet ,który gada pierdoły ;)

... i pierdołami się zajmuje (pierdoły to przygłupie niesprawdzone plotki) ... żadnej wspólnoty z "łajzą" lub "nieudacznikiem" nie widzę (łajza to zupełnie inna para kamaszy a nieudacznik jeszcze inna parafia) :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest zdecydowanie poważniejsza niż posiadanie zarostu lub jego brak. Chodzi o brak inicjatywy. Dobiegający czterdziestki urzędnik, zarabiający mniej niż ja, mile witający pomoc finansową rodziców, bezskutecznie szukający od pół roku lepszej pracy lub chociażby jakiejkolwiek dodatkowej (w jednym z największych miast w Polsce!), podchodzący cztery razy do egzaminu maklerskiego bez sukcesu ("następnym razem na pewno zdam" a czas leci), jeżdżący starym samochodem (aktualnie u blacharza, bo to ja stwierdziłam, że trzeba zająć się progami - małżonkowi nic nie przeszkadza, jakby odpadła podłoga w aucie pewnie nawet by się nie zaklął tylko położyłby nogi na asfalcie i pedałował siłą mięśni). Bez przypominania robi zakupy, zajmuje się dziećmi, gotuje - to wszystko - reszta to moja krew i pot, żeby ruszył z miejsca. No i jeszcze drobiazg - brak żony w łóżku - do tej niewygody, jak do wszystkich innych przyzwyczaił się i nie robi nic, żeby to zmienić. No to chyba jednak pierdoła, co? Edytowane przez kania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...