Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mam chyba męża pierdołę


kania

Recommended Posts

Tu nie chodzi o branie udzialu w wyscigu szczurow.

Tu nie chodzi o zarabianie wiecej ode mnie.

Ale dlaczego role sie zamieniaja? A moze ja nie chce, aby sie zamienily. Moze to ja chce robic zakupy zajmowac sie dziecmi, prac, gotowac.

Dlaczego to ja zawsze musze byc ta silna strona? Fizycznie, psychicznie, finansowo.

Prowadzic budowe od podstaw. O wszystkim decydowac, na wszystkim sie znac.

Nie tylko zarzadzac, ale fizycznie na niej pracowac.

To ja wiem, gdzie w domu biegna jakies przewody, rury, nie on.

Dlaczego inne kobiety nie musza sie o nic martwic? Pojada sobie tylko obejrzec domek. Wybrac kolor zaslon.

Dlaczego, nie ja?

Rozmiem Kanie bardzo dobrze.

U mnie tak bylo.

Dzialka darowana przez moich rodzicow, dom wybudowany przez mnie przy ich pomocy.

A on co? NIc.

Po rozwodzie musialam go jeszcze splacic. Nie mogl zostawic swojej czesci naszej corce? Po co?

Przeciez mu sie nalezy.

On ma teraz trzecia zona, a ja jestem z kolejnym pierdola.

Nie wiem co mam na czole wypisane, ze tak przyciagam same pierdoly:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale dlaczego role sie zamieniaja? A moze ja nie chce, aby sie zamienily. Moze to ja chce robic zakupy zajmowac sie dziecmi, prac, gotowac.

Dlaczego to ja zawsze musze byc ta silna strona? Fizycznie, psychicznie, finansowo.

Ale zaraz. Nie widziały gały co brały?

 

 

On ma teraz trzecia zona, a ja jestem z kolejnym pierdola.

Nie wiem co mam na czole wypisane, ze tak przyciagam same pierdoly:)

A tak z ciekawości. Rozmawiasz czasem z mężem o tym, czy tylko się żalisz innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo ciekawy wątek, nie wiem, czy to Was pocieszy, ale ja widzę takie pierdoły na każdym kroku... i to mnie nawet trochę przeraża.

 

A w swoim życiu niestety w większości przyciągałam pierdoły - chyba ma to jakieś uzasadnienie.

Kaniu - masz rację, ludzie się zmieniają, zmieniają się uczucia, motywacje itd.

 

A jak tam Twój "pierdoła" zmienił się trochę? Czy nadal wszystko na Twojej głowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja druga pierdole wyslalam wczoraj, zeby zmienil zarowke w tylnej prawej lampie w samochodzie.

Nie ma go, nie ma... Wygladam przez okno, a tam maska otwarta, pol samochodu z przodu rozebranego.

To sie dre... NIE TA. Z tylu.

Aha.

No i wykrecil... od swiatel stopu.

Dobra. 12 W zamiast 5.

Betusia35, oj chyba ma znaczenie, to przyciaganie pierdol:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też się chętnie mną wyręczał, aż do czasu gdy zmusiłam Go aby to On zdecydował: dom czy mieszkanie; od wtedy wiele się zmieniło na moją korzyść :-). A ja, no cóż, świadomie udaję słodką idiotkę, która na niczym się nie zna i nie potrafi nawet zmienić żarówki beż swojego Faceta :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja druga pierdole wyslalam wczoraj, zeby zmienil zarowke w tylnej prawej lampie w samochodzie.

Nie ma go, nie ma... Wygladam przez okno, a tam maska otwarta, pol samochodu z przodu rozebranego.

To sie dre... NIE TA. Z tylu.

Aha.

No i wykrecil... od swiatel stopu.

Dobra. 12 W zamiast 5.

Betusia35, oj chyba ma znaczenie, to przyciaganie pierdol:):):)

 

skoro potrafi rozkręcić połowę przodu - to na pewno nie pierdoła.

Pierdoła w tym czasie zbiłby lewy reflektor, skaleczył się w rękę i zgubił najważniejszy gwiazdkowy śrubokręt z zestawu narzędzi

Jest ok!

Słowo -:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sadzisz Joshi czy majac kolejna zone i male dziecko wpada do mnie czasami na kawke i ploty?

Do corki nie dzwoni, a co dopiero do ex.

Widac, ze mlodziutka jeszcze jestes.

 

Ale ja pytam o tego kolejnego pierdołę z którym jesteś. Przepraszam ale nie wzięłam pod uwagę, że jeszcze nie jest Twoim mężem :p

 

Widziały gały, co brały...hmm trochę na skróty takie myślenie.

Zmieniają się ludzie a przede wszystkim zmieniają się okoliczności.

 

Nie. Zmienia się tylko nasza ocena sytuacji. Na bardziej trzeźwą :p

Edytowane przez JoShi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdoła w tym czasie zbiłby lewy reflektor, skaleczył się w rękę i zgubił najważniejszy gwiazdkowy śrubokręt z zestawu narzędzi (...)

 

Łoooo matko! Ja tu :rotfl: , a mój ostatnio tak zrobił!!! ;)

Ale i tak kocham moją pierdołę! Gdzie ja taką drugą znajdę? W najważniejszych dla nas (!!!) momentach w życiu możemy na siebie liczyć - wszystko inne jest nieważne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silne kobiety wybierają pierdoły, bo żaden silny mężczyzna a) ich nie zechce na stałe, b) z nimi długo nie wytrzyma.

 

A już najgorzej, jak kobieta chce zjeść ciastko i mieć ciastko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silne kobiety wybierają pierdoły, bo żaden silny mężczyzna a) ich nie zechce na stałe, b) z nimi długo nie wytrzyma.

 

A już najgorzej, jak kobieta chce zjeść ciastko i mieć ciastko ;)

 

Dokładnie. Zawsze musi być kierownik i podwładny, bo jak jest dwóch kierowników, to już za ciasno sie robi.

 

Widziałam kiedyś program w TV o kobiecie, która zawsze była w domu kierownikiem i nagle zachorowała. Mąż, którego kiedyś nic nie obchodziło, musiał zająć się wszystkim. Najgorsze w chorobie było dla niej nie to, że nie może chodzić, ale to, że on robi wszystko po swojemu i jej nie słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silne kobiety wybierają pierdoły, bo żaden silny mężczyzna a) ich nie zechce na stałe, b) z nimi długo nie wytrzyma.

 

A już najgorzej, jak kobieta chce zjeść ciastko i mieć ciastko ;)

 

Najprawdziwsza prawda. Skąd ja tę zasadę znam???? A wiem!!! Z autopsji :p

A ten facet z TV jaką miał radochę!! nareszcie "rzondził"

 

Tak więc strzeżcie się babeczki, trzeba dopieszczać te męskie "pierdoły"

Edytowane przez Aleksandryta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...