Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ali Dziewanny


Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich bywalców tego forum.

 

Jako ze jest to moja pierwsza przygoda z forum na taka skalę, i jeszcze wszystkiego się uczę, także wszelkie uwagi i sugestie będą mile widziane.

Zapraszam również do komentowania naszego dziennika. Jako, że jesteśmy dopiero na przedbiegu budowy, chętnie zaczerpnę wiedzy od mędrców forum, czyli od wszystkich którzy są na dalszym etapie prac niż my;)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez sibols
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dziękujemy. Ale to dopiero początek jakże długiej drogi,a w naszym wypadku jeszcze dłuższej, ze względu na fakt przebywania za granica, a sama budowa będzie prowadzona etapami, kiedy tylko będziemy w Polsce na dłuższy pobyt. A nie chcemy zlecać budowy ekipie kiedy nie będziemy mieli możliwości dogladnięcia postępów, bo raz że pójdziemy z torbami, dwa że nie wiadomo na kogo się trafi i jak to zrobią;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj prawie sąsiedzie :)

Teraz i ja się będę przyglądał Waszym działaniom :)

Ja w dalszym ciągu czekam na kredyt, a raczej umowę, z którą są jakieś problemy...

Mam nadzieję że za tydzień już się wszystko wyjaśni :)

Gratuluję PnB, ja czekałem nie cały tydzień :) Ale miałem fuksa no i gadane rzecz jasna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Czesc Archi100.

Heh jak widac swiat malym jest. Pan Błażej byl u mnie w sobote 4.09.2010r. I wspominal ze bedzie wytyczal wlasnie w Witkowicach dom i od razu pomyslalem o Tobie, ale nie znalem imienia wiec nie bylo sprecyzowane dokladnie. A dzis sie dowiedzialem od Ciebie ze to jednak o Ciebie chodzilo. Super.

Jesli chodzi o miejsce to jak jedziesz od Cz-wy, w Witkowicach kolo szkoly skrecasz w prawo i jedziesz do samego przejazdu kolejowego. Za przejazdem skrecasz w lewo, dojerzdzasz do zabudowan i w prawo. Po 500m widac budowe;)Chcesz odwiedzic? Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Archi100.

Heh jak widac swiat malym jest. Pan Błażej byl u mnie w sobote 4.09.2010r. I wspominal ze bedzie wytyczal wlasnie w Witkowicach dom i od razu pomyslalem o Tobie, ale nie znalem imienia wiec nie bylo sprecyzowane dokladnie. A dzis sie dowiedzialem od Ciebie ze to jednak o Ciebie chodzilo. Super.

Jesli chodzi o miejsce to jak jedziesz od Cz-wy, w Witkowicach kolo szkoly skrecasz w prawo i jedziesz do samego przejazdu kolejowego. Za przejazdem skrecasz w lewo, dojerzdzasz do zabudowan i w prawo. Po 500m widac budowe;)Chcesz odwiedzic? Zapraszam

 

No jasne że odwiedzę, kiedy będziecie na budowie? U mnie jak w dzienniku, jutro mają lać beton na fundament :)

Czy to nie są czasami NIWKI? Jaka to jest miejscowość? Napisz na priwa numer telefonu lub jakiś kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no...no.. no.... zaczęło sie....:cool:

 

magiczny sposób na ból - szkocka i ketonal w proporcjach zgodnie z zamieszczoną ulotką na opakowaniu :D

 

tylko nie przesadź ze szkocką.. bo ból sie przemieści po 10 godzinach i osiądzie w czaszce...

 

gratulacje i życzę powodzenia

 

pozdro

NETbet...bede se podglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj AlutkaJurek.

 

Dokladnie co do ceny nie orientowalem sie bo to jeszcze daleka przyszlosc dla nas. Ale kiedys gdzies podczas poszukiwan takich wlasnie kominkow natknalem sie na cene ok 15tys zl (15000). Zalezy tez od regionu i firmy ktora stawia takie piece lub kominki. Teraz nie mam swojego komputera ale jak wroce do siebie, tam mam zapisane strony zakladow zdunskich ktore oferuja takie modele, i wtedy podesle jesli Cie to interesuje.

My bedziemy budowac etapami poniewaz zyjemy obecnie na emigracji a nie chcemy zlecac komus prac pod nasza nieobecnosc. Wolimy miec oko na wszystko. Takze u nas budowa domku sie troche rozwlecze w czasie.

Tymczasem pozdrawiam.

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i dzieki za odpowiedz.My tez zaczynamy na wiosne gdyz na odleglosc same sprawy papierkowe sa problematyczne.Projekt mamy juz (dopiero) u architekta a to tez troche potrwa.W adaptacji mamy projekt Feniks I,myslalam o zlikwidowaniu komina do kominka na rzecz komina do kuchni kaflowej,ale po namysle bedzie ich dwa,bo taki piec kaflowy z wkladem kominkowym to bajka.Dzieki jak dasz rade przeslac linki do tych cudeniek.Pozdrawiam i podgladam.My do kraju wracamy juz na stale w czerwcu 2011r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

Witaj klaudiuszozo.

 

Z dzialka to naprawde trafilo sie nam jak slepej kurze ziarno. I sprzedajacy chyba do konca nie byl swiadomo realnej wartoci takiej dzialki. Zreszta sam pozniej przyznal ze troche sie zgapil, ale niestety dla niego a stety dla nas bylo juz za pozno, bo juz umowa sprzedazy byla podpisana:) A co do domu to teraz troche sie zastanawiamy czy aby nie przesadzilismy, czy nie byloby lepiej zrobic troszke mniejszego. Ale okaze sie w praktyce, zobaczymy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...