Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

Cześć Aniu,

 

Stojąc przed wyborem okien, przychodzę do Ciebie z pytaniem. Już trochę mieszkasz, na pewno masz jakieś spostrzeżenia. Czy jesteś zadowolona z profili Reynaersa? Czy teraz też dokonałabyś tego samego wyboru? I przede wszystkim, czy możesz z czystym sumieniem polecić ich wykonawcę...?

Z góry dziękuję za odpowiedź, może być priv.

Pozdrawiam, K. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
Cześć Aniu,

 

Stojąc przed wyborem okien, przychodzę do Ciebie z pytaniem. Już trochę mieszkasz, na pewno masz jakieś spostrzeżenia. Czy jesteś zadowolona z profili Reynaersa? Czy teraz też dokonałabyś tego samego wyboru? I przede wszystkim, czy możesz z czystym sumieniem polecić ich wykonawcę...?

Z góry dziękuję za odpowiedź, może być priv.

Pozdrawiam, K. :)

 

Hej, nie wiem czy nie za późno - jestem zadowolona zarówno z okien, jak i z wykonawcy, choć nie oznacza to że jest idealny - trzeba pilnować, jak wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?

Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie?

Dlaczego śpiewamy kolędy?

Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.

Dlatego, żeby podawać sobie ręce.

Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.

Dlatego, żeby sobie przebaczać.

ks. Jan Twardowski

 

Radości i pokoju płynących z tego, że Bóg, narodzony w Betlejem, KOCHA NAS.

A także codziennej odpowiedzi na tę MIŁOŚĆ

w Waszych szczerych i otwartych sercach

w Nowym Roku 2013

życzą, a także dziękują

za okazaną pomoc i wsparcie:

Aleksandra, Paweł, Julia, Mikołaj Gaża - NELKI

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

u Pani Ani elewację wykonywał, a raczej ją rozgrzebał pan Wojciech Tokarz i jego firma Gothart.

Szybko się okazało, że Pani Ania nie jest jedyną osobą, wobec której Gohart zastosowało metodę zwodzenia, oszukiwania i wyłudzania pieniędzy.

Wszystkim zainteresowanym osobom polecam strony gothart-oszust.com. Z tego co wiem, to właściciel tej strony składa wniosek do prokuratury o ściganie Tokarza za oszustwa i wyłudzenia, bo niestety komornicy nie dają rady ściągnąć z niego ani grosza.

 

Jednocześnie autor strony przestrzega przez tym człowiekiem, ponieważ jest on tzw. wampirem energetycznym i mistrzem zwodzenia. Potrafi tysiące razy pytać się o co chodzi, grając debila i robiąc dobrą minę do złej gry.

 

Poza tym warto Tokarza sprawdzić w google, jest winien już masę pieniędzy wielu osobom w kraju, także na podstawie wyroków - nakazów zapłaty. Proszę wpisać w google nip Tokarza, albo fraz dłużnik Wojciech Tokarz - a wyniki z giełd wierzytelności będą na pierwszych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Anula,

chciałam zapytać z jakiego kamienia masz schody wewnętrzne czy jesteś z nich zadowolona, marzą mi się kamienne schody ale strasznie mało osób je u siebie ma i nie wiele na ich temat opinii:( i jeszcze na jaki blat w kuchni się w końcu zdecydowałaś, doczytałam że miałaś do wyboru dwa ale nie wiem, który ostatecznie wybrałaś. Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

u Pani Ani elewację wykonywał, a raczej ją rozgrzebał pan Wojciech Tokarz i jego firma Gothart.

Szybko się okazało, że Pani Ania nie jest jedyną osobą, wobec której Gohart zastosowało metodę zwodzenia, oszukiwania i wyłudzania pieniędzy.

Wszystkim zainteresowanym osobom polecam strony gothart-oszust.com. Z tego co wiem, to właściciel tej strony składa wniosek do prokuratury o ściganie Tokarza za oszustwa i wyłudzenia, bo niestety komornicy nie dają rady ściągnąć z niego ani grosza.

 

Jednocześnie autor strony przestrzega przez tym człowiekiem, ponieważ jest on tzw. wampirem energetycznym i mistrzem zwodzenia. Potrafi tysiące razy pytać się o co chodzi, grając debila i robiąc dobrą minę do złej gry.

 

Poza tym warto Tokarza sprawdzić w google, jest winien już masę pieniędzy wielu osobom w kraju, także na podstawie wyroków - nakazów zapłaty. Proszę wpisać w google nip Tokarza, albo fraz dłużnik Wojciech Tokarz - a wyniki z giełd wierzytelności będą na pierwszych miejscach.

 

Autor strony kontaktowal sie rowniez ze mna, podpisuje sie pod tym, co pisalam wczesniej i ostrzegam wszystkich przed tym pseudo-profesjonalista jakim jest Pan W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Anula,

chciałam zapytać z jakiego kamienia masz schody wewnętrzne czy jesteś z nich zadowolona, marzą mi się kamienne schody ale strasznie mało osób je u siebie ma i nie wiele na ich temat opinii:( i jeszcze na jaki blat w kuchni się w końcu zdecydowałaś, doczytałam że miałaś do wyboru dwa ale nie wiem, który ostatecznie wybrałaś. Pozdrawiam:bye:

jestem zadowolona ze schodow, jak najbardziej, choc sa dosc zimne (w calym domu mam podlogowe ogrzewanie i jak wchodze na schody to sie robi nieprzyjemnie), ale poza tym - zadnych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to tak wszyscy zdjęcia z maskami wklejają??? Patrzaj Anula jak wyczuli temat :lol2:
no już wiem o co magda ci chodzi:p widziałam zdjęcia;) no 1 tylko.

 

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ZYCZENIA, to niesamowite, ze ktos tu jeszcze zaglada!
ja czasami zaglądam.....czekam na relację z drugiej budowy ( tej nieswojej;)) i nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...