Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

A co to tak wszyscy zdjęcia z maskami wklejają??? Patrzaj Anula jak wyczuli temat :lol2:
no już wiem o co magda ci chodzi:p widziałam zdjęcia;) no 1 tylko.

 

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ZYCZENIA, to niesamowite, ze ktos tu jeszcze zaglada!
ja czasami zaglądam.....czekam na relację z drugiej budowy ( tej nieswojej;)) i nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anula-miej litosc i wrzuc czasem cos wiecej;)

 

Siedzialam kilka dni temu Waszej jadalni:rolleyes:-wymienialam krzesla i przypomnialam sobie,ze Wy macie Eamsy i siedzialam na tym Twoim i dumalam i pomoglo mi to podjac ostateczna decyzje;)i wymienialm...

Oczywiscie daleko mi do WASZEGO pieknego modernistycznego domu,ale swoj tez troszke lubie;)

 

MAM NADZIEJE ZE ZAMIESCISZ KIEDYS COS JESZCZE Z WASZEGO CUDNIASTEGO DOMKU!!!

 

POZDRAWIAM:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
:bye:macham bo chyba jeszcze się tu nie witałam :confused:

anula, powiedz mi proszę co to za fornirowane panele z których zrobione są drzwi do szaf i obuwoda komina?

pozdrawiam włścicielkę architektonicznej perełki :D

Witaj aricia, wszystkie te elementy sa zrobione na zamowienie, fornir debowy frezowany wg projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Anula mam nadzieję że jeszcze tu zaglądasz.... zabieram sie za zaległości i ogrodzenie. Marzy mi się takie jak u Ciebie.. nie mogę odszukać historii jego powstania, znalazłam tylko w Twoim dzienniku zdj. bramy i info że były z nią problemy.. Proszę Cię bardzo ... o informacje z jakiego to drewna, jakie były problemy z tą bramą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Cześć Anula,

 

Jestem pod wielkim wrażeniem twojego pięknego domu. Podpatrywałam twój dziennik od samego początku - dla mnie byłaś pionierką nowoczesnego budownictwa na forum (teraz jest już dużo więcej nowoczesnych realizacji z czego bardzo się cieszę:)) Czy mogłabyś mi napisać jak sprawuje się telewizorek w kuchni - czy często z niego korzystasz i czy sposób montażu w ścianie sprawdza się? Nie ukrywam, że dzięki twoim zdjęciom udało się przekonać mojego architekta do takiego rozwiązania, dlatego też jestem ciekawa jak działa w praktyce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Anula mam nadzieję że jeszcze tu zaglądasz.... zabieram sie za zaległości i ogrodzenie. Marzy mi się takie jak u Ciebie.. nie mogę odszukać historii jego powstania, znalazłam tylko w Twoim dzienniku zdj. bramy i info że były z nią problemy.. Proszę Cię bardzo ... o informacje z jakiego to drewna, jakie były problemy z tą bramą.

drewno meranti. problem byl ze zdobyciem desek o dlugosci 5 metrow, a takich potrzebowalismy... sprawuje sie super, olejowalismy raz jesienia, wyglada slicznie:) a problemy byly z brama garazowa, nie w ogrodzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Anula,

 

Jestem pod wielkim wrażeniem twojego pięknego domu. Podpatrywałam twój dziennik od samego początku - dla mnie byłaś pionierką nowoczesnego budownictwa na forum (teraz jest już dużo więcej nowoczesnych realizacji z czego bardzo się cieszę:)) Czy mogłabyś mi napisać jak sprawuje się telewizorek w kuchni - czy często z niego korzystasz i czy sposób montażu w ścianie sprawdza się? Nie ukrywam, że dzięki twoim zdjęciom udało się przekonać mojego architekta do takiego rozwiązania, dlatego też jestem ciekawa jak działa w praktyce:)

 

sprawuje sie swietnie, polecam, ogladam DD TVN w sobote robiac sniadanie;) i wieczorem robiac kolacje - Fakty;) ale fajny gadget

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanluxy są z ramką, srebrną, a aquaformy mam bez ramki, biale, wiec roznica jest duza. Jesli jednak chcesz miec z ramka, to bierz kanluxy, sa dobrej jakosci. Przy okapie mam biale aquaformy, 111, bez ramek.

Jesli chodzi o zarowki, to nie wiem gdzie je kupic (pzoa moim zrodlem w Lublinie), to chinska produkcja no name. Ale teraz zainwestowalabym w zarowki ledowe albo energooszczedne i tak Ci radze zrobic.

 

Anula proszę poradź mi czy ładniejsze są te oprawy z Acquaformu z ramką czy bez ?? W moim przypadku wchodzi w grę akurat kolor czarny,

Będę niezmeirnie wdzięczna za poradę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej . Ja też w sprawie oświetlenia . Czytając Twoje wpisy odnośnie oświetlenia , odniosłam wrażenie , że aquaformy Cię rozczarowały . Czy to kwestia białego koloru ? Czy uważasz , że bezramkowe czarne wyglądałyby lepiej ? Jestem nastawiona na białe bezramkowe pojedyncze i podwójne do łazienek i kuchni dlatego pytam .Pozdrawiam Cię i gratuluję świetnego domu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej . Ja też w sprawie oświetlenia . Czytając Twoje wpisy odnośnie oświetlenia , odniosłam wrażenie , że aquaformy Cię rozczarowały . Czy to kwestia białego koloru ? Czy uważasz , że bezramkowe czarne wyglądałyby lepiej ? Jestem nastawiona na białe bezramkowe pojedyncze i podwójne do łazienek i kuchni dlatego pytam .Pozdrawiam Cię i gratuluję świetnego domu :)
nie, nie rozczarowały mnie, są ładne, dyskretne, ale nic nadzwyczajnego. nie zamieniłabym na czarne. co do ramek - kwestia gustu, ja mam wszystkie bezramkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam Anula,

 

Piękny domek, rzekłbym nawet rewelacyjny. Gratulacje!

Mam pytanko o deski na elewacji - przepraszam z góry jeśli to pytanie już padło, ale nieco przerasta mnie przebrnięcie przez 200-kilikadziesiąt stron komentarzy. Czy deski na elewacji u Was, jak również ogrodzeniowe (deska meranti) to dokładnie ta sama deska jak w poście #111? Chodzi mi o nazrę tej deski co jest w poście #111 Waszego dziennika, wygląda odrobinę jasniej niż Wasza, nie wiem czy to kwestia olejowania, czy inna deska. Mogłabyś mi pomóc w określeniu nazyw deski z postu #111? Wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...