Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Anula,

 

Piękny domek, rzekłbym nawet rewelacyjny. Gratulacje!

Mam pytanko o deski na elewacji - przepraszam z góry jeśli to pytanie już padło, ale nieco przerasta mnie przebrnięcie przez 200-kilikadziesiąt stron komentarzy. Czy deski na elewacji u Was, jak również ogrodzeniowe (deska meranti) to dokładnie ta sama deska jak w poście #111? Chodzi mi o nazrę tej deski co jest w poście #111 Waszego dziennika, wygląda odrobinę jasniej niż Wasza, nie wiem czy to kwestia olejowania, czy inna deska. Mogłabyś mi pomóc w określeniu nazyw deski z postu #111? Wielkie dzięki!

witaj, to taka sama deska - meranti, ale w poście 111 ona jest nieolejowana, a nasza jest pociągnięta lakierobejcą w kolorze. Brak olejowania miał tam na celu uzyskanie naturalnego koloru, który z czasem będzie szarzał - nie każdemu się to podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam, chciałam pogratulować przepięknego domu. Na Twój dziennik trafiłam jakiś czas temu i sumiennie go przeczytałam, ale nie natrafiłam na dane panów od posadzki kamiennej. Bardzo proszę o info na priva na temat firmy która wykonała podłogę i jeżeli to możliwe to gdzie zamawialiście marmur. Bardzo dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj,

Gratuluję pięknego domu! Właśnie niedługo zacznę budować swój pierwszy dom. Jestem na etapie przyłączy. Czy możesz mi przesłać namiary na elektryka, specjalistę od wody i kanalizacji oraz gazu. Buduję gdzieś chyba blisko Ciebie, w rejonie Lesznowoli:yes:

Pozdrawiam serdecznie

Jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Witam!

 

mam może smieszne pytanie ale chcielibyśmy także przerobić oprawy kanlux mateo na 230v czy może Pani określić bardziej precyzyjnie jakie żarówki tam udało się dopasować i co jeszcze należało przerobic

 

będę bardzo wdzięczny

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 4 months później...
  • 2 months później...
  • 9 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...