Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no to masz źle dobrany projekt moja droga:)

 

Miała być rozłożysta parterówka.

Piętrowych z mężem nie znosimy (u siebie), oglądać i podziwiać szczególnie ja - uwielbiam

A działki większej w tych okolicach po pierwsze nie mielibyśmy szans kupić, bo i tak działka droższa od domu, a po drugie ja już się w życiu działką naopiekowałam

 

Ot co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996
Miała być rozłożysta parterówka.

Piętrowych z mężem nie znosimy (u siebie), oglądać i podziwiać szczególnie ja - uwielbiam

A działki większej w tych okolicach po pierwsze nie mielibyśmy szans kupić, bo i tak działka droższa od domu, a po drugie ja już się w życiu działką naopiekowałam

 

Ot co

nie przesadzajcie 100 metrow to jest duża działka. ja mam 4 ary i nawet 2 drzewka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My marzyliśmy o domu parterowym, ale chcieliśmy zalesioną działkę i nijak tego (ze względów finansowych) pogodzić się nie dało. Na dom parterowy, taki jak by nam pasował, bez żadnego poddasza, potrzeba co najmniej 1500-2000 m2.

Ale ciągle o tym parterowym myślimy i ostatnio nawet stwierdziliśmy, że jak dokończymy budowę, to spróbujemy sprzedać ten dom i kupić wieeeelką działkę i zbudować nowy, parterowy oczywiście:)

 

A tak w ogóle, Elena, może ten dom sprawia takie wrażenie, ale nie jest wcale jakiś szczególnie duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My marzyliśmy o domu parterowym, ale chcieliśmy zalesioną działkę i nijak tego (ze względów finansowych) pogodzić się nie dało. Na dom parterowy, taki jak by nam pasował, bez żadnego poddasza, potrzeba co najmniej 1500-2000 m2.

Ale ciągle o tym parterowym myślimy i ostatnio nawet stwierdziliśmy, że jak dokończymy budowę, to spróbujemy sprzedać ten dom i kupić wieeeelką działkę i zbudować nowy, parterowy oczywiście:)

 

A tak w ogóle, Elena, może ten dom sprawia takie wrażenie, ale nie jest wcale jakiś szczególnie duży.

 

:rotfl:

 

ja wiedziałam od dawna, żeby tu nie zaglądać :p

 

ale cóż nie w tym życiu bo żeby taki dom mieć to chyba rozwieść najpierw się muszę:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My marzyliśmy o domu parterowym, ale chcieliśmy zalesioną działkę i nijak tego (ze względów finansowych) pogodzić się nie dało. Na dom parterowy, taki jak by nam pasował, bez żadnego poddasza, potrzeba co najmniej 1500-2000 m2.

Ale ciągle o tym parterowym myślimy i ostatnio nawet stwierdziliśmy, że jak dokończymy budowę, to spróbujemy sprzedać ten dom i kupić wieeeelką działkę i zbudować nowy, parterowy oczywiście:)

 

Wariaci :lol2:

 

A ja mam mieszane uczucia. Bo i chcialabym mieć działkę większą (większy ogród) i z drugiej strony, chcę mieć czas dla siebie, a nie pół życia spędzać w ogrodzie

 

Też myśleliśmy o czymś nowym, ale postanowiłam sobie,*że najpierw sprawdzimy czy nam jest w ogóle potrzeba czegoś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariaci :lol2:

 

A ja mam mieszane uczucia. Bo i chcialabym mieć działkę większą (większy ogród) i z drugiej strony, chcę mieć czas dla siebie, a nie pół życia spędzać w ogrodzie

 

Też myśleliśmy o czymś nowym, ale postanowiłam sobie,*że najpierw sprawdzimy czy nam jest w ogóle potrzeba czegoś więcej

 

alez jest sposób, aby to pogodzić :cool: totek albo napad na bank :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę, nie lubię (chyba?) i nie mam zamiaru dbać o działkę. Jakoś szczególnie. Tam będzie trawa i sosny. Może jakieś niewymagające zimozielone krzaczory od strony sąsiadów. Przy rozłożystym domu parterowym z tarasami i np. 1800 metrach działki też jej wcale tak dużo nie zostanie do "obróbki". A trawa podlewać się będzie sama. Przynajmniej taki jest plan ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę, nie lubię (chyba?) i nie mam zamiaru dbać o działkę. Jakoś szczególnie. Tam będzie trawa i sosny. Może jakieś niewymagające zimozielone krzaczory od strony sąsiadów. Przy rozłożystym domu parterowym z tarasami i np. 1800 metrach działki też jej wcale tak dużo nie zostanie do "obróbki". A trawa podlewać się będzie sama. Przynajmniej taki jest plan ;)

 

Liście, śnieg, trawę się nie tylko podlewa. Nie wiem, może u mnie się przesadnie o działkę dba (choć wcale efektów spektakularnych nie ma) i się zraziłam

 

Zmiatanie podjazdów i chodników co sobota .... brrrrr .... jak to sobie przypomnę ... Był czas, że zarzekałam się, że na bank w domu nie zamieszkam, tylko apartament. Ale co poradzić żeśmy melomani, głośna muza, koncerty. Policji już więcej nie mamy zamiaru znosić tutaj gdzie mieszkamy :no:

 

 

Elena, to co, gramy razem? :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, my na pewno jeszcze coś innego wybudujemy. I to pewnie niezbyt długo, lubimy zmiany.

Nie wiem, czy działka jeszcze większa, czy może mniejsza niż teraz (mamy 1500), na pewno znowu parterówka. Marzy mi się okolica jak u Anuli, ale we Wrocławiu albo są ładne zadrzewione działki (bo ja tylko o iglastych myślę), albo blisko miasta. No i padło na to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie liście? Nie mam liści. Śnieg tylko z podjazdu, a ten nie jest wielki. My nie jesteśmy z tych, co co sobota zamiatają, oj nie :no::no::no: Teraz mieszkam w wynajmowanym domu i od maja ani razu podjazdu nie zamiatałam ani trawy nie kosiłam - trawę kosił mąż może z pięć razy (albo sąsiad z litości nade mną:))). Do przeżycia.

 

A może znajdzie się tu kupiec na mój dom? To już zacznę planować następny:)

Edytowane przez anula05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...