Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anula,

Od kilku miesięcy dzielnie podglądam twoje budowlane zmagania i jestem pod wrażeniem! Dom jest przepiękny, a twoje posty dla mnie - inwestorki w stanie surowym, kopalnią wiedzy ;-) Przyznaję ze skruchą, że odzywam się interesownie, czy możesz mi powiedzieć co to za brama i kto ją obijał drewnem, bo właśnie coś takiego tzn bramę obitą drewnem mem w projekcie i nie wiem jak to ugryźć :( Jestem z Poznania, czyżby to była jakaś poznańska ekipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula zycze stalowych nerwow i wytrwalosci no i oczywiscie twadego tylka:), bo takie jakies dziwne czasy mamy , ze to inwestor jest z reguly kopany, malo tego wszystkie niedociagniecia ze strony wykonawcow to tez oczywiscie wina inwestorow...:Pnajlepiej by byly gdyby inwestor od razu placil 100% z gory i mial zakaz komentowania efektow pracy...co niektorym sie w d...ch poprzewracalo i chca tworzyc prawa rynku na wlasnych warunkach...nie daj sie, ja jestem juz po , zawsze placilam wszystkim wykonawcom po...raz dalam sie skusic mega bonusem cenowym i zaplacilam za cos w ciemno, z gory...do dzis mi sie to odbija glosna czkawka.:bash:

A Twojemu wykonawcy pisanie niezle idzie;):), moze bardziej sprawdzilby sie na tym polu...choc tez nie bardzo bo wydawcy tez kota w worku nie kupuja, kasa dopiero jam tekst na biurku...no coz moze teleportacja do poprzedniego ustroju...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te kamienne podłogi i rzeczywiście typowych marmurów nie przypominają.

A ziemię to mam nadzieję, że bez kamieni Ci zwożą bo ja po wyciąganiu ich u siebie mam już bąble na rękach, megazakwasy w udach i strzyka mnie w kręgosłupie :lol: No dobra..... to nie kamienie... to już po prostu ten wiek :rotfl:

 

Natomiast nie bardzo wiem, co post pana wykonawcy niekończącej się elewacji miał wnieść do tematu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Natomiast nie bardzo wiem, co post pana wykonawcy niekończącej się elewacji miał wnieść do tematu :rolleyes:

 

 

Może za wszelką cenę chciał udowodnić, że przypadek Anuli jest mało elastycznym wyjątkiem od reguły?

Tylko czy 196 inwestorów myślicie było tak elastycznych by zgodzić się na płatność z góry przed robotą?

Jeśli tak, to miał facet elastyczne szczęście ;)

 

Żeby nie robić pustego przebiegu ...

Jakie Ania klamki wybrałaś do swoich gładkich białych drzwi? A konkretnie to chodzi mi o rozetę. Kwadratowa czy okrągła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,

śledzę wasze wpisy niemal na bieżąco, najpierw od Efilo, a ostatnimi czasy u Anuli :) Coś pięknego i czasem wręcz dobijającego, bo chciałabym dopiero teraz zaczynać nasz remont który jednak powoli zmierza ku końcowi.

Przechodząc do rzeczy chciałam Was bardzo mocno poprosić o poradę dot. baterii kuchennej. Spędza mi to dosłownie sen z powiek !!!! Potrzebuje minimalistyczną, SMUKŁĄ, w kolorze stali, z natryskiem i wyciąganą wylewką baterię zlewozmywakową. Idealna byłaby BLANCO CULINA-S ale jest za wysoka !! Mamy 45 cm pomiędzy blatem a górnymi szafkami. Do tego chciałabym się zamknąć w kwocie naprawdę max 1200 zł. Załamuje już ręce bo od 2 miesięcy myjemy wszystko w łazience !!! A ja nadal nie znalazłam nic odpowiedniego. Proszę Was może podpowiecie mi co wybrać?? :confused:

Edytowane przez bea111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć bea,

Franke Evos?

http://img3.reuter-badshop.com/franke-evos-single-lever-mixer-with-pop-up-projection-216-mm-chrome-white--p--fra-1150151698_2.jpg

 

Monia, do klamek jeszcze nie doszłam ;)

Byłam dziś u stolarza, rzut beretem od Ciebie, na Baletowej, dałam do wyceny wszystkie garderoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, do klamek jeszcze nie doszłam ;)

Byłam dziś u stolarza, rzut beretem od Ciebie, na Baletowej, dałam do wyceny wszystkie garderoby.

 

O, i dlaczego nie zajrzałaś???

My siedzieliśmy dziś*pół dnia w domu

I między innymi był u mnie stolarz :) Ale nie z Baletowej. Jak zaczęłam z nim omawiać garderoby, szafki, półki łazienkowe, podstopnice, stopnice to zeszło mi ponad 2 godziny!

 

Kurcze, myślałam że mi ułatwisz zadanie. Ja jestem prawie zdecydowana na okrągłe rozety do klamek Tupai 2002. Mam już*takie wycenione z montażem od razu z drzwiami gratis. Chyba nie będę się zastanawiać w nieskończoność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyż biegłam jak szalona w trakcie drzemki Adasia (po lekarzu, ma zapalenie krtani) i chciałam zdążyć zanim wstanie, bo zostawiłam go z obcą osobą. Niania już nie może przychodzić, ma swoje wnuki, a teraz wiadomo choroby etc., masakra. Jutro mam dwie ekipy, nie wiem jak mam to zrobić, chyba o opatulę w swetry i pojadę z nim:(

My chyba weźmiemy coś takiego:

http://www.vds.pl/cms/images/klamki/stal_nierdzewna/NovantaQ_m.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć od jakiegoś czasu pogladam twój dziennik i bardzo podoba mi się to co zaplanowałas. Wyczytałam gdzieś w twoich postach że byłas zainteresowana kawrcytem na blat kuchenny i że cena była wysoka ( ok 1900zl) Jestem tym bardzo zaskoczona bo ostatnio sama byłam u kamieniarza i pani polecała mi kwarcyt ( ja chce idealnie biały) nie plami się ( prób jeszcze niestety nie robiłam) ale cena jaka mi podała była zupełnie inna tj. ok 900 zł. Wyczytałam że kamieniarze którzy robili ci podłoge byli ze Śląska (ja też jestem) więc jesli sie jeszcze na cos nie zdecydowałas to moze powinnas ich popytac? ( mnie osoboscie podoba sie corian ale te rysy mnie odstraszaja-widze jak wyglada taki blat u mojej znajomej ,a za silestone chcą u nas własnie około 1600 zł stąd własnie zainteresowałam się tym kwarcytem)Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć od jakiegoś czasu pogladam twój dziennik i bardzo podoba mi się to co zaplanowałas. Wyczytałam gdzieś w twoich postach że byłas zainteresowana kawrcytem na blat kuchenny i że cena była wysoka ( ok 1900zl) Jestem tym bardzo zaskoczona bo ostatnio sama byłam u kamieniarza i pani polecała mi kwarcyt ( ja chce idealnie biały) nie plami się ( prób jeszcze niestety nie robiłam) ale cena jaka mi podała była zupełnie inna tj. ok 900 zł. Wyczytałam że kamieniarze którzy robili ci podłoge byli ze Śląska (ja też jestem) więc jesli sie jeszcze na cos nie zdecydowałas to moze powinnas ich popytac? ( mnie osoboscie podoba sie corian ale te rysy mnie odstraszaja-widze jak wyglada taki blat u mojej znajomej ,a za silestone chcą u nas własnie około 1600 zł stąd własnie zainteresowałam się tym kwarcytem)Pozdrawiam

 

Ja jeszcze stoję przed wyborem jaki blat. Można na priv kontakt do tej taniej firmy? Może się opłacać wziąć do Wa-wy firmę ze Śląska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłam już temat blatów z kazdej strony i jedyny absolutnie biały kwarcyt to Absolute Blanc, którego cena jest taka mniej więcej jak podałam (w kilku różnych, niezaleznych źródłach). Silestone jest też ładny, ale już nie jest śnieżnobiały, a cena jak piszesz. Nie wiem o jakim kwarcycie piszesz, podaj nazwę. Może to jaiś kompozyt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...