Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

Ania, niestety nie dało rady byśmy zdążyły między 13-14.

Innym razem

 

Fajną będziesz miała tę ścianę 3d.

Mam u siebie inspirację ze sprzedawanego domu w Piasecznie (zresztą bardzo fajnego!) i tam w jadalni mają coś takiego, tylko czarne

http://domdosprzedania.wordpress.com/tag/poludnie-warszawy/ (7-me zdjęcie)

Sama o tym intensywnie myślę właśnie do jadalni, na ścianie za stołem.

Z czego Ty to będziesz miała robione? Jakiś łupek, piaskowiec? Gdzie zamawiałaś*materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spoko Monika. Zdążymy, może lepiej się stało, bo dziś chora, w biegu przyjechałam na spotkanie z brukarzem, który jechał do mnie 2 godziny, spóźnił się 30 minut i powiedział, że termin rozpoczęcia to 10.10 (a nie 20.09, jak było ustalone). Myślałam, że go zabiję. Co Ci ludzie mają w głowach? Nie mógł mi tego powiedzieć przez telefon? Myślałam (bo tak było umówione), że przyjeżdżają dziś ekipą, mierzą, palikują. A ten marnuje mój i swój czas, żeby mi powiedzieć, że będą za 3 tygodnie. Komedia.

Ale byłam wściekła.

 

Polina, chyba akurat będę. Miałam nie być, ale muszę jechać rano po farby i zawieźć je czym prędzej ekipie. Pewnie koło 11, ale przelotem, odezwę się, jak mi dziecko nie będzie szalało.

 

Monika, na ścianie mam ten sam kamień, co na podłodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłam już temat blatów z kazdej strony i jedyny absolutnie biały kwarcyt to Absolute Blanc, którego cena jest taka mniej więcej jak podałam (w kilku różnych, niezaleznych źródłach). Silestone jest też ładny, ale już nie jest śnieżnobiały, a cena jak piszesz. Nie wiem o jakim kwarcycie piszesz, podaj nazwę. Może to jaiś kompozyt.

 

Nie podano mi dokładnej nazwy tego kwarcytu ale zapewniono mnie że jest idealnie bialy wiec to chyba musi być ten absolute blanc? Właśnie dlatego mnie do niego zachęcano bo ma miec idealną powierzchnie tzn bez zadnych maziaji w kazdym miesjcu taki sam niby nie plami sie no i własnie ta cena ok 900 zł. Mam nadzieje ze ta Pani sie nie pomylila... jeśli chcesz to mogę ci wysłac na priv nazwe firmy mozesz do nich zadzwonic i sie zapytac tak dla porównania ( i sprawdzenia moich i tej Pani wiedzy;-)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, ja kupiłam pralkę SIEMENS WM 16S890EU, to jakaś nowość, nic na razie nie mogę o niej powiedzieć bo jeszcze nie mieszkamy i nie prałam w niej.

Chłodziarkę mam SIEMENS KI 42FP60, chyba wybrałaś tą samą?

Zamrażarka (bez kostkarki) SIEMENS GI 14DA50

 

Idealnie biały, gładziutki blat z jakiegoś kwarcytogranitu , czy jak kto woli konglomerat kwarcytowy :rolleyes:, jakoś tak;) mam w łazience, jako blat pod umywalkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, domek jest piękny! Podczytuje od jakiegoś czasu i nie mogę się doczekać skonczonych już wnętrz :)

Czy możesz zdradzić co to za kamień na tej ścianie, jakas nazwa ???

Piękny jest, kiedyś widziałam identyczny w jakiejś gazecie wnętrzarskiej ale nie było tam niestety nazwy :(

 

Pozdrawiam Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam!

Dzięki za miłe słowa.

Kamień to marmur, nazwy na prawdę nie znam, nazywamy go Smoke, ale to raczej handlowa nazwa jednego z producentów.

Dzięki też za wypowiedzi nt pralek, muszę coś wybrać.

Jak już wybrałam tapety dla dzieci, to okazuje się, że nigdzie ich kupić nie można... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...