Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

Tu zgadzam się z Monią.

Pokazywałaś tyle cudnych tapet, które były inspiracjami, że ta przy tamtych jest bez wyrazu (ja napewno wezmę jakieś misie, z firmy, którą pokazywałaś).

Ale może tak ma być, jeśli np. będzie super zwracające uwagę wyposażenie.

Wszystko zależy też od pozostałych elementów wystroju pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć dziewczyny,

dziękuje za podpowiedzi w sprawie baterii zlewozmywakowej. Wciąż jestem niezdecydowana i szukam alternatyw.

Co do pralki my mamy SIEMENS WM 16S890EU do zabudowy i jest po prostu REWELACYJNA !!! Doskonała w każdym calu. Niemal niesłyszalna, z doskonałymi programami i po prostu świetnie pierze i wiruje !!!

Co do tapety Anula, to mi osobiście się podoba. Wszystko zależy ile malec ma lat, a poza tym mając tak doskonałą projektantkę jak wy zaufałabym jej opinii z zamkniętymi oczami :)

Mam do Was jeszcze jedno pytanie, a mianowicie jaką barwę żarówek ledowych posiadacie w swoich domach? A mianowicie czy jest to pure white czyli tgz. zimna (neutralna) biel czy też biały ciepły ??? Będę wdzięczna za wypowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana bomba!

Co do pralki- ja mam Hotpoint-Ariston- załadunek 9kg jest nieoceniony przy dwójce dzieci. Jak dla mnie jest świetna, ale kupiłam ją po znajomości od koleżnaki, która pracuje w Indesicie za na prawdę śmieszne pieniądze. Nie porównywałam jej z innymi markami. Słyszałam jednak nie najlepsze opinie o Samsungach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana bomba!

Co do pralki- ja mam Hotpoint-Ariston- załadunek 9kg jest nieoceniony przy dwójce dzieci. Jak dla mnie jest świetna, ale kupiłam ją po znajomości od koleżnaki, która pracuje w Indesicie za na prawdę śmieszne pieniądze. Nie porównywałam jej z innymi markami. Słyszałam jednak nie najlepsze opinie o Samsungach.

 

Olgusieniunieczka, brzmi to nieźle ;) :lol: w końcu ktoś pracuje dla idei nie dla kasy ;)

 

 

 

Anula, ściana wygląda fantastycznie :) powiem szczerze, że byłam sceptyczna co do efektu, a teraz najzwyczajniej w świecie zazdraszczam :rolleyes:

Edytowane przez Elena76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, ja kupowałam w sumie sprzęty w bardzo wielu sklepach internetowych. Nie było żadnej wtopy. Dosyć tani jest eletro.pl, sumarycznie tam najczęściej kupuję. Natomiast ponieważ z reguły sklepy mają ceny na transport negocjowane od sztuki, nie łącznej dostawy, bardziej kalkulowało się rozbić zamówienie pomiędzy 2-3 sklepy.

Aha, euro agd ma swoją odsłonę internetową, z innymi cenami niż stacjonarnie. Opłaca się o tyle, że mają w cenie transport z wniesieniem (jeśli nie miałabyś ludzi na budowie do wciągnięcia sprzętu sprzed drzwi), a czasem ceny naprawdę spoko.

 

W sprawie zmywarki jestem chętna, podzielisz się info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Anula,

Od jakiegoś czasu podglądałam Twój dzienniczek. Domek piękny i okolica.

Piszesz że szukasz sklepu internetowego. Ja kilka rzeczy kupowałam na Agito.pl. Dokupowałam Specjalną ochronę reklamacyjną za 15 zł, która pozwala wymienić towar który do nas dojechał uszkodzony a nie sprawdzony został przy kurierze.

Również kupowałam na Electro.pl. O tym sklepie czytałam negatywne opinie ale jak dla mnie ten sklep sprawdził się w 100%.

No i ja zawsze płacę przy odbiorze. Wtedy termin realizacji jest szybszy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat PRALKA.

Zamawiam agd i przy okazji należałoby kupić pralkę. Bez pralki zamieszkać nie możemy. Potrzebuję 1400 obrotów, klasyczne programy (w tym do ręcznego), maksymalną ładowność (od przodu), chętnie opcję 1/2 załadunku, bez suszarki. Może jakiś Bosch?

Polecicie mi jakąś pralkę, nie mam już siły wertować netu

 

Anula ponieważ w tym miesiącu popsuła mi się nagle pralka na amen - bardzo niechętnie ((bo mam masę innych wydatków na głowie związanych min z budową) ale musiałam kupić nową i mój wybór padł na:

Siemens WM14Q440PL -

 

Mocno szukałam i głowiłam się aby kupić coś w porządnego i spełniającego moje wymagania (takie jak Twoje) ale nie koszmarnie drogiego. Bo zakup pralki planowałam dopiero do nowego domu. Siła wyższa niestety zadecydowała za mnie. Kupiłam ją za 1704zł w Mediaexpert, pralka ma wszystko to o czym piszesz, do tego jest naprawdę bardzo cicha a pranie wyjmuje z niej prawie suche. Ma bardzo proste menu z możliwością dostosowywania każdego programu pod siebie 7kg załadunku, klasa A-20%i czytelny wyświetlacz

Z internetowych sklepów to polecam: elektro.pl, domimedia.pl, agito.pl, morele.net - też kupowałam sprzęt w kilku sklepach. W jednym jest trudno dostac wszystko naraz i to w dobrej cenie. Polecam Ci też mimo wszystko sprawdzić oferty w stacjonarnych i negocjować. Ale wcześniej trzeba sprawdzić sobie np. na ceneo jaka jest najniższa cena oferowana za dany sprzęt na rynku internetowym. Ja tak zrobiłam ostatnio z pralką i kupiłam ją w sklepie stacjonarnym (w cenie ze sklepu internetowego) mimo że początkowa cena była powyżej 2tyś. to miły Pan podrapał się w głowę, pogrzebał w komputerze i obniżył mi cenę do takiej jaka była podana najniższa w sieci.

 

P.S do tej pralki jest jeszcze promocja w siemensie, wysłałam kupon i ksero fv i podobno mam dostać od nich żelazko - no ale czy faktycznie je dostanę to się okaże.

Edytowane przez tutli_putli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dobre ceny wynegocjowałam w sklepie internetowym GOMAL. Mieli wszystko, a jeśli czegoś nie było, to chcieli sprowadzać. Na duże zamówienie dali rabat i ceny były niższe niż te na ich stronie

Zakupy do skutku nie doszły, bo w końcu wszystko kupiłam jeszcze taniej przez studio kuchenne (zeszli poniżej cen Gomal-owych, do tego transport, wniesienie, montaż gratis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie zmywarki jestem chętna, podzielisz się info?

 

Madeleine chodzi CI o to, że chcesz kupić taką samą czy info o promocji? Info o promocji jest na stronie Siemensa - objęte promocją modele są wyszczególnione , to jakies modele Eco. A jeśki chcesz kupić taką samą ze mną, to dawaj pilnie znać, bo dziś zamawiam. Koszt 3000. 150 zł dostaniesz zwrotnie z Siemensa (jeśli ta promocja to nie ściema).

 

Dzięki za wypowiedzi nt sklepow www, właśnie z tym walczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...