Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

Odnośnie schodów dywanowych (wątek poruszony w moim Dzienniku) - są piękne, szczególnie te w orzechu i nie rezygnowałabym z nich, choć to duży wydatek. Schody lane, jak moje, wcale nie są dużo tańsze, bo koszt zbrojenia i betonu jest spory, do tego obłożenie drewnem czy kamieniem (jak u mnie), a efekt o wiele słabszy niż przy dywanowych. Przy projektowaniu domu nie byłam świadoma czym są schody dywanowe, w ogóle jakie są rodzaje schodów, jakoś nie zwracaliśmy na to uwagi. Myślę, że gdyby mnie ktoś wtedy zapytał o zdanie i zrobił wykład nt schodów, to wybrałabym właśnie dywanowe, bo są piękne.

 

1000% racji :-) dlatego rada dla AniaMaksKuba jezeli schody maja byc dekoracja w domu to nie nalezy na nich oszczedzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie przekłamuj sie sama. jakiś jeden program z całego wachlarza trwał na jakiś konkretnych ustawieniach 5 godzin. ja szczerze mówiąc z tak długim czasem się nie spotkałam. najdłuższy jaki ustawiałam trwał 2,5 godziny i to przez to że białe skarpetki kruszki całe w ziemi (no dobra nasze też - to była jakaś akcja ogród) pływały sobie w wodzie przez ponad godzine po prostu się namaczając. plus był taki że skarpetki były z powrotem białe co mi się nigdy nie udało bez namaczania na zwykłym programie.

 

większość programów ze stain experta trwa około godzina 30

program bawelna plus odplamianie z kawy - moj wyswietlacz pokazal 4godziny i 50 minut!

Na jakich programach - tych z programatora uzywasz programu do odplamiania? ja probowalam na tym dla bawelny kilku i najkrotszy pokazywal mi ponad 3 godziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyszorowałaś wszystko na błysk!

Szłaś do tyłu i zdejmowałaś kartony? ;)

 

Schody też będą ze smołka? ;)

 

Kurcze, nie zwróciłam uwagi na kominek! Myślałam że jest w płycie gk na razie (jedna z niewielu rzeczy do których nie podeszłam na macanko :lol2:)

Co za kamień na nim jest, taki bielutki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...