Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

Aneta, jaki Ty masz model pralki? Ciągle się waham, nienawidzę mojego niezdecydowania. I producentów, którzy wymyślają 1000000 bajerów i funkcji. Których i tak się nie używa. Ale mieć trzeba. WRRRRRRRRRRRRR

Ja mam ta sama co Efilo i generalnie jestem z niej bardzo zadowolona bo fajnie dopiera no i wogole ale wciaz sie jej ucze bo poprzednia tylko prala - tzn mialam regulacje temp, obrotow i kilka programow...a tutaj mozna poszalec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anula ja mam chyba ta samą pralkę, tylko właśnie 1400 obr i 42 na końcu symbolu a nie 43, pewnie starsza wersja, kupowałam jakieś 1,5 roku temu, dopiero teraz sobie przypomniałam, że zastanawiałam się czy 1600 mi jest potrzebne, bo pranie wychodzi takie suche. Ale jak się planuje równolegle używać suszarki to ponoć lepiej 1600, bo później szuszarka mnie żre watów.

Ale pisałam u Efilo że wybrałam lepszą żeby było zabezpieczenie przed dziećmi i wskaźnik detergentu, a funkcje jak dla mnie mocno spartańskie, więc to trochę naciąganie na bajery.

Bo wskaźnik działa tak że pralka pokazuje że masz 1/4 lub 1/2 lub 3/4 pełnego załadunku i sobie na tej podstawie oceniasz ile sypnąć, nalać - proszku, płynu

A blokada działa tylko na guziki a nie pokrętło, czyli tak jakby nie działała.

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowa tapeta w samochody ,mozna wiedziec jaka to firma? Anula dom piekny!!!

Dzięki:)

ferm-living

e-mól, dzięki za info. Mnie te bajery typu jakaś tam blokada nie interesują, zastanawiam się tylko na ile ten nowoczesny bębęn jest wart ceny no i te 1400 zamiast 1600 obrotów. Nienawidzę wybierać agd. Zawsze można lepiej i drożej, ale trzeba gdzieś zachować umiar i powiedzieć STOP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...albo parę pończoch:)

Jak juz pisałam, nie jestem typem gadżeciary i wiem, że spośród 20 funkcji będę używać 2-3. Wkurza mnie to, że nie ma do wyboru 5 pralek tylko 15 u każdego z producentów. To jest obłęd.

ja tez najchetniej kupilabym "prosta" pralke ale takich poprostu nie ma...rynrk wymusil wsrod producentow istny wyscig funkcyjny...ja tego Siemensa uzywam 3 miesiace - jest bez zarzutu - nie moge napisac rewelacyjny bo taki by byl gdyby prasowal i wkladal ubrania do szaf na miejsce...co moge powiedziec - jest mega cicha w porownaniu do tych z ktorymi mialam do czynienia.ja mysle, ze jest to rozsadny wybor za jeszcze normalne pieniadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tak jak już gdzieś pisałam. Ja np potrzebuję funkcji opóźnienia uruchomienia (zarówno w pralce jak w zmywarce), i jak już sprzęt ma tę funkcje, to pomijając, że jest droższy, to dodatkowo ma kilkanaście innych, których nigdy nie użyję.

 

Ciekawa jestem co to jest to "cicho". Mnie hałas pralki nigdy nie przeszkadzał, ale fajnie by było samą siebie zaskoczyć czymś extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...