Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość monika996

ja mam elektrolux pralkę ma poóżniony start. wodę dostosowuje wagowo do wkładu. ma jeszcze kilka stopni brudności ubrań, co przekłada się na długość prania. i rózny wybor temperatur na różnych programach. program jedwab- piorę swoje delikatne letnie sukienki. i obroty - też różne . ja lubię 700 i dodatkowo łatwe prasowanie. rzadko używam 700 i 1000. często bez wirowania .

a zmywarka zelmer. jestem miło zaskoczona zakupemmężą:D ma kilka programow. quick ( 30 min), szybki 55 minut, ekologiczny- ja go często używam. jeszcze intensywny do garów , średni i normalny, oczywiście płukanie. super domywa.nie była droga.jeszcze ma osobne mycie dołu i góry. ale nie ma światełek , ani w środku, ani przy zakończeniu prania.:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba standard? ja jestem z opcji nie pakowania strasznej kasy w agd. Ok, żeby sprzęt nie był przestarzały, ale nie kupuję nowości, bo płaci się premię za bycie trendsetterem. A za rok jest się już passe ;)

5 lat temu kupiłam pralkę LG - czyli firma żaden wypas, a dzięki bezszczotkowemu silnikowi była dużo cichsza niż najnowszy model Boscha, który sobie wtedy sprawiła moja teściowa. Do tego wielki bęben i sporo fajnych programów i ułatwień. Pralkę sprzedaliśmy razem z mieszkaniem, potem kupiliśmy Electroluxa. I jak Monika, jestem bardzo zadowolona. Bardzo cicha (poza pralnią niesłyszalna), dużo obrotów, duży bęben, dobrze dopiera - czego chcieć więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj się radziłam koleżanki w sprawie suszarki, mówi, że wzięła najtańszego elektroluxa jaki był i jest super zadowolona trzy koleżanki po niej ten sam model kupiły i wszystkie szczęśliwe, a między miele się zastanawiała, ale doszła do wniosku że woli kupić następną jak sprzęt padnie niż się w naprawy latami bawić.

 

Anula uszy do góry, szybko się chłopina wykuruje i będzie jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście świetne ceny:)

A te śliczne czarne?

Pewnie sporo droższe?

 

Te czarne nie ma znaczenia, że są czarne.

Z tej serii (2275) jest kilka kolorów (są też czarne na chromowanej rozecie) i wszystkie w jednej cenie

152,68 sama klamka, z rozetą WC 198,78, z rozetą na kluczyk 170,57

Przy moich 11 drzwiach nadal nie jest to powalająca suma.

Muszę się z tym przespać, bo podobają*mi się jedne i drugie.

Do tego te droższe są*mosiążne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś muszę, bo mam trochę tych drzwi :p. Jeszcze nie podjęłam decyzji i muszę z M wzór i kolor skonsultować. A kiedy Ty będziesz zamawiać?

 

Obejrzyj sobie te klamki na Bartyckiej, są*w co drugim sklepie.

Myślę, że w ciągu tygodnia, góra 10 dni będę zamawiać. Muszę*pojechać i podotykać jeszcze 2002 i 2275

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mało?

 

Wręcz przeciwnie. Dlatego właśnie model 2002 tak do mnie przemawia.

Chodziło mi o to, że ja i tak mam niedużo drzwi. Niektórzy mają 2 razy więcej i wtedy to już cena szybuje

Zastanawiam się czy nie wziąć czarnych 2275 do palisandrowych drzwi a do reszty 2002. Tak w ramach iścia na kompromis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...