Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość monika996
Odwodnienie 7 rynien+2 studnie chłonne ok. 3500.

 

Ile zejdzie nie wiem, bo dziś mieli przyjechać i nie dojechali:( I nie odbierają telefonu. Jadą już tak od 20.09... Więc w sumie to nie wiem czy zaczną i czy ich polecę :mad: Dobrze, że zaliczki nie chcą...

Skąd się biorą Ci ludzie???

Ania oni nie sa ode mnie?:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania

pociesz się że ja miałam dokładnie to samo (włączając niestety ustawiczne choroby kruszki) z tym że dobę miałam krótszą o 8 godzin w pracy. Więc musiałam to upchnąć w krótszym czasie. Nie mówiąc o tym że moja praca wisiała na włosku bo nie dość że ciągle wisiałam w necie w poszukiwaniu rzeczy wszelakich to jeszcze musiałam znaleźć czas na obdzwanianie takich własnie jegomościów solidnych których opisujesz i niestety na 'wyskoczenie' 50 kilometrów w trakcie pracy bo trzeba było się spotkać na budowie z kimśtam albo dopilnować cośtam. Że utrzymałam posadę to cud.

Niestety budowa wykańcza ale już niedługo kawka na tarsie i siedzenie przed kominkiem. Będziesz miała cudny odpoczynek po tych trudach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że kawki na tarasie nie będzie, bo taras nie zmieścił się w budżecie...

 

No i dobrze.

W zimie byś*tej kawy nie piła, a i po co taras tuż*przed śniegiem robić, żeby niszczał.

Ja od razu wiedziałam, że z tarasem wchodzimy na wiosnę. Będzie świeży i nowiutki kiedy pierwszą kawę będzie możliwość wypić :yes:

 

Jak tam w nocy? Nie musiałaś wstawać 10 razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pamięć!

W kwestii domowego szpitala - dziecię zdrowieje. Jego uszko jest na wagę złota, bo w drugim ma głęboki niedosłuch z powodu wrodzonej wady, więc zdrowie "zdrowego" ucha jest dla nas bezcenne.

"Starszak w gipsie" radzi sobie nieźle, chodzi już na spacery i chce wracać do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=anula05;4930991

"Starszak w gipsie" radzi sobie nieźle, chodzi już na spacery i chce wracać do pracy.

 

Dobry jest! :) Takiemu to nic niegroźne :yes:

 

Za małe zdrowe uszko trzymam tym bardziej kciuki.

Też miałam w dzieciństwie straszne problemy z uszami. Skończyło się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

azakrzew, serio? Tak się własnie zastanawiamy... Wydaje mi się, że zadaszenie jest sensowne, ale w sumie może warto posłuchać kogoś kto z takiego rozwiązania korzysta... A czy inni forumowicze mają tu coś do dodania? Zadaszać śmietnik czy nie? :???::???::???:

 

Anula, masz zdjęcie tego ogrodzenia sąsiada lub ewentualnie projekt waszego? My też chcemy tynkowane + drewno i jestem ciekawa co planujecie :)

Basia, nie mam. Mam projekt oryginalny, ale właśnie zmieniliśmy. Sąsiada nie zamieszczę, bo sąsiad dziwny ;)

W każdym bądź razie jest tak: fragment murowany (miał być cokolik+tynk silikonowy taki jak na elewacji + obróbka blacharska, ale chyba własnie zamienimy na prosty mur bez cokołu i obróbki, za to otynkowany tynkiem żywicznym, również od góry). Do tego są fragmenty drewna - poziome lamele jak na elewacji o przekroju 20x40 mm, z tym że mocowane w licu muru, od ulicy nie widać słupków/konstrukcji. Furtki i brama również drewniane na tej samej zasadzie. I tyle:)

 

Tu jakieś inspiracje:

http://www.alldayfencing.com.au/pic2/gate1.jpg

http://www.alldayfencing.com.au/pic/adfautogate11.jpg

http://i-cdn.apartmenttherapy.com/uimages/sf/3-7-fence1.jpg

http://www.lifeofanarchitect.com/wp-content/uploads/2010/07/Fence-04-e1279143843301.jpg

 

I z przymrużeniem oka:)

http://3.bp.blogspot.com/-6mksUAwrh0E/TmJOhOlLLAI/AAAAAAAACYs/ZgRWGwYLn6k/s400/Design-Fence.jpg

Edytowane przez anula05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996

to ostatnie najlepsze:cool: ogrodzenie

niech maluszek zdrowieje, starszaki zawsze sobie dadzą radę . mój ma okropna krzywde siedzac w domu. ma w gipsie lewą , więc jutro pewnie wsiądzie za kierownicę( mamy automat). Juz go roznosi:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulko, schody zaje.biste!:lol: Jak i cała reszta z.resztą:D:lol2:

Starszy w gipsie:jawdrop:, szacun za dzielność, ale niech nie szaleje za bardzo;)

Maleństwom zdrówka życzę.:yes:

A śmietnika nie mam w ogóle zadaszonego, bo mam jedynie ogrodzony kawałek od strony działki i drugą furtkę. Nie wyobrażam sobie u siebie w lesie osobnej budowli na śmietnik i u Ciebie też jakoś tego nie widzę.:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...