Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość monika996

a ja wysprzątałam budowę moim nowym centralnym odkurzaczem...... i zrobiłam na zewnątrz mgłę. dosłownie kurzyło sie przez prawie pół godziny i nie moglo przestać. myslałam,ze spaliłam ten cholerny odkurzacz. ale instalatorzy ( wody, gazu i itp) wyczyścili , wytrzepali filtr . i działa,

Ania ale ty sprzatasz!!!!:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wysprzątałam budowę moim nowym centralnym odkurzaczem.

 

Cooooo?

 

Mnie panowie od odkurzacza (zarówno instalator i sprzedawca jednostki) od wejścia ostrzegali żeby pyłu budowlanego nie sprzątać.

Nawet mi przez myśl nie przeszło by próbować. Zresztą i tak bym nie miała czym - żeby nie kusić*losu nasz odkurzacz czeka na odbiór do czasu przeprowadzki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, pędzicie do przodu tak, że przecieram oczy ze zdumienia. Super!!! Kabelkiem pod wyspą się nie martw, fachowcy na pewno ukryją niepotrzebny otwór i z czasem o nim zapomnisz.

 

Życzę zdrowia w rodzince, szczególnie maluszkowi z chorym uszkiem.

 

Polina, na awatarku jest twój dom? Matko, powstaje kolejne cudo. Posłuchaj Anuli i się pochwal!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty już jesteś "na chodzie"??? Zadzwoń, może się uda spotkać. Nie założysz Dziennika? Pochwal się, bo jest czym sąsiadko! PS> Nie było Was na pikniku na placu zabaw - oj działo się, działo...:wiggle:

 

Chyba jednak nie zadaszymy tego śmietnika. Architekt przygotował co prawda ciekawą i fajną koncepcję jak to zrobić, ale jak to w przypadku pomysłów architekta bywa - jest dość nietypowa, patrz skomplikowana, patrz droga i pracochłonna ;)

A my resztkami sił ciągniemy.... Może kiedyś.

 

Już jestem na chodzie... od 1-wszego dnia po operacji :) Opowiem wszystko jak się spotkamy. Zadzwonię w poniedziałek jak będę dojeżdżać na budowę.

A Dziennik chętnie bym założyła, tylko jestem w ciągłym niedoczasie.... A nie lubię czegoś robić na pół gwizdka ;)

 

A na pikniku byliśmy w zeszłym roku... W tym była muzyka "na żywo"?? ;))) Fajnie co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula mam pytanie odnośnie okna. Czy przesuwa się całe skrzydło od podłogi do sufitu łącznie z naświetlem? W firmie w której wyceniałam moje okna właśnie takie rozwiązanie proponują przy HS-ie. Tylko wtedy naświetle nie jest oddzielną szybą, a jedynie rama "udaje" podział. No i to jedno okno kosztuje tyle co pozostałe razem wzięte.

 

Kamień we wnętrzu wygląda świetnie, szczególnie schody. Ale ja osobiście mam stracha przed kamiennymi schodami, ze względu na dzieci i możliwe upadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula ale gnasz z robotą!

Daj namiar na ten filc, cenę, może kiedyś się przyda.

Fajny ten domek wkleiłaś, faktycznie.

Polina, a to Twój domek w avatarze? Na jakim jesteś etapie, pokaż choć trochę, może u Anuli chociaż, może być też u mnie, uchyl rąbka...

 

Anula napisz coś więcej o wzmacniaczu GSM, nie miałam pojęcia że coś takiego jest, myśmy się z TP'są przez brak zasięgu musieli przeprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałam pierwsze posty w dzienniku to ogromnie pozazdrościłam, że jednak nie zdecydowałam się na realizację pomysłu z rozmachem i wybrałam projekt bardziej tradycyjny.

Po ostatnim wpisie - nie zazdroszczę Ci. Podziwiam, bo mnie nie byłoby stać na dopilnowanie tego wszystkiego.

Piękny dom i z rozmachem. Trzymam kciuki za dalsze wykańczanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, przejechaliśmy dziś przez Waszą budowę jadąc do w-wy.

Przyznaję się :rolleyes:

Pięknie, ogrodzenie już stoi :yes: Czym będziecie ten mur wyrównywać przed tynkowaniem?

No i chyba widziałam to ogrodzenie sąsiada :yes:

Ale ten jego dom, taaaki pozaciekany :( Aż przykro było patrzeć. Gdyby nie architektura, to bym pomyślała, że już bardzo stary jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, chyba idzie jakiś cienki styropian (ale nie jestem pewna), no i siatka, klej i tynk.

A ja na zacieki nie zwróciłam uwagi. Może nie ten dom (?)

 

Taki na rogu Twojej ulicy i prostopadłej w lewo. Z surowymi dłuuuuuugimi nierównymi szerokimi deskami jako przęsła. Parterówka biała z płaskim dachem. To nie ten?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...