Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

Spirea, a nie chcecie czekać ze szkołą? Ja mam plan, jeśli wejdzie w życie zmiana reformy, aby synek chodził dwa razy do zerówki (bo teraz już chodzi - u nas nie ma w przedszkolu pięciolatków, wszystkie dzieci są w zerówce). A jeśli nie - zobaczymy, co wyjdzie w diagnozie, najwyżej będziemy odraczać.

 

My nadal nie mamy gazu. Bogu dzięki za klimę, zawsze na niej pociągniemy do czasu podłączenia.

Madeleine, dopóki nie uchwalą zmiany, nie nastawiam się na dodatkowy rok. Wczoraj rozmawialiśmy o tym, co napisałam i będziemy przymierzać się do pozostawienia dziecka w obecnym przedszkolu do końca roku. Będzie cięzko z wożeniem (chociaż rano to jedynie przestawienie budzika na 7), ale przynajmniej nie będziemy uzależniać przeprowadzki od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wy tu o logistyce, a ja po logistyce - a jednak budowa mi nie idzie:lol2:

 

anuka, ja po prostu mam taką minę: :jawdrop: za każdym razem jak trafiam do Ciebie. To chyba najładniejszy dom (w takim stylu) jaki widziałam. A już kamienna podłoga mnie zachwyca:rolleyes: Śledze codziennie, a nie odzywam się, gdyż nie znoszę formy osobnych dzienników i komentarzy:roll: Ale teraz musiałam się odezwać - co to za ściana?:o Z czego to?

 

PS Posta zaczęłam pisać 1,5 godz. temu, więc pewnie odpowiedź już znajdę powyżej:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, masz jakiegoś*koparkowego?

Muszę znaleźć do wykopania pod studnie chłonne i osadzenia kręgów

 

Nie mam:( Musisz znaleźć jakiegoś z "płotu" w Twojej okolicy, bo sam transport koparki do takiej roboty się nie opłaca. Musi być z sąsiedztwa.

 

Witam, z ukrycia podczytuję :-) dom piękny! mam pytanie o stolarza...czy mi się o uszy obiło, że polecasz stolarza z okolic Lesznowoli? jeśli tak, to proszę o namiar :-)

Cześć edak, a Ty z mojej gminy jesteś?:) Mam stolarza w Pruszkowie. Mam też bliżej, będzie mi robił arderoby, ale jeszcze nie zaczął, więc nie moge polecić.

 

Śledze codziennie, a nie odzywam się, gdyż nie znoszę formy osobnych dzienników i komentarzy:roll: Ale teraz musiałam się odezwać - co to za ściana?:o Z czego to?

 

PS Posta zaczęłam pisać 1,5 godz. temu, więc pewnie odpowiedź już znajdę powyżej:lol2:

 

A ja nie lubię komentarzy i dziennika w jednym, bo nic w takim dzienniku nie można znaleźć, kiedy potrzeba. Komentarza rozrastają się w tempie nie do ogarnięcia i jak potrzebuję konkretnych informacji od kogoś to albo zawracam mu łowę albo godzinę błądzę po stronach ;)

 

Ściana "sierściuch"? To tapeta:)

 

Ania teraz pokaż prawdziwego sierściucha!!1 musisz przygarnąć!!!

a ściana piękna!!! mnie kolor się podoba . ona jest w sypialni?

 

Mam alergię na sierść.... :rolleyes: To gabinet-gościnny.

 

Aaaa, a do czego one służą w domu? :)

 

Część "inteligentnej", podobno, instalacji elektrycznej...

Edytowane przez anula05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe ale mnie nabrałaś z tym siersciuchem ;) Myślałam że jakieś zwierzątko przygarnęliście :)

Będę jutro na budowie - umówiona jestem z Panem od dachu - jak będę miała czas to callnę ;)

 

pa!

 

Ooo! Super, że założyłaś Dziennik.

Pan Staszek jest super. O której jesteście umówieni? Ja będę przed południem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stolarza w Pruszkowie

 

a to nie ci z md studio? :p

 

Czadowa ściana. Muszę ją*pogłaskać

 

A tymczasem zapraszam do siebie (tylko nie ma do czego :() Kiedy się zbierzecie?

 

Ej no, kto mi powie ile razy zamawiał kontener po ssz?

Ja już mam 2 za sobą a jest perspektywa na duuuuużo więcej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory (nie licząc SSO) 2 razy. A może 3? Nie pamiętam. Taki 7m3. Juz jest "kupka" na kolejny. I myślę, że na tym koniec.

 

Nie żadne mdstudio. Pan stolarz. Spod Pruszkowa, fajny jest, ale nie najtańszy. I długo robi :(

 

Może by tak w czwartek? Jak chcecie to może być u mnie. Ale to bym wolała koło południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje aniu utrzymywania zapału do końca. pamiętam naszą końcówkę, potrafiło być 5-6 ekip na budowie i każda mnie ciągnęła za rękaw bo miałam dla wszystkich tylko pół godziny łącznie :) wszystko da się zaplanować choć szczerze mówiąc pamiętam że już miałam dość. tyle że u mnie to trwało dwa lata.

z jednej strony zazdroszczę że nie pracujesz ale z drugiej jak piszesz o tym braku mebli to jednak nam sie ta dodatkowa kaska przydała.

trzymam kciuki za rychłą przeprowadzkę i co by Wam już żadne dodatkowe finansowe zasadzki nie przeszkadzały.

 

świetna ta posadzka na górze, efekt w takim wąskim pomieszczeniu rewelacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też na początku dwa po prostu stały. Ale to była droższa opcja, więc potem wzięłam na tydzień, najpierw jeden, potem drugi. No i w sumie trochę bez sensu, bo ten drugi pojechał w połowie pusty, wydawało mi się, że tych śmieci tyle, a wcale tak nie było.

Tak więc Monia - to tylko wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...