Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chyba, że się wklepie "anula05". A poważniej, to forum jest dosyć wysoko pozycjonowane. Więc i informacje i zdjęcia z popularnych wątków łatwo znaleźć. Swego czasu np. wklepując nazwisko architekta projektującego moją pierwszą koncepcję na pierwszym miejscu wyników wyskakiwał mój dziennik i zamieszczone tam zdjęcia. Po prostu trzeba brać na to poprawkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minkapinka, proponuję tego typu uwagi zatrzymać dla siebie albo (jeśli jest ciężko ;)) zgłaszać osobie zainteresowanej w prywatnej wiadomości.

Teraz wiele osób, choćby z ciekawości, będzie szukało Anuli poprzez to hasło i tym samym lepiej/wyżej pozycjonowało jej dom. A to chyba niepotrzebne.

Edytowane przez lullaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula05 - nie posądzałbym cię o to :). Po prostu popularny nick. Ad rem - przyzwyczailiśmy się traktować fora jak prywatne kluby dyskusyjne, w których uczestniczy po kilka osób. A tu wujek googiel pozwala wyszukać każde nasze słowo. Dlatego zastanawiam się, czy pokazywać rzuty tego, co mi się obecnie kroi. Wielu użytkowników tego nie robi i chyba ma dużo racji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayland chodzi o zlicowanie skrzydła z opaską. Gdyby opaska miała być zlicowana ze ścianą, to nie dałabym opaski, no ale takie drzwi to trzeba planować dużo wcześniej, przed tynkami. I są droższe. Zrezygnowaliśmy z takich.

 

A jeśli chodzi o kuchnię, to uradziliśmy dziś rano ze stolarzami przy kawie (super chłopaki, jeden przesympatyczny, został sam z małymi dziećmi, żona zmarła na nowotwór, strasznie mi go żal...:(((((. No więc uradziliśmy, że szuflady są na tyle wysokie, że spróbujemy dać kosz w dolnej szufladzie. Dodatkowo do trzech dolnych szuflad dodamy tip-ony, bo to miały być szuflady otwierane tylko za frez. Będę kosz otwierać z kopa:) http://macg.net/emoticons/football.gif

I jakoś dam radę. Kupiłam dziś kosz w Ikei, ma 37 cm wysokości , jadę jutro przymierzyć. Mam nadzieję, że wejdzie.

Anula nie wierzę;) jednak z toba tylko problemy rozwiązywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie chciałam sobie dogodzić i na nowoczesnie zrobić i ta moja szuflada na kopa się otwiera, ale to nie jest taki zwykły tip-on, bo szuflada(przynajmniej moja) jest za ciężka i jakiś blumowskie coś mam pod szufladą, nie jest to jednak servo-drive.

I kiepsko, z jednego boku lepiej działa z drugiego gorzej. Generalnie starszak ze trzy razy kopnie w szufladę zanim mu się otworzy, jeszcze robi to jakoś tak dziwnie że ociera i dociska nogą jednocześnie, więc fornir zbyt długo tego nie przetrzyma, mąż też nauczyć sie nie chce i codziennie rano słyszę jak ze trzy razy trzaśnie zanim mu się szuflada zamknie, bo ona się już nie może zamykać tak łagodnie jak w samym tandemboxie lub servo-drivie, tylko trzeba trzasnąć.

Właśnie w zeszłym tygodniu był stolarz bo chciałam żeby mi to cholerstwo na zwykłe prowadnice zamienił, ale z jakiegoś niezrozumiałego powodu szuflada się dociągać nie chciała i mam nadal to na kopa, choć teraz ciut lepiej działa, ale moja szuflada ma prawie metr i front wysoki, czyli na górze już sie płyta ugina i tak dobrze na okucia nie działa.

Jutro fotki zrobię.

e-mol wandali hodujesz!!!! ale się usmiałam z tym kopaniem:jawdrop::wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie podobnie, tylko "czarny" front na całą wysokość korpusu, a wewnętrzna szuflada ma wycięcie na syfony, blum ma nawet taka fabryczną szufladę, ale ja mam zwykłą tylko wyrżniętą, dla taniości.

 

Kuchnia na fotce to dom Editty i Wojtka od betonów.

oj tego wojtka??? Z BIAŁKI ,czy makowa Podhalańskiego??? pan Wojtek u nas już 3 zamówienie robi. Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula no to teraz po przebrnięciu 3 stron i kilku odpowiedziach zachwyty.

Drzwi wewnętrzne super wyszły. na pewno jak ściągniesz papiery z podłogi, to ona ożywi korytarz;) a swoją drogą coś na ściany możesz dać.a na dole świetny pomysł z ta opaska do sufitu. :jawdrop:Mistrzostwo. na pewno to rozwiązanie zapamiętam ... na przyszłość/

Szafa u małej słodka. jakie w końcu będą tam uchwyty?

kuchnia rzeczywiście ta biel nie wyszła stolarzom biała, raczej ecru;) ale nie mogę doczekać się tej twojej kuchni z białymi blatami:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O łał, ale dyskusja koszowo-śmieciowa.

A ja zajebisty film oglądam - Pogorzelisko - mam przerwę na siusiu - wypowiem się po seansie:)

 

A ja wrócę do śmieciowego tematu, można mieć Panią, można mieć duży, mały kosz, półki, przykrywki, ale jak się ma do tego starsze dzieci które dopiero uczą się saoobsługi, to nieuniknione są wpadki typu, kubek po jogurcie, w owego dziecka mniemaniu "pusty przecież", który najpierw nie trafi wcale do kosza, a do szafki niechcący, a później z pełnym obrzydzeniem wrzucony do kosza, ale w najwyższym górkowym punkcie i w związku z wspomnianym wcześniej obrzydzeniem nie dopchnięty, tylko zamknięty taki wystający.

W efekcie i front od szuflady później ufajdany i szuflada wewnętrzna i nawet sama szuflada bo w końcu kubek się wyturlał z "górki".

To tak na przemyślenie, dla mam wszystkich małych słodkich ślicznych dziewczynek, które tylko pachną i mienią się póki co różem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrócę do śmieciowego tematu, można mieć Panią, można mieć duży, mały kosz, półki, przykrywki, ale jak się ma do tego starsze dzieci które dopiero uczą się saoobsługi, to nieuniknione są wpadki typu, kubek po jogurcie, w owego dziecka mniemaniu "pusty przecież", który najpierw nie trafi wcale do kosza, a do szafki niechcący, a później z pełnym obrzydzeniem wrzucony do kosza, ale w najwyższym górkowym punkcie i w związku z wspomnianym wcześniej obrzydzeniem nie dopchnięty, tylko zamknięty taki wystający.

W efekcie i front od szuflady później ufajdany i szuflada wewnętrzna i nawet sama szuflada bo w końcu kubek się wyturlał z "górki".

To tak na przemyślenie, dla mam wszystkich małych słodkich ślicznych dziewczynek, które tylko pachną i mienią się póki co różem.

 

Moja Mała Słodka Dziewczynka jest wtedy zawracana i ma wrzucić porządnie do kosza i dorastający Prawie Nastolatkowie też. Ale im się to zdarza tylko jak kosz już jest pełny i dopychamy go na zasadzie bo zaraz idę wyrzucić śmieci. Od małego są uczeni segregacji (plastiki, szkło, kompost zwykłe) nie tylko w domu ale i w przedszkolu więc na razie nie mam tych problemów :-). Ale rzeczywiście jestem ciekawa jak będzie później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...