Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

A ja a propos tego jak łatwo nas znaleźć. W dobie tzw fejsika, nk, goldenline i czego tam jeszcze - gdzie ludzie piszą wszystko o sobie naprawdę przejmujecie się tym czy można łatwo wyszukać kogoś na FM?

Jak ktoś będzie nas chciał okraść to myślicie, że siedzi i śledzi nasze wpisy na forum muratora? Wątpię. Jak już ktoś się zdecydował na pisanie tutaj i pokazywanie zdjęć to raczej zgadza się na odkrycie jakiejś części prywatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kilka lat temu było kilka włamań do nowych domów, które były pokazywane na FM. Do jednego nawet 2 razy, własciciele mieli wrazenie, ze ktoś doskonale znał rozkład pomieszczeń...

 

jak ktoś buduje projekt indywidualny, to nieupublicznianie rzutów ma jakiś sens, ale jak się buduje z gotowca? i tak wszystko można znaleźć w sieci.

 

a co do rozkładu pomieszczeń - dom jednorodzinny to nie twierdza szyfrów, raptem kilka pokoi na krzyż, nie trzeba geniuszu, żeby się połapać. tak myślę.

 

i nie bagatelizuję sprawy, bo mnie się kiedyś włamali do mieszkania w kamienicy - sąsiedzi oczywiście nic nie widzieli i nie słyszeli, złodziej sobie mógł swobodnie wynieść 40 m paneli podłogowych przygotowanych do układania, bo akurat robiliśmy remont. to jest wstrętne uczucie i nikomu nie życzę, ale już na szczęście nie mam paranoi na tym tle i przede wszystkim stawiam na życzliwość i czujność sąsiadów - wszystko inne może być zawodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, jak Twoja żywica? Masz ją przykrytą i zabezpieczoną czy poddajesz ją "morderczej" próbie? Pytam, bo u mnie prawie klamka zapadła ;) i będzie żywica w kuchni. Spieramy się jeszcze z małżem czy biała czy jasnoszara. Ważą się losy łazienki...czy pod prysznicem można położyć żywicę? Pytanie ma wagę być albo nie być. I jakiej grubości jest standardowa warstwa żywicy?

Tobie i Monsanbii robił żywicę zdaje się mój ziomek, tzn. ktoś z Łodzi. Mogłabyś przekazać namiary na człowieka, choćby i na privka. Wiem, ze pisałaś o człowieku, ale dyskusja w Twoim wątku ma takie tempo, że musiałabym przeszukać z 70 stron...

Pozdrawiam i zazdroszczę. Można powiedzieć, że jedną nogą już mieszkacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam tylko powiem, że zazdrości można doświadczyć nawet jak się nie ujawnicie na forum muratora ze zdjęciami czy jakimikolwiek wpisami. Tacy ludzie zawsze byli, są i niestety będą. I też zauważyłam, że doświadczamy jej zwykle częściej od tej bliższej strony niż od obcych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Hej Anula!

Po pierwsze chciałam się przywitać i podziękować bo w zasadzie dzięki Tobie odkryłam to forum- rewelacyjne źródło inspiracji budowlano-wnętrzarskich:)

Szukałam informacji na temat nowoczesnego budownictwa i indywidualnych projektów a okazało się, że znalazłam dużo dużo więcej. Od tamtej chwili jak tylko mogę ( a najczęściej wtedy jak nie mogę )zaglądam i czytam, czytam czytam. Z Twojego dziennika trafiłam do dziennika Poliny I Oliwki ( projektowaly im domy moje ulubione pracownie architektoniczne)

Po drugie gratuluję! Twój dom jest przepiękny. Mam bardzo podoby gust"architektoniczno-wnętrzarski" jak Ty i jestem Twoim domem zachwycona. Muszę się przyznać , że dzień w pracy rozpoczynam od zaglądnięcia do Twojego dziennika:)

Po trzecie sama niedługo rozpoczynam swoją przygodę z budową a lektura forum pozwoliła mi ostatecznie skrystalizować wizję mojego domku. Wasze pomysły i inspiracje forumowskie były dla mnie nieocenioną pomocą- dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...