Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

A w ogóle dotarłam do próbek tapet Elitis na żywo. No umarłam, rewelacja totalna.

 

No nie? Ja też uwielbiam:)

 

Anula, jak Twoja żywica? Masz ją przykrytą i zabezpieczoną czy poddajesz ją "morderczej" próbie? Pytam, bo u mnie prawie klamka zapadła ;) i będzie żywica w kuchni. Spieramy się jeszcze z małżem czy biała czy jasnoszara. Ważą się losy łazienki...czy pod prysznicem można położyć żywicę? Pytanie ma wagę być albo nie być. I jakiej grubości jest standardowa warstwa żywicy?

Tobie i Monsanbii robił żywicę zdaje się mój ziomek, tzn. ktoś z Łodzi. Mogłabyś przekazać namiary na człowieka, choćby i na privka. Wiem, ze pisałaś o człowieku, ale dyskusja w Twoim wątku ma takie tempo, że musiałabym przeszukać z 70 stron...

Pozdrawiam i zazdroszczę. Można powiedzieć, że jedną nogą już mieszkacie :)

 

Żywica na połysk czy ta w garażu? Jeśli ta na połysk, to w kuchni bym jej nie dała... Ona Ci się strasznie porysuje. Nie wiem czy można pod prysznicem. Na pewno byłoby masakrycznie ślisko...

Żywica ma chyba ze 2-3 milimetry. Wyślę Ci namiary na tych ości z Łodzi, podpytaj ich o wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:)Hej Anula!

Po pierwsze chciałam się przywitać i podziękować bo w zasadzie dzięki Tobie odkryłam to forum- rewelacyjne źródło inspiracji budowlano-wnętrzarskich:)

Szukałam informacji na temat nowoczesnego budownictwa i indywidualnych projektów a okazało się, że znalazłam dużo dużo więcej. Od tamtej chwili jak tylko mogę ( a najczęściej wtedy jak nie mogę )zaglądam i czytam, czytam czytam. Z Twojego dziennika trafiłam do dziennika Poliny I Oliwki ( projektowaly im domy moje ulubione pracownie architektoniczne)

Po drugie gratuluję! Twój dom jest przepiękny. Mam bardzo podoby gust"architektoniczno-wnętrzarski" jak Ty i jestem Twoim domem zachwycona. Muszę się przyznać , że dzień w pracy rozpoczynam od zaglądnięcia do Twojego dziennika:)

Po trzecie sama niedługo rozpoczynam swoją przygodę z budową a lektura forum pozwoliła mi ostatecznie skrystalizować wizję mojego domku. Wasze pomysły i inspiracje forumowskie były dla mnie nieocenioną pomocą- dziękuję:)

 

 

Witaj o l a! Miło czytać takie rzeczy:) Służę pomocą jakby co:) Z W-wy jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważą się losy łazienki...czy pod prysznicem można położyć żywicę? Pytanie ma wagę być albo nie być

 

Olga, pokazywałam kiedyś*zdjęcia apartamentu hotelowego całego w żywicy (białej)

Kąpałam się tam kilka dni w prysznicu z żywicą na podłodze i nie zauważyłam by było ślisko. Zupełnie nie zwracałam na to uwagi :no:

Jedyne co mi się nie podobało, to łączenia spadków silikonem który się*brudził. Mało estetycznie to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za system servo drive Aniu? Pytam, bo ja w ogóle się na tych systemach nie znam (narazie;)) Nie wiem który jak sie nazywa...

 

 

Servo drive to ten myk, kiedy dajesz z kopa szafce i ona się otwiera.

Swoją drogą mega niewygodne przy zlewie, bo obijasz się o to non stop i co chwilę się ta szafka otwiera. Mnie doprowadzało do pasji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servo drive to ten myk, kiedy dajesz z kopa szafce i ona się otwiera.

Swoją drogą mega niewygodne przy zlewie, bo obijasz się o to non stop i co chwilę się ta szafka otwiera. Mnie doprowadzało do pasji

 

czyli taki klik-klak zwykły? Czy trzeba mocniej kopnąć;) Ja mam teraz całą kuchnię na klika, ale kosz mam wysuwany za pomocą takiego dyskrencego pedała pod szafkami... dobre rozwiązanie:yes: Nie trzeba używać rąk, można obsłużyć nogą, a z drugiej strony - nie otwiera się nieproszony;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, pokazywałam kiedyś*zdjęcia apartamentu hotelowego całego w żywicy (białej)

Kąpałam się tam kilka dni w prysznicu z żywicą na podłodze i nie zauważyłam by było ślisko. Zupełnie nie zwracałam na to uwagi :no:

Jedyne co mi się nie podobało, to łączenia spadków silikonem który się*brudził. Mało estetycznie to wyglądało

 

No widzisz, ja nie miałam i nie wiem. Jeśli Monia przetestowała, że ślisko nie jest, to nie jest, ale wiem na pewno, że się rysuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli taki klik-klak zwykły? Czy trzeba mocniej kopnąć;) Ja mam teraz całą kuchnię na klika, ale kosz mam wysuwany za pomocą takiego dyskrencego pedała pod szafkami... dobre rozwiązanie:yes: Nie trzeba używać rąk, można obsłużyć nogą, a z drugiej strony - nie otwiera się nieproszony;)

 

Nie, nie zwykły push. To elekktryczny system - silnik, który wypycha i zamyka szufladę. Standard właśnie przy ciężkich szufladach z koszami na śmieci.

Obejrzyj sobie:

 

Magda, zapomniałam :( wybacz. Zapytam jutro, bo non stop wiszę z nimi na telefonie.

 

e-mól, 500 zł, jakaś promocja.

Edytowane przez anula05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie z Żywca, a dokładniej z małej miejscowości ( czytaj wsi) pod Żywcem:) Zastanawiam się właśnie jak ten mój przyszły domek bedzie się komponował z sąsiadami, już słyszę te przyszłe komentarze "życzliwych" sąsiadów , będziemy chyba miejscową atrakcją:) ale Ty chyba też to przerabiałaś

pokój córeczki słodki, zabudowa szafy swietnie sie komponuje z tapetą, u synka też bedzie taka zabudowa ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum majki ma servo drive pod zlewem:

 

 

Napisał olgusieniunieczka

Dzięki za odp. Czyli masz kosz pod zlewem i nie ma problemu, ze np. coś tam robiąc przy zlewie servo drive sam się przypadkowo otwiera, bo opierając się o zlew trącisz szufladę kolanem?

 

 

Na początku zdarzało się ;)

Ale to kwestia przyzwyczajenia do "żyjącej" kuchni która reaguje na Twoje ruchy ... ;)

Ale to trzeba sie ewidentnie oprzeć, samo muśnięcie przypadkowo, nie wystarcza.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panterę:

http://www.architonic.com/de/pmsht/memoires-panther-elitis/1127039

Podobała mi się jeszcze zebra, Anuli sierściuch i ogólnie sporo innych, ale mój mąż stwierdził, że tylko pantera. Tylko teraz pytanie, na co to kleić - ponoć zwykły klej nie?

 

Metylan Spezial, kładziesz na tapetę, metoda klasyczna (tak musiałam kłaść sierściucha, więc panterę pewnie też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zwykły push. To elekktryczny system - silnik, który wypycha i zamyka szufladę. Standard właśnie przy ciężkich szufladach z koszami na śmieci.

Obejrzyj sobie:

 

 

Na filmikach widać, że wystarczy delikatnie dotknąć, a już się otwiera... nie boisz się, że co chwila będzie ci się otwierał:confused: Może naprawdę sprawdź sobie mój system... pewnie się też okaże, że jest dużo tańszy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...