Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak byłam u tego faceta o którym piszę wyżej - byłam w październiku, podłogówka była wyłączona, chodziliśmy w skarpetkach (nasz archi nam kazał zdjąć buty :-(, właściciel chodził w butach :-) - podłoga nie sprawiała wrażenia zimnej. Dzieci się nie skarżyły.

 

Nie wiem jak u Ani.

 

edit: poprawka, bo zjadłam najważniejsze słowo

Adk dzięki, właśnie chodziło mi o to słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żywica na połysk czy ta w garażu? Jeśli ta na połysk, to w kuchni bym jej nie dała... Ona Ci się strasznie porysuje. Nie wiem czy można pod prysznicem. Na pewno byłoby masakrycznie ślisko...

Żywica ma chyba ze 2-3 milimetry. Wyślę Ci namiary na tych ości z Łodzi, podpytaj ich o wszystko.

 

Dzięki Anula, dzięki Monanbia. Myślałam o tej na połysk, ale właściwie to obydwie mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocimieta, myślę, ze żywica sto razy cieplejsza od płytek. Mnie przekonuje powierzchnia bez fug. Zwłaszcza, że mam podłogówkę i min. fugi odpadają... Tylko tego rysowania się boję. Bo jak żywica się nie sprawdzi, to kupa :( tzn. chcąc cokolwiek na niej położyć mamy 1cm próg...

Nic to, trzeba sobie z fachowcem pogadać.

 

Anula ucałuj Lennego ode mnie ( jak on mi się kiedyś podobał :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Anula ucałuj Lennego ode mnie ( jak on mi się kiedyś podobał ) ...."

kiedyś, kiedyś - olgisieniunieczka nie grzesz - teraz tez niczego sobie,mały ale wariat, jesteśmy prawie rówieśnikami :yes:, no i wymiękam kompletnie jak słucham I Belong To You :oops:

A w sprawie żywicy - kusi mnie straszliwie ale nie znam nikogo, kto ją ma w domu. Żeby tak gdzieś wejść, zobaczyć i zbadać organoleptycznie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Anula ucałuj Lennego ode mnie ( jak on mi się kiedyś podobał ) ...."

kiedyś, kiedyś - olgisieniunieczka nie grzesz - teraz tez niczego sobie,mały ale wariat, jesteśmy prawie rówieśnikami :yes:, no i wymiękam kompletnie jak słucham I Belong To You :oops:

A w sprawie żywicy - kusi mnie straszliwie ale nie znam nikogo, kto ją ma w domu. Żeby tak gdzieś wejść, zobaczyć i zbadać organoleptycznie;)

 

Nie no, obecnie też mi się podoba :D A przy I belong to you to i ja wymiękam...

 

Też bym sobie żywicę pomacała, moze wykonawca ma gdzieś próbnik i pozwoli pomacać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak Lenny??? ucałowałaś go od nas;) żeby w środku tygodnia koncert dawać:wave:

 

Lenny rulez

http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/q/t/Lenny_Kravitz_Warszawa_5517294.jpg

Mnóstwo pozytywnej energii, piękny głos, rewelacyjna muzyka, świetni muzycy, było cudownie. I jaki on piękny:))) Te królicze ząbki:) Mimo wieku nadal jest ciachem do schrupania. Uroczy.

Pół godziny chodził po trybunach i płycie (!) Odważny, co? Ale żadna go nie zjadła:) A do tańca na trybunie wybrał sobie... Weronikę Marczuk-Pazurę ;)

 

Dawno nie byłam na jakimkolwiek koncercie. To wyjście bardzo pozytywnie mnie naładowało. Było po prostu super. SUPER!

I słuchając tej genialnej muzyki tak sobie myślałam, że trochę się zakleszczyłam w tej budowie, w tej monotematyczności. Świata poza tym od roku nie wiedzę, a świat nadal istnieje, kolorowy, żywy, ciekawy. Czas na koniec z przygodą budowlaną, czas wrócić do żywych :)

Edytowane przez anula05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...