Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już prawie koniec

:wave:

 

To jest po prostu niesamowite!

Powinnaś na parapetówce dostać medal najbardziej zaradnej budowczyni

 

A ja ślamazary i pierdoły :lol2:

 

 

Z żywicą*u mnie będzie na pewno to samo.

Jak sobie pomyślę ile buciorów z piachem tam się*przewinęło ...

Mam tylko nadzieję że na wiosnę zaproszę moich (naszych) łódzkich przemiłych chłopaków i naprawią to co zostało budowlanie zniszczone.

W sumie tę żywicę powinno się chyba na końcu robić. Co za problem? Przecież jest do użytku tego samego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie chcieliśmy takiej łazienki. Póki dzieci są małe i tak jest jeden wielki bałagan. A my nie lubimy wanny tylko szybki prysznic. Po co mi osobna łązienka? Mamy opcję przerobienia części pralni na łązienkę dziecięcą - kiedyś, jak dzieci już będą nastolatkami i zapragną mieć własną. Ale nie sądzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

Pytanie godne moni

Zyta wrrrróć - czy Ania może nie mieć gdzieś okien, i to wiadomo 5-krotnie większych niż ustawa przewiduje????

myśl moni, myśl :p

no dobrze ma:) więc nie musi sie martwić o wilgoć w łazience. łatwo przewietrzyć.możesz mieć Ania szafki fornirowane. ja mam w łazience bez okien:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ma:) więc nie musi sie martwić o wilgoć w łazience. łatwo przewietrzyć.możesz mieć Ania szafki fornirowane. ja mam w łazience bez okien:)

 

To czemu tak dziewczyny ostatnio o nierobieniu forniru w kuchni z powodu wilgoci gadały (u myszonik chyba)

Też*mam, też*mam okno, mogę spać spokojnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem jak mogłaś???

Przy obecnych trendach - małżeńska+dziecięca+gościnna :p

Po moim domu ludzie chodzą i pytają o dziecięcą.

Jakby mi dwie łazienki do sprzątania mało było. Czy tam Swietłanie ...

 

 

A kto wyznacza te trendy?

 

W każdym razie, Aniu, miałam na myśli łazienkę "nie-klubową", tę drugą, a jak zwał, tak zwał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś ty fornir w kuchni nie może być??? pierwsze słyszę????

 

No serio, zaraz Ci znajdę

 

o masz, 3 posty pod rząd

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?156748-Pomarańczowy-zawrót-głowy-Myszy-i-Niedźwiedzia-komenty-)&p=5001945&viewfull=1#post5001945

 

Lullaby, nie wiem kto, nie wgłębiam się, bo ja mam dwie sztuki ;)

Ale trend ku liczbie mnogiej pow 2 jest zauważalny

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, może kiedyś zapoluję na szare poduszki...

A po gałki wybrałam się na Targówek, koniec świata, ale mają mnóstwo. Zawsze sprawdzaj na stronie dostępność.

 

No tak ale to jest mix za pierwszym razem jak byłam to były tylko czarne, ale dostępne

za drugim były wszystkie poza przezroczystymi, czyli również dostępne, jutro męża specjalnie do Gdańska wysyłam, z kilkoma zwrotami (OSTRZEZENIE!! na trzy komplety firan żaden nie ma spójności wzoru w lewej i prawej części) i po miliard pierdułek, może tym razem uda się kupić.

 

No i gratulacje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś ty fornir w kuchni nie może być??? pierwsze słyszę????

 

U mnie była wymiana forniru, szafki montowane były, po pierwszym budowlanym sezonie grzewczym całą wiosnę lato i jesień było ok, a jak zaczęliśmy znowu grzać to jednak wylazło widocznie jeszcze sporo wilgoci, bo fornir popęczniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pół domu w fornirze. Powiem Wam za rok co się z nim dzieje (czy w ogóle). Mam fornir w łazienkach, sypialni, kuchni, salonie, holu, nawet stół zamówiłam z forniru.

Zdjęcia zrobię w weekend. Będę sprzątać i fotografować :)

 

Dziś wyjechała ekipa wykończeniowa. Jedna z nielicznych godnych polecenia. I rozliczenie przyjemne - robili gładzie, malowanie, tapety, kompletnie łazienki, setki drobnych rzeczy, obrabiali balustrady, i wyszło całkiem OK jak na mój gust. Ufff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...