Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja mam pół domu w fornirze. Powiem Wam za rok co się z nim dzieje (czy w ogóle). Mam fornir w łazienkach, sypialni, kuchni, salonie, holu, nawet stół zamówiłam z forniru.

Zdjęcia zrobię w weekend. Będę sprzątać i fotografować :)

 

chętnie zobaczę - bo jakoś się do forniru przekonać nie mogę:oops: a miałam nawet kiedy pomysł żeby ścianę klatki schodowej właśnie w fornirze zrobić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję rychłej przeprowadzki!

I piękne inspiracje pokazujesz:)

A im dłużej patrzę na sierściucha tym bardziej mi się podoba (na początku wcale:eek:), i zaobserwowałam, że od początku budowy po oglądaniu inspiracji bardzo zmieniło mi się to co lubię:cool:

 

A dzisiaj na Gruperze pojawiła się oferta na donice stalowe.

To w nawiązaniu do dyskusji, która była niedawno u Ciebie. Tu je obejrzałam i spodobały mi się czarne kwadratowe.

Akurat są w ofercie:) Nabyłam na taras.

 

http://www.donicestalowe.pl/images2.php?maxw=440&maxh=350&img=/userimages/donica-12-2.jpg

 

Ale jest więcej modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była wymiana forniru, szafki montowane były, po pierwszym budowlanym sezonie grzewczym całą wiosnę lato i jesień było ok, a jak zaczęliśmy znowu grzać to jednak wylazło widocznie jeszcze sporo wilgoci, bo fornir popęczniał.
ja miałam kiedyś drewniane robione na zamówienie i one po sezonie sie powyginały od ciepła piekarnika. i na frezach, bo to była kuchnia w stylu angielskim , popękała. i tak zostawiłam, była a'la stara:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nigdy nie słyszałam o problemach z fornirem... Ja mam ofornirowaną całą kuchnię (łącznie z frontem zmywarki oraz wszystkimi słupkami obok piekarnika), stół jadalniany stojący praktycznie w kuchni i szafkę w łazience pod umywalką. Nic się z fornirem nie dzieje od 5 lat, nawet jak dzieciaki leją prysznicem po całej łazience ;)

 

Balbina, szperam właśnie w Grouperze za tymi donicami, ale nic nie widzę... :(

 

Też w pierwszej chwili myślałam, że na zdjęciu to Anuli salon :lol2: Jestem pewna, że po wykończeniu będzie tak samo piękny :)

 

Podejrzewam, że nastolatkom będziesz jednak musiała wydzielić osobną łazienkę, bo inaczej sie do tej jednej nie dopchasz :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, dziękuję za dzisiejszą gościnę :) Mam nadzieję, że mimo mojego gadulstwa dokończyłaś to, co miałaś dzisiaj posprzątać ;)

 

Słuchajcie, ten domek jest jeszcze sto razy ładniejszy w realu niż na zdjęciach :) Wspaniała przestrzeń, niesamowite przeszklenia! Po wizycie u Ani przestałam się bać swojej ilości okien, bo ona ma ich chyba dwa razy więcej :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, ja na chwile, z telefonu. Odpowiem krotko:

- nie mam basenu

- drzwi pomele sapele czy jakos, fornir

-stol fornir debowy

- kabe/para - para lepsza, bardziej wydajna, ale droga wiec na jedno wychodzi

- dzieki Agnieszka za wizyte, dosc chaotyczna, ale bylam dzis w amoku sprzatania, dodatkowo zdenerwowana akcja z kamieniem... U Ciebie zapowiada sie tez cudnie, trzymam kciuki, bede pomagac

- uciekam, mam jutro wazne spotkanie, musze sie wyspac. Zdjecia mam, ale dzis juz chyba nie dam rady. Jutro dzwonie po Svitlane, jednak sama nie dzwigne tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, ślicznie :D Kurczę, pierwsze, co przyszło mi na myśl, to że to ładniejsza wersja Cullen House.

A swoją drogą widać, gdzie panowie korzystają z toalety, bo deska podniesiona. Opuszczaj do zdjęć!

Najmniej mówi do mnie łazienka rodzinna - ściana z sedesem i bidetem. Mimo wszystko dosyć ciężko, w przeciwieństwie do strony z wanną - bajka. Pokoje dzieci urocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...