Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

Dziękuję za wszystkie życzenia!!!

Rzadko wpadam, bo na prawdę nie mam kompletnie czasu...

Co się dzieje: wycięliśmy trochę drzew, zdjęliśmy resztki humusu, uporządkowaliśmy teren, nawieźliśmy ziemi, rozplantowaliśmy, teraz czas na grabienie, wyrównywanie i zakładanie trawnika. Marzę o trawie z rolki, ale nie ma na to szans. Będziemy siać. Tarasu w tym roku nie będzie. Ogrodu też raczej nie - może uda mi się posadzić kilka krzewów, które mają za zadanie osłonić nienajlepsze widoki.

 

Mieszka się dobrze. Jedyny dyskomfort powoduje suchość powietrza, która nadal się utrzymuje. Jest masakrycznie sucho. Nie mam pojęcia o co chodzi. Ostatnio wpadłam na pomysł, że może to kamień chłonie wilgoć??!

 

Z ciekawostek: dostałam propozycję poprowadzenia budowy w roli inwestora zastępczego... Fajny, nowoczesny dom. Bardzo bym chciała, ale chyba będę zmuszona odmówić ze względu na... brak czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anulo - zakładanie trawnika nie jest wcale takie trudne, serio, bałam się tego, ale poradziliśmy sobie i wyszło nieźle, teraz jest gorzej, bo przy wycinaniu drzew trochę nam zniszczyli, gleba nie wszędzie taka sama i widać różnice, ale i tak jest chyba nieźle. Powodzenia!

 

A ta wilgotność to naprawdę zagadka, my przy paleniu kozą mieliśmy i mamy 60%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRZWI http://macg.net/emoticons/fearescape1.gif

IMGP1735.JPG

 

Wszystkie skrzydła licują się od zewnątrz z opaskami, nawet te otwierane do wewnątrz i od wewnątrz wygląda to tak:

IMGP1713.JPG

 

Anula, Dziewczyny - potrzebuję białe gładkie drzwi, które pomimo, że jedne otwierają się na zewnątrz, drugie na wewnątrz, to w korytarzu będą zlicowane i będą wyglądać identycznie. Anula, jakiej firmy masz swoje drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie serdecznie!

Mam pytanko - czytałam w Twoim dzienniku (i widziałam na zdjeciu), ze udało ci kupic czarne baterie do łazienki?

Mozesz zdradzic co to za model? Czy sprowadzałas je z Anglii tak jak zamierzałas czy tez udało ci sie je kupic w Polsce.

Bede wdzieczna za jakakolwiek odpowiedz

 

Mam Zucchetti Pan (szukałam bez wstawek chromowanych w rozsądnych cenach), ale niestety bidetowa ma chromowany dziubek.

Natryskową kupiłam w UK.

Dużo firm ma czarne baterie, ale nieliczne oferują je w przystępnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, Dziewczyny - potrzebuję białe gładkie drzwi, które pomimo, że jedne otwierają się na zewnątrz, drugie na wewnątrz, to w korytarzu będą zlicowane i będą wyglądać identycznie. Anula, jakiej firmy masz swoje drzwi?

TO tylko kwestia mechanizmu w drzwiach - każdy Ci to zrobi za dopłatą. Ja zamawiałam w Katowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIC NIE KUMAM

TO CHYBA WINA NOWEGO KOMPA

1) nie mogę wyświetlić żadnego zdjęcia (ani z picasy ani w ogóle z netu) w formacie .jpg, żeby pobrać url

2) nie rozumiem tej twojej formuły napisz ją jeszcze raz bez tych kresek - ja zawsze wklejałam url przez forum (ikonkę zdjęcia) jako link i działało. teraz pokazuje mi opcje: albo z dysku albo url, ale wklejają się jakieś miniaturki i jeszcze jest limit 5 szt.

Edytowane przez anula05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...