Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anula, jeżeli zaglądasz to mam pytanie - jak się sprawują Twoje białe drzwi wewnętrzne? Już w zasadzie wszystko dogadaliśmy z tym Twoim gościem z Katowic, no i pozostało tylko podpisać zamówienie. Ja niestety nie widziałam w ogóle tych drzwi... Czy jakość wykonania jest OK? czy nie są takie "głuche" przy zamykaniu, tylko takiej bardziej konkretne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej anula,mam pytanko ,jaki rodzaj drewna masz na elewacji i czy to drewno trzeba czyms malowac?zapytam jeszcze jaki masz konkretnie kolor elewacji i kolor okien:-)Przepieknie masz to wszystko skomponowane,a ja wlasnie zastanawiam sie nad szarymi badz antracyt oknami ale boje sie czy do elewacji z wsta kami drewna beda pasowac,ale wydaje mi sie po obejrzeniu Twojej galerii,ze beda:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Anula! Wpadam, bo dawno do Ciebie nie zaglądałam. A że odnowiłam kontakt z panem Pawłem od okien, to i do Ciebie muszę zajrzeć ;) Zaraz sobie doczytam, co u Ciebie słychać, mam nadzieję, że mała już zdrowa?

Powiedz mi, czy okna dalej sprawują się bez zarzutu? Oferta p.Pawła rzeczywiście bardzo korzystna w porównaniu do (pod)warszawskich producentów.

Pozwolisz wprosić mi się kiedyś z M, co bym mu okna pokazała? ;) Przywiozę jakieś dobre ciacho do kawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej anula,mam pytanko ,jaki rodzaj drewna masz na elewacji i czy to drewno trzeba czyms malowac?zapytam jeszcze jaki masz konkretnie kolor elewacji i kolor okien:-)Przepieknie masz to wszystko skomponowane,a ja wlasnie zastanawiam sie nad szarymi badz antracyt oknami ale boje sie czy do elewacji z wsta kami drewna beda pasowac,ale wydaje mi sie po obejrzeniu Twojej galerii,ze beda:-)

Hej, drewno to meranti, zabezpieczone lakierobejca remmers. Kolor elewacji ( tynku) nebraska. Kolor okien ral 9007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...