Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Anula, świetny dziennik! Wielkie dzięki za ogrom informacji zawartych!

Chciałam zapytać, czy podałabyś mi namiar na płytki, o których pisałaś:

"Meteory kupowałam po 95 zł w Katowicach (30x60), namiar jak chcesz to Ci podam"

Nie mogę wyslac zapytania na priv, bo masz zapelnionąskrzynkę, ale gdybyś znalazła chwilę, to będę wdzięna za info na priv. Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Anula, nie mogę znaleźć zdj. Twojego podjazdu. Proszę napisz z czego macie podjazd.. bo ja bronię sie przed kostką granitową.. jakoś mi nie pasuje do nowoczesnego domu ale nic poza tym jakoś nie wchodzi w grę, płyty betonowe? ale co wytrzyma w naszym klimacie..? Ty na pewno masz jakieś super rozwiązanie... pls ratuj..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, rzadko zagladam, czasu brak:( no wiec tak: podjazdy mam z kostki granitowej. Moj archotekttwierdzil, ze nic innego nie pasuje, wyglada dobrze. Balustrady- wiadomo jak to szklo, dzieciece paluszki widac, zalezy czy jestes pedantka. Drzwi w sypialni jeszcze nie ma. Domu z prefabrykatow nie bedzie. W ogrodzie poza trawa nic nie ma.

Z nowosci tylko zaslony u corki i pomalowany garaz...

Trzymam kciuki za budujacych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

witaj Anula, śledzę twój projekt od początku i z niecierpliwością czekałam na finish ;)

dom jak marzenie, szczególnie wnętrza, kuchnia hmmmm, można o niej poematy pisać, super, gratiluję

 

a wpadłam z paroma pytaniami, oczywiście jak znajdziesz czas to będzie mi miło, że poświęciłaś go na odpisanie :rolleyes:

1. jak się sprawuje blat w kuchni, czy on jest z konglomeratu (kwarcogranitu) czy z czegoś innego i jakiego jest koloru

2. zlew w blacie w kuchni?? co to za model, czy jest również bialy

3. czy można prosic na priva namiary na pana od mebli kuchennych?

4. aaa i okap? jakiej firmy

 

z góry dziekuję Ci za odpowiedź i śledzę dalej,

 

pozdrawiam

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominika, dziekuje. Blat w kuchni - rewelacja, polecam, jest bialy, to staron, mam wykonawce do polecenia.

Zlew w kuchni -porazka, to Bianco, z silgranitu, jasnoszary. Jak to jasny zlew - brudzi sie, beznadziejnie sie myje. No i jest za maly. Odradzam.

 

Namiary na stolarza wysle.

Okap elektrolux, zabudowany przez stolarza mdfem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...