Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Posty do Anuli


Recommended Posts

witam Anula,

 

Podglądałem często i gęsto Twoje budowlane postępy i pamiętałem Twoje perypetie z firmą od elewacji. Traf chciał, że wczoraj poszukiwałem na ich stronie internetowej inspiracji dot zewn. przesuwnych żaluzji - przejrzałem wszystkie realizacje - i znajdowała się wśród nich bogata fotorelacja z prac nad elewacją drewnianą na Twoim domu. Informuję Ciebie o tym, bo pomyślałem sobie czy po takich przejściach z tą firmą życzyłabyś sobie, aby chwalili się na stronie swoją robotą u Ciebie, która jeśli dobrze pamiętam rozłożyła się na niezłe raty i sam w końcu nie kojarzę jaki miała finał. Tak czy inaczej, jeśli nie wiedziałaś, to poinformowałem.

 

Uderzam do Ciebie jednak przede wszystkim w sprawie koloru Twojej elewacji. Znalazłem i wiem, że to Nebraska 2. Jak oceniasz ten kolor? Jest dużo ciemniejszy od bazowego białego? U mnie frontowa elewacja od południa, duuużo światła przez większą część dnia, działka niezacieniona i zastanawiam się czy bazowa biel nie będzie zbyt jasna - mówiąc wprost czy nie będzie biła po oczach. Z drugiej strony nie chciałbym, aby w przypadku wyboru złamanej bieli w pochmurny dzień elewacja robiła się zbyt szara. Jakie są Twoje spostrzeżenia, sugestie?

 

P.S. Historia z kolesiem, który dziś sobie o Tobie przypomniał nie mieści się w głowie - niektórym fachmanom się w d***** poprzewracało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ania a to mnie zaskoczyłas Panem z katowic. ostatnio z nim rozmawiałam w sprawie drzwi i mówi do mnie: Pani Ania byłą zadowlona, nie miała uwag a była wymagająca jak Pani więc to chyba świadczy o naszym profesjonaliźmie:lol2:

 

malkul, ale to nie ten Pan od drzwi - Ty pewnie o Panu Piotrze, ja o Panu Januszu. Pan Piotr to profeska, Pan Janusz - sama nie wiem kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Anula,

 

Podglądałem często i gęsto Twoje budowlane postępy i pamiętałem Twoje perypetie z firmą od elewacji. Traf chciał, że wczoraj poszukiwałem na ich stronie internetowej inspiracji dot zewn. przesuwnych żaluzji - przejrzałem wszystkie realizacje - i znajdowała się wśród nich bogata fotorelacja z prac nad elewacją drewnianą na Twoim domu. Informuję Ciebie o tym, bo pomyślałem sobie czy po takich przejściach z tą firmą życzyłabyś sobie, aby chwalili się na stronie swoją robotą u Ciebie, która jeśli dobrze pamiętam rozłożyła się na niezłe raty i sam w końcu nie kojarzę jaki miała finał. Tak czy inaczej, jeśli nie wiedziałaś, to poinformowałem.

 

Uderzam do Ciebie jednak przede wszystkim w sprawie koloru Twojej elewacji. Znalazłem i wiem, że to Nebraska 2. Jak oceniasz ten kolor? Jest dużo ciemniejszy od bazowego białego? U mnie frontowa elewacja od południa, duuużo światła przez większą część dnia, działka niezacieniona i zastanawiam się czy bazowa biel nie będzie zbyt jasna - mówiąc wprost czy nie będzie biła po oczach. Z drugiej strony nie chciałbym, aby w przypadku wyboru złamanej bieli w pochmurny dzień elewacja robiła się zbyt szara. Jakie są Twoje spostrzeżenia, sugestie?

 

P.S. Historia z kolesiem, który dziś sobie o Tobie przypomniał nie mieści się w głowie - niektórym fachmanom się w d***** poprzewracało.

 

Wiem, ze szef firmy G. umiescil na stronie zdjecia realizacji (nieskonczonej do tej pory) elewacji na moim domu. Byli na tyle bezczelni, ze poczatkowo umiescili tam zdjecia mojego autorstwa! Sugerowalam, aby usuneli te realizacje, ale bez skutku. Moze gdyby sluchali takich prosb, nie mieliby sie w ogole czym chwalic...;)... Tak czy siak - pokazuja tylko to co piekne, a zardzewialych zaczepow w elewacji pod zaluzje, ktorych nie zrobili, juz nie pokazuja.

 

Kolor Nebraska jest OK, ani bialy, ani szary, dla mnie w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Gratuluję. Budowa tak innego domu w tak krótkim czasie to prawdziwe wyzwanie, ale fajnie sobie z tym poradziliście. Przejścia z ekipami to niestety nasza szara, polska rzeczywistość.

Na jednej ze stron znalazłem spis polecanych i niepolecanych firm, brakuje tam chyba jeszcze firmy od PC i rekuperacji, możesz polecić/niepolecić?

Edytowane przez tomekwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale jestem spostrzegawcza. Dopiero teraz dojrzałam że komentarze są osobno heh więc kopiuje ;)

 

Zanim się przywitam...:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

No więc...witam się :) jestem pod ogromnym wrażeniem domu. Twoje wnętrza jak i inspirację idealnie trafiają w mój gust. Jest cudnie! Okno w dziecięcym pokoju wymiata i strasznie zazdroszczę że ja takiego nie miałam ;) zapisuję się jako podglądająca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...