Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Łosica... komenty


Recommended Posts

No bo w sumie..... ja też nie cierpię spać pod równo ułożoną kołderką i do tego - o zgrozo! - zawiniętą pod materac! Niektóre hotele się w tym specjalizują no i jest to dziwny standard w niektórych krajach. Zawijam kołdrę częściowo pod siebie, jedna końcówka na wierzch, druga pod spód - różnie to bywa.. kołdra zmięta i sformowana w kulę albo coś... Tez bym się wpieniła jakby przyszedł taki jeden z drugim i mi to RÓWNO i PŁASKO ułożył - :mad:.

 

Musze wykazać więcej zrozumienia...:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Moose

    3214

  • braza

    1296

  • DPS

    1231

  • TAR

    635

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kurcze - czasem zapominam:sick:... może przez te uszy....:rolleyes:

Coś się uszu czepiła???:mad:;)

 

Właśnie w tej chwili Bazylia dokładnie spilociła sowje legowisko (materac osobno, kocyk w kulkę osobno, poduszka gdzieś obok..) i poszła na kanapę.

 

OK, niech robi co chce - to też człowiek, TO TEŻ CZŁOWIEK, TO TEŻ CZŁOWIEK... (mimo uszu..) [/QUOTE]

No znowu...:mad::lol2:

Zazdrość przez Ciebie przemawia...niech zgadnę... :cool:

Edytowane przez Moose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam dzis na targach rolno-ogrodniczych, bylo super wrocilam obladowana zielonosciami, swieza wedlina, smierdzacymi serami, podpuszczkowymi gremzowymi i swojskim chlebkiem. wrocilam to stolarz byl, co prawda znowu sie ryplo (niedopasowany blat + uszkodzony jeden front) to kuchnia juz prawie skonczona. tego lachudre, ktory mi zaczal i nie skonczyl to dorwe i cos mu zrobie:mad: to co raczyl zamontowac to spier....lil po calosci. nowy stolarz mordowal sie jak potepiony ale dal rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ z Grucha dżentelmen w każdym calu :yes: i jaki elegant

 

 

 

TAR to u Ciebie prawie jak u Beauty, która co zamówi to coś się zawsze rypnie - u niej to ciągle coś nowego, u Ciebie... tylko kuchnia ;)

 

Teraz najważniejsze, ze już koniec mordęgi i będziesz mieć nową, wygodną kuchnię, którą.... nam w końcu pokażesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia kuchnia ta sama tylko dorabialam szafki i nie pokaze, bo wstyd mi za taka popeline, ten lachmyta spieprzyl po calosci a ten obecny probuje ratowac co sie da. szczerze mowiac to bym ja cala wypierniczyla i zrobila nowa ale teraz nie moge ze wzgledu na kase no i co jak co, moge robic oranzerie ale szafek nie bede teraz zmieniac, trudno, przymkne oczy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bratki całkiem jak moje! ;)

:lol2:

 

b. tego lachudre, ktory mi zaczal i nie skonczyl to dorwe i cos mu zrobie:mad: to co raczyl zamontowac to spier....lil po calosci. nowy stolarz mordowal sie jak potepiony ale dal rade.

 

Jak dobry stolarz to nie ma nad czym deliberować... RADĘ DA :)

Ależ z Grucha dżentelmen w każdym calu :yes: i

Tia....

Edytowane przez Moose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naducha wygląda na zawstydzoną ... Wstrętne baby, kazałyście jej spać z obcym facetem:mad::lol2:

 

Ogniska nie robiłam bo najpierw trzeba by spalić te smętne resztki po drewutni a nie chce mi się! Trawy kosić nie mogę bo mi kosiarke szlag trafił!! W ramach walki z bolącym od siedzenia doopskiem skończyłam malinową rabatę ... Tylko po co????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam taniej, jak narazie najtaniej to 8 stów, ale to w necie ...

 

Skoro Grucha nie obcy, to okey!!!

 

Poszłam dzisiaj z gnidą trochę, ale szybko wróciłam, jakiś dziwnie podejrzany ruch był w lesie, wolałam nie ryzykować, że mi znowu za czyms pobiegnie. Poganiałam się z nim wokół auta ... qurde, on to normalnie uwielbia !!! A później strasznie chciał mi pomóc przy eksmitowaniu chwastów za płot ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...