Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Łosica... komenty


Recommended Posts

noo, tylko z niego taki miesniak jak z koziej d. trabka. konus nizszy ode mnie z metra ciety za to awanturunik i kawal chama

 

W takim razie rekompensuje swoje niedostatki, musi sie na kimś wyżyć :bash: i znalazł jeszcze mniejsze niż on białe.....myszki :lol2:

 

 

ciesz się, że do końca nie ześwirował :( :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Moose

    3214

  • braza

    1296

  • DPS

    1231

  • TAR

    635

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chciałam wrzucić pożądane zdjęcie ale nie wyszło, murator odmówił w tym zakresie współpracy!

 

Świetne zdjęcia!!!!

Twarda byj... nie rezygnuj :cool:

 

Jasna doopa... coby nie wyrazić się stosowniej... Radek zdechł :bash::bash::bash:

Czekam na mechanika, bo umarł pod samiuśką chałupą i tarasuje drogę... aaaaa... czy ja coś mówiłam o wyjeździe nad morze... aaaaaaaaaaaaaaa...:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efektownie... wyrzygał się gęstą brązową pianą... na szczęście nie na kostce ale na drodze przed bramą - małż wysiadł otworzyć mi bramę i zaczął wrzeszczeć, że coś spod auta kapie... zgasiłam silnik i wysiadłam a tam nie kapało tylko parskało i lało się strumieniem...:rolleyes:

Mój nadworny mechanik pokiwał głową i zabrał truchło na holu do warsztatu ( niestety nie swojego, bo wyjeżdża :sick:) a na drodze pozostała równie efektowna rdzawo-brunatna kałuża...:rolleyes:

Szarpnie mnie strasznie po kieszeni i tym samym morze pozostanie niestety niespełnionym pomysłem w tym roku :bash:

Cóż... taki lajf... w sumie dobrze, że wszyscy zdrowi :bye: ( tfu tfu tfu przez lewe ramię - cobym w złą godzinę nie powiedziała :no:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nienawidzę zwłaszcza, że dbam o nie... przynajmniej od strony technicznej... bo jeśli o czystość chodzi to już niekoniecznie ;)...

najwyraźniej przegapiłam coś ostatnio... a jakoś tak mi się wydawało, że coś śmierdzi... ale doszłam do wniosku, że to spaliny poprzedzającego mnie sztrucla :rolleyes:

 

Ech wściekła na się jestem :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam wentylator całkiem zszedł w sobotę w aucie - dopiero jutro ma być naprawione...

Nasz mechanik mówi, że mamy szczęście, że nie przegrzaliśmy i nie zatarliśmy silnika. :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tfu ... tfu ... tfu .... Chyba swoje jeździdełko odstawię na godzin parę do speca tak na wsi słuczaj!!!!

 

Nie mogę wejść ... naprawdę nie mogę ....

22.06.2014b.jpg

 

... to chociaż prysznic poproszę, też mi się coś od życia należy

 

22.06.2014.jpg

 

Zdjęcia by Rasia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi burzę przywiało... przez pół godziny ( temp spadła z 30 do 20 stopni - aż mi się nie chciało wierzyć :no: ) bez deszczu - tylko same suche trzaski, potem 1,5 godziny burzy z deszczem... łupało nad samą chałupą, nawet prund wyłączyłam na wsiaki słuciaj... najpierw się bałam, potem zmęczyłam tą bojaźnią i poszłam spać :rotfl: Niby chłodniej o 10 stopni a duszno, parno i obrzydliwie :sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...