Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Łosica... komenty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Moose

    3214

  • braza

    1296

  • DPS

    1231

  • TAR

    635

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hipopotamki?

Wygląd mi to na bezwłose świnki morskie. Ale nie jestem pewna czy taka odmiana występuje...

 

a to chyba te swinki skinny? fajniusie sa

Dokładnie... :yes:

 

fajne grubaski:rolleyes: tylko kopytka jakoś im zmutowały:D

:rotfl:

 

 

uzupełniasz zwierzyniec :rolleyes:

Uchowaj Ktośtam... wystarczy mi Grucha i Słonina :rolleyes:

 

Rany Kobieto, ale się aktywna zrobiłaś :o Deszczu zazdroszczę, zaczynam za nim poważnie tęsknić!!!!

To nie aktywność... to desperacja...:p

 

Kurde, zupełnie jak ja z tym deszczem - łaknę jak kania dżdżu...

 

Dziś nie lało...:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio... dokładnie... toż to dziwowisko w dzisiejszych czasach :rolleyes:

 

Desperancja to świadomość, że 4 rok z rzędu nie uda nam się wyjechać nad pier...ne, zimne, szare, deszczowe morze...:sick:

Pieprzę plażing i leżing... ja chciałam je poczuć i zobaczyć i wybiegać Gruszkę na pustej plaży ... to miały by jeno 4 dni....:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałam je poczuć i zobaczyć i wybiegać Gruszkę na pustej plaży ... to miały by jeno 4 dni....:rolleyes:

 

o tej porze nie ma pustych plaz (moze Cie to pocieszy ;) ) i nie wolno ze zwierzami wchodzic. no chyba, ze udasz sie tam gdzie my - pod ruska granice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierzę w Was - może choć na weekend jeszcze się wybierzecie! :hug:

 

długi sierpniowy:yes: wtedy już ludzi może mniej bo większość wali w lipcu mimo że wtedy najłatwiej o deszcz

kilka razy wyjeżdżałam w ostatnim tygodniu sierpnia zahaczając o pierwsze dni września i trafiałam na super pogodę! plaże pustawe tylko dni już krótkie i wszystkie przybytki uciech pozamykane ale za to taniej niż w sezonie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierzę w Was - może choć na weekend jeszcze się wybierzecie! :hug:

Radek pochlonie wszystkie fundusze więc raczej kicha... :sick:

 

o tej porze nie ma pustych plaz (moze Cie to pocieszy ;) ) i nie wolno ze zwierzami wchodzic. no chyba, ze udasz sie tam gdzie my - pod ruska granice ;)

Są... tylko trza wiedzieć gdzie szukać... jak znajdę foty to Ci wrzucę... przełom lipca i sierpnia czyli pełnia sezonu i w dodatku łykend a na plaży prawie nikogo nie było :yes:

 

długi sierpniowy:yes: wtedy już ludzi może mniej bo większość wali w lipcu mimo że wtedy najłatwiej o deszcz

kilka razy wyjeżdżałam w ostatnim tygodniu sierpnia zahaczając o pierwsze dni września i trafiałam na super pogodę! plaże pustawe tylko dni już krótkie i wszystkie przybytki uciech pozamykane ale za to taniej niż w sezonie:yes:

Kasy chyba nie będzie po prostu na fanaberie :rolleyes:

 

Osia!!!

 

OOOOOooooobieeeeeecaaaaałaaaaaaś:cry:

 

 

Dwa dni u mnie dwa nad morzem... taniej wyjdzie... łąkę momy to Greya wybiegomy:p

Może po prostu uda się dojechać do Cię ale na razie nie dysponuję dyliżansem, bo w maluchu to Gruszce z bagażem byłoby niewygodnie...

 

A!!! O świniach jeszcze miałam napisać...

 

nie leżą mi:lol:

Nie leżom ino stojom ;)

 

Mnie jakoś specjalnie tyż nie, ale śmiesznie wyglądają więc musiałam sfocić...:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mamuniu, gdzie Ty taką pustę plażę znalazłaś????? Dobra, nie pisz na forum publicum bo się wszyscy zlecą!!!!!

Nad morze i tak najlepiej we wrześniu jechać - spokój, ludzi mało i jakoś tak bardziej wyluzowani choćby w stosunku do psów są. Latem to kicha, ale ja już tez tęsknię za morzem, jak tylko Szanowny wróci jedziemy do Perły, nie ma przeproś!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...