Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Łosica... komenty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Moose

    3214

  • braza

    1296

  • DPS

    1231

  • TAR

    635

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DPS-ia ma rację odkąd założyliśmy póki co sposobem chałupniczym;) rolety z odbijającą warstwą w oknach dachowych od razu dużo stopni mniej w te upały;) ja mam zresztą duże okna dachowe i dach od wschodu do zachodu w słońcu więc miało się jak nagrzać :( ale teraz całkiem dobrze jest a w przyszłym roku może dam radę kupić takie z prawdziwego zdarzenia rolety do moich okienek dachowych najlepiej pasujące firmowe ale to w moim przypadku koszt rzędu najmarniej 300 zł za okno:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U nas w chałupie 23 najwięcej było, ale tak jak Osia nocami się wietrzymy:)

Bardzo słusznie :)

 

Nie mam rolet, cholera i muszę ten brak jak najszybciej nadrobić!!! Całą noc okna otwarte są na górze. Izolacja dachu: 25 cm wełny i folia, pełne deskowanie. Nie mam pojęcia, dlaczego tu jest tak gorąco??

A dachowe okna masz?

 

Przez okna dachowe, bardzo nagrzewają...

Nie mam dachowych... wszystkie zlikwidowałam mimo ich bytności w projekcie :lol2:

 

Na dzień zamykam szczelnie, w nocy otwieram by się wietrzyło :lol2:

O to to... :yes:

 

Dziś problemu niet, bo pada od wczoraj... z przerwami i niezbyt intensywnie ale pada... zimno sie zrobiło ledwie 18 stopni :sick:

Chyba pomaluję ścianę...:yes:

Edytowane przez Moose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczytowe na górze jak odpowiednio zorientowane (np. południowy-zachód) to dają czadu..

My mamy w sypialni na górze takie jedno - żadne zasłony nie pomagały (nagrzewały się i oddawały to ciepło elegancko do wnętrza), dopiero jak zrobiliśmy tam okiennice i zamykamy ja de facto na całe lato - jest super :)

Dachowe mam, ale od północy a poza tym też zasłonięte roletką cały dzień,w nocy otwarte.

W nocy robię jeszcze czasem miły przewiew otwierając oprócz dachowego normalne okno na dole - ten powiew wiaterku po gołym ciele ...... bezcenny........:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż:lol:

Idę kabelaska szukać....

 

To sama z dalem zostałam...

 

i dobrze mi z tym:lol:

 

w takim razie nie przerywam bo to bardzo przydatne zjawisko szkoda coby zaginąć miało:rolleyes:

 

Nie przerywaj... jutro będę Ci towarzyszyć :wiggle:

 

chyba muszę iść psom sypnąć bo mi Hannah michę przyniosła:rolleyes:

Moje już nażarte... Słoninka śpi u siebie a Gruszek u mnie... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...