Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Łosica... komenty


Recommended Posts

Tak się chłopu mojemu nazwało i się przyjęło:p

 

Jeszcze im rogów brakowało, temu alfa szczególnie:mad:... i tak pogrywa se łajza, chyba się doigra:rolleyes:

Namów panienki coby mu przyprawiły :cool:

 

No to tera z tydzień dalowania min!!!

 

I Grejkowi się chiba podobuje:D

 

 

i do podłogi fajnie pasi:yes:

Znaczy lepiej niż było...? Uffff...

Mam przebłyski... zastanawiam się czyby kominka na taką czekoladkę nie pomalować...

Chyba przesadzam z tym ADHD :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Moose

    3214

  • braza

    1296

  • DPS

    1231

  • TAR

    635

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fajnie, fajnie, Greyek też zadowolniony!!!! Z kominkiem poczekaj. Ja swój znowu na jasno pomalowałam bo miałam wrażenie, że się na mnie rzuca! W moim przypadku ciemny kolor na kominku to niefart!!!

 

Nie mam okien dachowych. Jedno szczytowe na wschód, drugie na zachód więc dlaczego do cholery jest tak gorąco????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba otwierasz w dzień zamiast w nocy. :p

My też tylko w nocy...

 

Osia - ładna wyszła ta ściana, ale weź ty się już uspokój, co...? :sick:

Nieładnie tak koleżankę przedrzeźniać, nawet jeśli koleżanka Braza bardzo jest łagodną osobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej :) podlogi fajowskie

Dzięki :)

 

Z kominkiem poczekaj. Ja swój znowu na jasno pomalowałam bo miałam wrażenie, że się na mnie rzuca! W moim przypadku ciemny kolor na kominku to niefart!!!

 

Nie mam okien dachowych. Jedno szczytowe na wschód, drugie na zachód więc dlaczego do cholery jest tak gorąco????

No właśnie też mam wątpliwości co do kominka... wymyśliłam sobie jeszcze jedną ścianę w czekoladzie a kominek i drugą machnę jasnym czymś... może nawet tym czym było...:rolleyes:chociaż nie... czuję potrzebę zmiany:yes:

 

Osia - ładna wyszła ta ściana, ale weź ty się już uspokój, co...? :sick:

Nieładnie tak koleżankę przedrzeźniać, nawet jeśli koleżanka Braza bardzo jest łagodną osobą...

Ja nie przedrzeźniam... ona mnie mentalnie do aktywności zmusza :sick::sick:

 

:D :bye:

 

:hug:

 

swoje malowania odwalilismy w maju, tyle ze my z takiej czekoladki na smietankowy przeszlismy wlacznie z kominkiem, a w lazience jasniutenki szary, nawet bym powiedziala bialy z kropelka szarosci. i na razie wiecej nie malujemy

Pogoda się sp...ła i jakoś tak mnie Brazowe ADHD goni coby malować :D

 

 

no pięknie Osia jest mnie się zdecydowanie bardziej podobuje tylko Gruch minę ma niewyraźną:rotfl:

 

Gruch ma minę po tytułem "jakby tu czmychnąć" - brama była otwarta:lol2:

 

Eeee. fajna ta ściana! Kominek zostaw.... bo się zmęczysz. A poza tym czytałaś, co Braza napisała, też się może rzucać http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif

 

O widzisz... się zmęczę... ale mnie korci... inszą ścianę maznę a kominek ostawię jasny :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia cheba nie:bash: ja tyle razy obiecuję sobie wracam z pracy nic nie robię leżę na leżaczku i co i psińco:bash: położę się kontempluję chmurki, drzewa, przyrodę generalnie i kątem oka widzę chwasta:bash: i po leżakowaniu:( albo mi się przypomni że coś tam coś tam i łażę jak potępieniec do 22-ej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No właśnie też mam wątpliwości co do kominka... wymyśliłam sobie jeszcze jedną ścianę w czekoladzie a kominek i drugą machnę jasnym czymś... może nawet tym czym było...:rolleyes:chociaż nie... czuję potrzebę zmiany:yes:

 

 

wbrew pozorom, czekolada to bardzo meczacy kolor, w moim przypadku dzialal depresyjnie a mam spory salon i wszystkie w nim dodatki + meble+podlogi+schody jasne. to jak zima wracalam z pracy az mna tyrpalo z obrzydzenia, musialy wszystkie lampy byc zapalone (w sumie 25 zarowek 40 W) dlatego przemalowalismy na jasno. no i calkowicie wyleczylam sie tez z malowania scian ze jedna ma taki kolor a pozostale inny - za duzy chaos, rzecz sie ma podobnie z tapeta tylko na jednej scianie - jak dla mnie to ogranicza moja inwencje tworcza w przestawianiu mebli :lol2: zmiana srednio raz do roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osia, ale ADHD się chyba jakoś daje leczyć...

Muszę Szefową zapytać...:rolleyes::cool:

 

wbrew pozorom, czekolada to bardzo meczacy kolor, w moim przypadku dzialal depresyjnie

Na mnie depresyjnie wpływa tylko poranne wstawanie :cool:

 

A ja mam CAŁĄ sypialnię w czekoladzie... i to gorzkiej:D

 

i uwielbiam swoją sypialnię:wiggle:

 

Ufff... znaczy mogę malować :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwie jedno oko porządnie otworzył i już "BUDZĄ" :rolleyes:

 

 

wytarmoś te fąfelki ode mnie:hug::hug::hug:

Oczywiście... będzie zachwycony :yes:

eee porannw wstawanie to pikus, na mnie kolory dzialaja :D

 

Grejatko zawsze mnie rozbawia do łez swoimi mozliwosciami wygięcia korpusu :lol2: prawdziwie zrelaksowany piecho :D prosze przysmaka mu podac od ciotki :)

Kiełbaska może być? :rolleyes:

 

O, ja też myślę o czekoladowej sypialni! Tym bardziej, że mam okna od południa i zachodu i chcę stworzyć efekt półmroku, żebym zasypiała natychmiast po przekroczeniu progu pokoju. A Gruszce chyba kolory w byczeniu się nie przeszkadzają :)

Gruchu prawie nic nie przeszkadza w relaksie... no moze czasem ja, jak za dużo kanapy zajmę ;)

 

Umyłam okna... :bash: jakoś mnie wena ścienna odeszła... może wróci jeszcze :rolleyes:

 

PRZESTAŁO LAĆ!!! :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...