Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Łosica... komenty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Moose

    3214

  • braza

    1296

  • DPS

    1231

  • TAR

    635

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sypialnia to może być nawet czarna, w niej ciemne kolory nie przeszkadzają, ale tam gdzie więcej czasu spędzamy to mogą napadać, mnie w każdym razie napadają więc dałam sobie spokój!!!!! Ale ... wolnoc Tomku ...!!!:yes:

 

Greyo cuuudoooownyyyyy potfór!!!! Uściskaj go ode mnie!!!!!

 

Moje ADHD jest jak sie okazuje nieuleczalne!!!! Musze pomalować kawałki listew przypodłogowych, które nie będą niczym zakryte i tak mi w duszy gra, że jak już wezmę farbę ..... Sypialnia mnie wkurza!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greyo cuuudoooownyyyyy potfór!!!! Uściskaj go ode mnie!!!!!

 

Moje ADHD jest jak sie okazuje nieuleczalne!!!! Musze pomalować kawałki listew przypodłogowych, które nie będą niczym zakryte i tak mi w duszy gra, że jak już wezmę farbę ..... Sypialnia mnie wkurza!!!!

Uściskany...

Twoje ADHD jest o tyle niebezpieczne, że powoduje wyłomy w moim WRODZONYM LENISTWIE :bash:

 

kupiłam farbę i będę jutro/pojutrze/zatydzień ;) wyżywać się artystycznie :rotfl:

 

ha! sypialnia to chyba jedyne pomieszczenie w domu z ktorego urzadzenia i koloru jestem zadowolona :D

Jeśli chodzi o kolorek to jedyne pomieszczeni z którego NIE JESTEM zadowolona to pokój gościnny :rolleyes:

 

No właśnie ja nie jestem, nawet Rasię biedną zaatakowałam prośbami o radę. Powoli zaczynam wiedzieć, czego chcę, ale nie wiem jak to zrobić:)

Nie umiem urządzać swoich pomieszczeń, słuchając rad innych.... :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham rad innych i przetwarzam to po swojemu ... Nie zawsze wychodzi, tak jak chcę, niestety. Sypialnia jest moją piętą ... ciągle mi w niej brakuje tego "czegoś" ...

 

One maja cudowne zdolności olewania naszego ADHD i równie cudowne zdolności przywoływania swojego ADHD gdy nasze właśnie nas wykończyło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One maja cudowne zdolności olewania naszego ADHD i równie cudowne zdolności przywoływania swojego ADHD gdy nasze właśnie nas wykończyło :D

Trafiłaś w sedno... zwłaszcza jeśli chodzi o to drugie :bash:

 

spakowany jak prezencik:rotfl:

 

I do walizeczki na bagaż podręczny...:cool: o ile podręcznie można mieć

65 kilo :cool:

Ech, słodziak mój... :D

 

:hug:

narobił się dziś strasznie...:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... no chyba , że się wyciągnie na całą długość i wtedy zajmuje nieco ponad 2 metry :lol2:

 

Pomalowałam ściany kominek... raz... kolor mi się nie podoba :mad: Może mi się spodoba jak pomaluję drugi raz :rolleyes: A jak mi się nie spodoba???:sick:

Jadę po małża a potem polenię się nieco, bo mi kolor humor spsuł :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...