Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Łosica... komenty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Moose

    3214

  • braza

    1296

  • DPS

    1231

  • TAR

    635

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Super fotki!!!

Może "opie...l" hrabiego pomoże, chociaż mam wrażenie, że Gremlin to taka psia feministka jest :)

 

Nie mam gdzie trzymać mrożonek, a chętni bym zamroziła więcej grzybków na sosik. Pozostają suszone i oczywiście korzystam ile wlezie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAaa... zrobiłam dziś numer przedni... Naszykowałam zapiekankę, wstawiłam do lodówki i poszliśmy na spacer... po spacerku włączyłam piekarnik nastawiłam na godzinkę i po 45 minutach zajrzałam do niego a tam... PUSTKA :rolleyes: Zapiekanka w lodówce sobie siedziała, bo jakoś nie wpadła na to coby do piekarnika o własnych siłach się udać :bash:

Pytanie brzmi: po co człowiek ma głowę??? Jak wiadomo do noszenia kapelusz/czapki :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!! Widzę, że każdy z nas ma swoje gryzie, co go molą. Ja kiedyś schab nadziewany robiłam. Kupiłam wszystko w piątek po południu, nałaziliśmy się z Szanownym, bo to to, to tamto, no wiecie. Rano w sobotę szykuję się do przyprawienia schabu i .... zonk, schabu nie mam :D Dobrze, że czasy mamy takie, w których w sklepach w sobotę rano można kupić wszystko, nie tylko butelkę octu :cool::cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::rotfl::lol2:

 

no popłakałam się ze śmiechu...

 

A Ewaryst z głodu... ;)

 

piękne :lol2:

 

 

nagminnie mam okresy nalewania wody do czajnika a potem zdziwienie czemu ta woda się jeszcze nie zagotowała ;0

Też mi się zdarza nalać i nie prztyknąć :rolleyes:

 

Super!! Widzę, że każdy z nas ma swoje gryzie, co go molą. Ja kiedyś schab nadziewany robiłam. Kupiłam wszystko w piątek po południu, nałaziliśmy się z Szanownym, bo to to, to tamto, no wiecie. Rano w sobotę szykuję się do przyprawienia schabu i .... zonk, schabu nie mam :D Dobrze, że czasy mamy takie, w których w sklepach w sobotę rano można kupić wszystko, nie tylko butelkę octu :cool::cool:

No właśnie... dobrobyt Ci w głowie przewrócił :cool: Kiedyś to byś tego schabu jak skarbu pilnowała i w żadnym razie o nim nie zapomniała :bash::rotfl:

 

Ha ha, no toś piękny numer wywinęła, Osiu! :rotfl:

Sama się zdziwiłam i ubawiłam... po jakimś czasie oczywiście...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakwitł mi hibiskus... 2 lata od wsadzenia... wcześniej tylko badylki były i jużem się s=zastanawiała czy go nie usunąć a tu proszę...

hibi.jpg

 

I portrecik...

Portrecik.jpg

 

Byłam wczoraj na wystawie psów... ależ dziwaki widziałam... pewnie i drzewiej bywały ale zawsze byłam z Gruchą i skupiałam się na dogach a wczoraj pojechałam czysto towarzysko-rozrywkowo :) Jak nasz kolega tomkwas pozwoli to przerzucę tu jego 2 fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...