Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Łosica... komenty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Moose

    3214

  • braza

    1296

  • DPS

    1231

  • TAR

    635

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miałam pralko suszarkę, rzeczywiście niewiele rzeczy można było suszyć do tego mała pojemność. Od roku mam suszarkę o pojemności 7 kg. Siemensa ma dużo programów i jestem bardzo zadowolona skończyłam z suszarkami rozstawionymi po chałupie w okresie zimy, polecam. Kupiłam okazyjnie od faceta, który miał ją raptem rok likwidował mieszkanie, wyjeżdżał a stałe z kraju.

 

' Braza

Oddala się ode mnie ta pralko-suszarka (a prpos: w Netto ostatnio widziałam szuszarkę do ubran, ktoś wie co to jest??;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to suszarkom się przyjrzę, do obecnej chwili byłam święcie przekonana, że to właściwie to samo, tylko osobno ...

 

 

 

Matko jedyna ... napisałam "przyjżę" i wysłałam ... i mi coś qrna nie pasowało ... No wiecie co!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suszarka... ble.

Nie mam, ale widziałam, jak to działa, w UK dość powszechne.

Dobre rzeczywiście do skarpet i jeszcze dodałabym do ręczników i szlafroków, wychodzą miękkie.

Nic innego do suszarki nie wsadziłabym :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet czy TV? U mnie polszmatowski internet nawet nie drgnął i z tego względu jestem skazana na pomarańczowych!

 

)

TV... już se naprawiłam :lol2:

Neta mam tak ja i TY z pomarańczowych... żaden inny nie hula... :no:

 

O reklamach to ja nawet mówić nie chcę, ta z miśkiem ... ohyda!!!!!! Nawet gdybym miała jakieś zakusy na operatora to chyba dałabym sobie spokój!!!

No miało być śmiesznie a jest żałośnie obleśne...:sick:

 

 

 

Matko jedyna ... napisałam "przyjżę" i wysłałam ... i mi coś qrna nie pasowało ... No wiecie co!!!!!!

Czasem się zdarza... ale wyłącznie na kompie... dziwne :rolleyes:

 

No ja Ty nie prasujesz to suszarki zdecydowanie nie polecam:no:

O wiedziałam,że ona nie dla mnie... nie znoszę prasować :no:

 

Piękny dzień dziś :)

Połaziliśmy z psami po lesie... słonko, mróz... bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie mnie wku...ać tym mrozikiem, śnieżkiem i słoneczkiem, co?

U nas permanentnie ohyda, szarość, deszcz i temu podobne! :mad:

 

Reklama z miśkiem - kurde, a ja już myślałam, że stetryczałam kompletnie, bo na widok miśka cofa mnie od razu, obleśne i ohydne!

O matko, jak mi ulżyło, chyba jeszcze normalna jestem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Ty nie prasujesz to suszarki zdecydowanie nie polecam:no:

 

Czyli zakup odwołany - n i e n a w i d z ę p r a s o w a ć!!! i nie robię tego od wielu lat!!!!!

 

Osiczka, właśnie zakupiłam modem a Młoda przywiozła kartę SIM T-mobila - dam znać co i jak. Bo jeśli u mnie pójdzie to i u Ciebie powinno, w końcu ja w lesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...