Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przy Londyńskiej, "Londyńczyków" mieszkanko...- Komentarze


Recommended Posts

Witam mariomili!

Ano z tym poddaszem to taki "myk" dewelopera :) Sprzedaje je baaaardzo tanio jako integralna czesc mieszkania - ale za ta cena kryje sie wlasnie brak ocieplenia i okien oraz wyciagniete - choc nie rozprowadzone - wszystkie media. Kabelki i rurki trzeba sobie zrobic samemu:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej rafaal:)

 

Możesz podać długości wszystkich ścian.

 

Czy chcesz wstawić wszystkie te sprzęty do łazienki? Mam na myśli przede wszystkim wannę i kabinę.

 

Czy pion kanalizacyjny jest w tym miejscu, gdzie ustawiłeś miskę wc, czy może być gdzieś indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo,

dobrze by bylo gdyby weszla i wanna i kabina :) wygodnie:)

 

Pion jest w narozniku za kabina na laczeniu komina ze sciana (ten sam pion co w kuchni).

Wymiary to:

Pod skosem(czyli na wprost od wejscia) 2.76m (tu na srodku bedzie okno 78x140)

Lewa strona (kabina, wc, wanna) 3m

Sciana z kabina i grzejnikiem 1.75m

Sciana z pralka i umywalka 3.68m

 

:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

okienka piękne:-) A tak się stresowałeś:)

 

łazienka się rysuje, ale musisz mi jeszcze podać wymiary słupa i w jakiej odległości stoi od ścian.

 

Co do kuchni, to zrezygnowaliście z układu w U? W jakim stylu zamierzacie urządzić mieszkanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, wiem:) Ale ja juz tak mam, ze zawsze stresuje sie na wyrost:) hehe:)

Co do kuchni w ksztalcie U to jest super ale boimy sie, ze w "srodku" pomiedzy polwyspem i blatami bedzie troche ciasno. A w tej opcji z oddzielnym polwyspem i dostepem do okna bedzie wiecej miejsca do poruszania sie po kuchni.

 

Slup w lazience - ciezko mi teraz stwierdzic bo nie moge dzis pojechac na mieszaknie i zmierzyc. Ale tak na oko ma 15x15cm i jest 30cm od sciany.

 

Co do stylu w jakim chcemy urzadzic to...chcemy aby bylo przytulnie i przestrznnie. Jasno, slonecznie i "nieprzytlaczajaco". Duzo ksiazek i zdjec na scianach (moich:)). Na pewno nie chcemy aby byl to jakis ascetyczny minimaliz albo ciezkie, debowe komody. Industrial to tez nie dla nas.

Lekko, przytulnie i cieplo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fronty na "zdjeciach" sa tylko takimi wybranymi pierwszymi lepszymi, "na szybko". Zeby wybrac konkretny kolor musimy go (ten kolor znaczy) zobaczyc na zywo. Te wybierane byly ze strony (ze zdjec) tylko w celu zrobienia kosztorysu samego ulozenia mebli. Wiadomo, ze kolory na stronach a kolory "live" znacznie sie roznia. Na pewno beda jasniejsze, bo tak jak pisalem zalezy nam aby mieszkanie bylo jasne i "lekkie" a takie ciemne fronty to wykluczja:)

Dziekuje za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Cześć Rafał,

 

najwyraźniej się spóźniłam, bo czytam, że zrobiłeś już zakupy łazienkowe, a ja chciałam Cię odwieść od kabiny natryskowej.

Wydaje mi się, że te wszystkie sprzęty zagracą łazienkę.

 

Pewnie to już nieważne, ale wrzucam moją propozycję. :);)

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/e9568292ef3ffbadd5d76947ad950ff4,21,19,0.jpg

 

Przepraszam, że dopiero teraz, musiałam złapać chwilę oddechu:)

 

Magda

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Magda,

Dzieki za projekt ale tak jak pisalas juz po zakupach wiec tym razem nie skorzystamy. Choc musze przyznac, ze uklad jest ciekawy i o takim rozwiazaniu nie myslelismy:)

Co do zagracenia lazienki to mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle:) Ja chcialem wanne a zona kabine. Zadno nie ustapilo wiec bedzie i to i to:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam:)

 

Grzejnik bedzie miedzy kabina a wanna. No a z kibelkiem to dluzsza historia:) Mial byc zwykly kompakt a bedzie podwieszany:) Mial byc na scianie lewej a bedzie na kominie:)

To jest dosc (jak dla mnie) skomplikowane i raczej bym tego dobrze nie wytlumaczyl:) Tak mniej wiecej (czyli po mojemu) to zmiana miejsca montazu uwarunkowana jest sposobem zamontowania rury odplywowej w kominie oraz ulozenia calego pionu.

 

Drewniany slup bedzie przesuniety w lewo (w strone wejscia) o 7 cm (tak aby byl na rowno ze sciana) i wtedy spokojnie wchodzi kabina 80cm i zostaje sporo miejsca na kibelek:)

 

Dobrze bedzie....mam nadzieje:) hehe

 

A jak tam u Ciebie? "Ogarnelas" sie troche z nadmiarem pracy? :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witaj! To i ja sobie coś podpatrzę chociaż powiem szczerze że sie troszkę przeraziłam tym ogromem prac który i mnie czeka patrząc na twoje zdjęcia

I mam pytanko, deweloper nie ocieplił dachu? Musiałeś robić to na własna rękę?

Projekt łazienki super, jakie płytki wybieracie?

Acha, schody bardzo fajne i no cena przystępna Chyba nawet ściągnę od ciebie tylko ja bym wolała ciemniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Dzieki za odwiedziny.

Co do dachu i akcji pod tytulem "ocieplanie" to nasze poddasze bylo sprzedawane jako "strych nieuzytkowy" - dzieki temu mialo super okazyjna cene ale wszystkie prace wlacznie z ocieplaniem, rozprowadzeniem instalacji, sufitami podwieszanymi, oknami dachowymi itp trzeba bylo wykonac samemu. Po podsumowaniu kosztow adaptacji poddasza i tak jestesmy ok 40k do przodu w porownaniu z zakupem mieszkania (o takicha samychy wymiarach) z poddaszem (od razu) uzytkowym.

Co do plytek to tak jak pisalem: opcja 1 braz z bezem (Cersanit Oxia) albo opcja 2 zielen z bezem (Cersanit Synthia) - dzis bede mial ta druga wizualizacje wiec wstawie na forum:) Aaa i jeszcze kibelek na dole bedzie tez w Cersanicie ale plytkach z serii Fridai braz/pomarancz:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...